SWEET LOFT! Hit letošního léta

16.7.2012 | IP IZOLACE Polná, s.r.o. | Izolace a zateplení | Komentářů 0 |

Módní trendy určují tep našeho života. Každým rokem přicházejí návrháři s novými nápady jak nás inspirovat. A proto i my vám nyní představujeme zcela nový módní trend, a to v bydlení – SWEET LOFT. Novinka v bydlení sladkých a veselých půd!

SWEET LOFT! Hit letošního léta - foto, Hyperbydleni.cz

Nechte se inspirovat novým trendem!

Používáte půdu jen k odkládání nepotřebných věcí nebo sušení prádla? Také se vám pořádek v podkroví vymkl z rukou? Pak máme pro vás elegantní řešení – SWEET LOFT společnosti IP POLNÁ.
 

Nejde o nic jiného, než o chytré zvětšení bytu o půdní prostor. Velmi snadno můžete přeměnit obyčejnou půdu v dětskou hernu s lezeckou stěnou, prosvětlený ateliér, posilovnu nebo domácí relaxační centrum. Že je přestavba náročná? Že stojí fůru peněz? Ale vůbec ne. Je to za pár korun a hotovo je za pár hodin.
 

SWEET LOFT! Hit letošního léta, fotka

 

Příjemné posezení s přáteli

Útulný pokoj za jeden den

Než na půdu pozvete řemeslníky, je dobré ji vyklidit. Stejně už to bylo dávno potřeba a kominík při poslední kontrole hrozil pokutou. Nepotřebné haraburdí patří do sběrného dvora. Pak přijdou ke slovu odborní pracovníci. Na řadě je nová podlaha. Moderní technologie umožňují postavit na půdě ideálně rovnou podlahu s milimetrovou přesností, kontrolovanou laserem. Jde o jednoduchou, ale pevnou skládačku lehké konstrukce. Základem je rošt. Vytvoří pod novou podlahou prostor o výšce 25 centimetrů, kam se zafouká tepelná izolace MAGMARELAX® ECO. Je to nová sněhobílá minerální izolace pozoruhodných izolačních vlastností, kladoucí důraz na ekologii. Bílá barva dokládá čistotu materiálu, obsahuje totiž jen přírodní pojiva z obnovujících organických látek, neobsahuje ropné produkty. Díky nižší energetické náročnosti při výrobě je vysoce šetrná k přírodě. Když se dutina pod podlahou zaplní nafoukanou izolací, zaklopí se OSB deskami, vzájemně spojených „na péro a drážku“. Tepelná izolace podstatně zvýší komfort bydlení. A ušetří až třetina nákladů na topení. Izolace též účinně tlumí zvuk, ochrání byt proti ohni, v zimě hřeje a v létě chladí.
 

Samotné izolování netrvá déle než tři hodiny. I s montáží nové podlahy a barevnou úpravou pak nejvýše jeden den. Bez nepříjemného hluku, s minimem prachu, vše za plného provozu domácnosti.

SWEET LOFT! Hit letošního léta, fotka

 

Montáž Stropní systému Magmarelax s foukanou minerální izolací

Modré z nebe a třeba všechny barvy duhy

Poslední etapou je barevný nástřik na dřevěné konstrukce, většinou trámy, prkna a latě. Speciální technologie umožní nastříkat barvu v pěti základních barvách a v nekonečném množství jejich kombinací tak, aby se barva nedostala škvírkami na venkovní stranu. Přát si můžete pochopitelně jakýkoliv barevný odstín. Trendem letošního léta je žlutá a „oceánově“ modrá. Pastelově barevné odstíny jsou nejen velmi estetické, ale nástřik významně zvyšuje životnost pálených tašek.
 

Majitel firmy IP POLNÁ Ing. Radim Vaněk se pochlubil, že SWEET LOFT také doma má. „Využívám ho jako osobní tělocvičnu a posilovnu,“ říká. „Ale moji kamarádi z práce na půdě vytvořili hernu pro děti. Je to velká výhoda. Když na jaře, v létě nebo na podzim prší, mají si kde hrát a nehrozí jim nebezpečí,“ vysvětluje.
 

SWEET LOFT! Hit letošního léta, fotka

 

Bezpečná a veselá herna pro děti

Nebude to stát „majlant“?

Ale vůbec ne. SWEET LOFT díky kombinaci tepelné izolace podlahy je finta, která investici během 4 -5 let zaplatí z úspor na vytápění. Poměrně přesnou kalkulaci si sami můžete vypočítat na webové stránce nebo zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 100 533. Odborníci rádi poradí a pomohou.

Využijte vhodného ročního období a také probíhající akce na všechny druhy izolací.
Ještě dnes klikněte na
www.magmarelax.cz/puda a vyplňte nezávaznou poptávku.
Uvidíte, že SWEET LOFT vám a hlavně dětem splní všechny vaše představy!

Vyplňte nezávaznou poptávku a získejte 15% slevu do konce července 2012 a jako bonus se zařaďte do slosování o relaxační pobyt.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek SWEET LOFT! Hit letošního léta zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo