Léto končí. Ale vydržíte tu saunu v domě ještě příští rok?

17.8.2012 | IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. | Izolace a zateplení | Komentářů 0 |

Horka koncem července a začátkem srpna pěkně potrápila zejména obyvatele domků s plochou střechou. Teploty přesáhly 30 stupňů a na mnoha místech padly dlouhodobé rekordy. Slunko pálilo tak, že se nebylo před žhavými paprsky kam schovat. Ani klimatizace v takovém případě moc neuleví. Provoz je velmi drahý, nehledě na negativní vliv střídání horka a chladu. Přes den to ještě jde, ale večer a v noci doma nenajdete kýžený chládek. V podkrovních ložnicích se nedá vydržet, natož spát. Když už usnete, budíte se propoceni. Díky neustálému vstávání kvůli hašení žízně se ráno probouzíte unavenější, než jste večer ulehli.

Léto končí.  Ale vydržíte tu saunu v domě ještě příští rok? - foto, Hyperbydleni.cz

Co je příčinnou?

Horký vzduch z rozpálené střechy prostoupil stropem do domu. Víte, že teplota pod krytinou, zejména u plochých střech nebo u střech se sklonem menším než 5 stupňů, dosahuje více jak 80 stupňů?

Tropické vedro v ložnici, které brání zdravému osvěžujícímu spánku, způsobuje špatně izolovaný strop v posledním podlaží. Otevřená okna nic neřeší. Vedro je i venku a ani chladnější vzduch noční sálání stropu příliš nezmírní.

Nejlepším řešením, jak se tohoto problému zbavit, je kvalitně tepelně zaizolovat strop posledního patra.

Léto končí.  Ale vydržíte tu saunu v domě ještě příští rok?, fotka

 

Auto, z kterého je izolace Magmarelax poháněna do domu

Snadno a rychle

Ploché střechy mívají dvouplášťovou konstrukci. Do dutiny mezi plášti lze poměrně snadno nafoukat minerální izolaci MAGMARELAX®. Užitím moderní technologie a nejkvalitnější izolace z přírodního čediče je výsledek vynikající. MAGMARELAX® výborně tepelně izoluje. Díky nerostnému původu dobře vzdoruje ohni, takže výrazně zlepší požární odolnost domu. Zabraňuje srážení vlhkosti, omezuje výskyt hnízd bodavého hmyzu, nechutná hlodavcům a není napadán plísní. Výborné vlastnosti magmarelaxové tepelné izolace lze zaručit na dlouhou řadu let. Vše je hotovo během 3 hodin a ve srovnání s jinými způsoby zateplení nepředstavuje enormní položku rodinného rozpočtu.

Léto končí.  Ale vydržíte tu saunu v domě ještě příští rok?, fotka

 

Foukání izolace střešním otvorem

Sršni a vosy, třeste se!

Zateplení dvouplášťových střech přináší další výhodu. Často se při něm musí vytvořit revizní otvory nebo střešní vikýře. V budoucnu je oceníme, až přivolaná hasičská záchranná hlídka přijede likvidovat hnízda sršňů a vos, jejichž obyvatelé koncem léta terorizují okolí.

Léto končí.  Ale vydržíte tu saunu v domě ještě příští rok?, fotka

 

Minerální izolace MAGMARELAX zajistí vaše pohodlí v létě i zimě

3x velké plus

Zateplení střechy vám pomůže odstranit hned tři problémy najednou. Pobyt v letních dnech v domě se stane vysloveně příjemným a v zimě naopak nebudete mít pocit chladu. Ale to nejlepší nakonec. Ročně ušetříte tisíce za topení, i když budou ceny paliv dále stoupat. Pak už můžete v klidu šetřit jen na pěkné věci.

Termín lze domluvit ve velmi krátké lhůtě, zpravidla do čtrnácti dnů. Technik zdarma provede kontrolu domu, poradí a navrhne řešení. Ve smluvený den přijedou odborní pracovníci firmy a hned se pustí do práce. Provoz domu není přerušen, nenatropí hluk, příliš nezvíří prach a nezanechají nepořádek.

Není nač váhat, podívejte se ještě dnes na http://www.magmarelax.cz/zatepleni-stropu-a-strech-pultova-plocha-sikma-strecha nebo zavolejte na 800 100 533 a už se nenechte zaskočit extrémy počasí.

Využijte AKCI 1+1 a vyberte si dárek, který bude jen a jen pro vás. Více na http://www.magmarelax.cz/akce.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Léto končí. Ale vydržíte tu saunu v domě ještě příští rok? zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo