El Niňo! Připravme se na silnou zimu.

5.9.2014 | PR článek | Izolace a zateplení | Komentářů 0 |

Co je El Niňo? Je to meteorologický jev, který přináší jednou za tři až sedm let extrémní změny počasí, které přetrvávají až dva roky. I když byl jev původně pozorován na vánoce rybáři v Jižní Americe, odkud pochází pojmenování El Niňo Jesus (Ježíšek), dokáže ovlivňovat počasí v Evropě, tedy i u nás. Teplá mořská voda se shromažďuje v Pacifiku kolem rovníku, což vyvolá v Austrálii ničivé záplavy, zatímco Evropu zasáhnou silné mrazy a Spojené státy i sněhová kalamita. Jistě si vzpomínáte na extrémní zimu roku 2010.

El Niňo! Připravme se na silnou zimu. - foto, Hyperbydleni.cz

Obr.č.1: MAGMARELAX ECO

Světová meteorologická organizace: Připravte se na El Niňo!
Světová meteorologická organizace tvrdí, že nás čeká i letos a možná i příští rok. A to s pravděpodobností 80%, což se v oblasti dlouhodobé předpovědi počasí blíží jistotě. Generální tajemník WMO Michel Jarraud tvrdí: „Jsme vůči tomuto jevu stále zranitelní, ale můžeme se chránit, když se dobře připravíme“.

Jak se připravit na dlouhou zimu? Zkuste ověřenou kvalitu.
Rozhodně bychom měli doplnit šatník o velmi teplé kusy oděvů, které pomůžou udržet tělesnou teplotu v přijatelných mezích. Stejně bychom měli postupovat i při ochraně našeho domova. To znamená zateplit.
Do zimy již nezbývá moc času. Jak dům teple obléci za pár měsíců? Na zateplení fasády a výměnu oken je již pozdě. Ideálním řešením je v tomto případě zateplení půdy domu systémem MAGMARELAX®.

El Niňo! Připravme se na silnou zimu., fotka

 

Obr.č.2:Přistavěné vozidlo, z kterého je izolace poháněna do domu

Minerální izolace MAGMARELAX® je vyrobena z vyvřelé horniny, ze které vytažením jemňoučkých vláken vzniká minerální vata. Má řadu vynikajících vlastností. Především nesléhá, dokonale tepelně izoluje a výborně odolává vlhkosti i plísním. Nehoří, nechutná hlodavcům a tlumí hluk. Navíc má velmi dlouhou životnost.
Aplikace se provádí foukáním do půdních meziprostor nebo dutin. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší skuliny a otvory. Zateplení je velmi jednoduché. Hadicí se ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze, žene materiál do izolovaného prostoru. To vše za běžného provozu domácnosti. Není ani třeba příliš vyklízet půdu. Pracovníci nenadělají nepořádek a jsou s prací hotovi během několika hodin. Není-li dutina ve stropě k dispozici, lze na půdě položit novou pevnou a rovnou podlahu z OSB desek – Stropní systém MAGMARELAX®.

El Niňo! Připravme se na silnou zimu., fotka

 

Obr.č.3: Stropní systém MAGMARELAX s ekologickou izolací MAGMARELAX ECO

Zateplení stropu je nejrychlejším, nejefektivnějším a nejlevnějším řešením zateplení. Nejlépe nás ochrání před třeskutými mrazy. Navíc ušetří až 30% nákladů na otop. Zkuste ověřenou kvalitu – Systém MAGMARELAX®. Může se použít u všech typů střech. Rozdíl teplot v obytných místnostech ucítíte hned po zateplení, a to průměrně o 5 stupňů. Pomozte životnímu prostředí tím, že budete méně topit!

El Niňo! Připravme se na silnou zimu., fotka

 

Obr.č.4: Termosnímek před a po zateplení

Máme na to?
A hlavně – nestojí to „majlant“. Náklady jsou v řádu několika desítek tisíc korun, podle velikosti domu. Návratnost nepřekročí pět let!

El Niňo! Připravme se na silnou zimu., fotka

 

Obr.č.5: Pracovník IP Polná ukazuje klientovi nafoukanou výšku izolace

Vyřešte to ještě dnes!
Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář a během několika dnů očekávejte technicko-odborného poradce. Projde s vámi dům, zdarma zhodnotí stav izolace a navrhne optimální řešení. Samotnou realizaci můžete očekávat do 14dnů. Systém MAGMARELAX ® vám snadno a levně vyřeší nastávající výdaje za topení.

Více informací o všech možnostech zateplení minerální izolací MAGMARELAX® najdete na www.magmarelax.cz/akce nebo telefonu 800 100 533.

Bonus 20% sleva na jedničkovou minerální izolaci MAGMARELAX®!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek El Niňo! Připravme se na silnou zimu. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo