Co nám přinesou letošní prázdniny? Padnou zase teplotní rekordy? Připravte se na ně!

14.6.2016 | PR článek | Izolace a zateplení | Komentářů 0 |

Každý rok se ta situace opakuje. Za teplých letních dnů se střecha rozpálí a v místnostech, hlavně těch horních, se nedá žít. Teplo v bytech je skoro stejná jako venku a nejde vyvětrat. Teplota rozpálené střechy dosahuje až 80 stupňů Celsia a to vše nám proudí dovnitř domu.

Co nám přinesou letošní prázdniny? Padnou zase teplotní rekordy? Připravte se na ně! - foto, Hyperbydleni.cz

Každá střecha má své
Starší domy a chaty s plochou střechou, bytové domy i novější paneláky vykazují v zateplení střechy velmi slabé místo. I když nějakou izolaci mají, je nekvalitní, poplatná době vzniku stavby. Po mnoha letech ještě slehla vlivem své vlastní váhy a vlhkost dokonala dílo zkázy.
Nejlepším řešením je zateplit střechu
, to znamená kvalitně tepelně izolovat strop posledního patra.  Ploché střechy mívají dvouplášťovou konstrukci. Do dutiny mezi plášti lze relativně snadno nafoukat minerální magmarelaxovou izolaci. Díky moderní technologii a užití nejkvalitnější izolace z přírodních materiálů je výsledek vynikající. Výborně tepelně izoluje a díky nerostnému původu, je vyrobena z přírodního čediče, dobře vzdoruje ohni. Navíc zabraňuje srážení vlhkosti v topné sezóně, výskytu hnízd bodavého hmyzu, hlodavcům a plísním. Výborné vlastnosti magmarelaxové tepelné izolace lze zaručit na dlouhých 15 let.

Co nám přinesou letošní prázdniny? Padnou zase teplotní rekordy? Připravte se na ně!, fotkaPlochá střecha je pouze jeden typ střechy, kterou lze zateplit foukaným systémem MAGMARELAX, ale tento systém je vhodný i na další typy střech. Například u složitých nepřístupných střech není třeba zasahovat do konstrukce, a přesto zajistíme dostatečnou vrstvu izolace i v nepřístupných místech. Mezi konstrukce lehčí patří vazníkové střechy. Zde není možné účinně rozprostřít vrstvu například z rohoží kvůli špatnému přístupu a složitosti dřevěných prvků. Jestliže ale použijeme tento osvědčený systém.

Mezi zajímavé typy domů patří i okál. I zde jsme schopni pomoci. Odborníci našli způsob, jak strop Okálu tepelně izolovat a přitom zajistit přirozenou ventilaci.
Nové řešení Stropního systému MAGMARELAX® zateplí podlahu půdy bez tepelných mostů a zároveň zachová dobré proudění vzduchu. Aby systém bezvadně fungoval, bylo nutno dokonale vyřešit mnohé technické detaily. Byly vyvinuty zcela nové typy odvětrávacích mřížek, lišt a speciálních průduchů. Tím se zamezilo srážení vlhkosti, tvorbě plísní a vzniku hniloby.

Co nám přinesou letošní prázdniny? Padnou zase teplotní rekordy? Připravte se na ně!, fotka

 

Střecha nebo podkroví? Využijte služby 2 v 1

Možná zvažujete větší zásah do vaší střechy. Co takhle přestavba podkroví na obytné prostory s sebou přináší kromě dobrého nápadu na využitý prostor také řadu starostí a finančních výdajů. Vestavba i nástavba jsou přesně takovými úpravami střech, s jejichž využitím se v původních projektech domů nepočítalo. Pomůžeme vám s přestavbou půdy na míru vašim potřebám. Vytvoříme posilovnu, hernu, pracovnu, ložnici, dětský pokoj, vše co budete chtít.

A jak na to? Nejdříve se provede revitalizace střechy. Na střechu a podkroví se díváme jako na jeden celek. Zajistíme výměnu tepelné izolace střech, výměnu střešní krytiny.
(Střešní krytina a jiné součásti střechy, kterou jsou v dobrém stavu, vracíme zpět na střechu, takže neutrácíte zbytečné peníze navíc.) Montujeme a vyměňujeme střešní okna. Nastavením výšky profilu krokví zvyšujeme vrstvy izolace na doporučené hodnoty. Doplňujeme střešní pláště o vhodné doplňky. Vybudujeme příčky a podhledy v podkroví včetně dokončovacích prací. A na vše je používán výhradně nejkvalitnější materiál.

Co nám přinesou letošní prázdniny? Padnou zase teplotní rekordy? Připravte se na ně!, fotka

 

 Tři mouchy jednou ranou

Zateplení střechy vám pomůže odstranit hned tři problémy najednou. Pobyt v letních dnech v domě se stane vysloveně příjemným a v zimě naopak nebudete mít pocit chladu. A hlavně ročně ušetříte tisíce za topení, i když budou ceny paliv dále stoupat. Extrémy počasí už vás nerozhodí.

Sjednejte si schůzku s naším obchodně-technickým poradcem zcela zdarma a nechte si prověřit váš dům. Samotná realizace trvá jen pár hodin, bez hluku a nepořádku za plného chodu vaší domácnosti.

 Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Co nám přinesou letošní prázdniny? Padnou zase teplotní rekordy? Připravte se na ně! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo