Plastová okna pro váš dům

5.6.2011 | Jana Henychová | Okna a dveře | Komentářů 2 |

Kvalitní okna jsou důležitou součástí každého domu. Pro různé typy staveb si můžete vybrat ze širokého sortimentu mnoho druhů oken o různé tloušťce, vzorcích i barevných odstínech.

Plastová okna pro váš dům - foto, Hyperbydleni.cz

 

Na prvním místě je vždy důležitá kvalita a funkčnost. Tím je zajištěno dlouhodobé užívání po mnoho let. Dalším důležitým faktorem oken je moderní a nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastová okna vlastnosti, které ocení řada domácností. Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu. Hladký povrch nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Je vysoce odolný proti mechanickému poškození. Na to, aby plastová okna splňovala podmínku vysoké odolnosti, je potom třeba, aby obsahovala pevné a silné plastové profily, nejlépe v provedení se středovým těsněním. Díky nim budou okna odolná vůči povětrnostním podmínkám a zůstanou stabilní.

 

Plastová okna pro váš dům, fotka

 

Moderní profilové systémy plastových oken dokážou splnit od běžných po ty nejnáročnější požadavky v oblasti tepelně technických parametrů, na které se klade důraz zejména u oken v nízkoenergetických i v pasivních domech. S tím souvisí i vhodně vybraný tvar a materiál těsnění. Společně s maximální kontaktní plochou na okenním rámu a křídle zajišťují, že upevněná okna vám budou udržovat teplo a při tom poslouží jako izolace od nadměrného hluku z okolí. Pevnost a odolnost materiálu spojuje dohromady ucelený produkt v podobě kvalitních plastových oken, která vám při správné volbě a udržbě mohou vydržet po celý život.

 

Plastová okna pro váš dům, fotka

 

Jelikož každý máme jiné estetické cítění a s tím související požadavky na moderní vzhled domu, je pro nás od řady výrobců připraveno mnoho barevných variant. Například okenní rámy v tmavě hnědé barvě jsou univerzálně použitelné téměř pro jakýkoliv typ domu a druh fasády. Pro co nejdelší životnost je nejlépe si vybrat okna masívní s tuhou konstrukcí, které mají v sobě zabudované speciální trojité těsnění. Unikátní technologie nabízí v tomto provedení nadstandardní izolační a optimální statické vlastnosti. Stává se tak ideální volbou pro každý dům, kde je požadována velká úspora energie. Toto trojité těsnění, díky kterému lze okno zařadit mezi nadstandardní tepelnou izolaci, zahrnuje v sobě další dlouhodobé výhody jako je zejména bezpečné uzavírání proti vypáčení, vysoká vodotěsnost nebo ochrana proti vlivu nepříznivého počasí.

 

Plastová okna pro váš dům, fotka

 

Z dlouhodobého pohledu se jedná o ekonomicky úspornou variantu profilů plastových oken, která se hodí jak pro novostavby tak i pro rekonstrukce stávajících domů. Vybrané typy hranatých plastových oken je možné navíc nechat potáhnout speciální ochrannou fólií. Pro zvýšenou ochranou jsou plastové profily montovány v provedení se středovým těsněním. Splňují nejen náročná izolační kritéria, ale navíc je možné je kombinovat s dalšími doplňkovými, rozšiřujícími a spojovacími profily. Plastová okna jsou vhodná pro bytovou výstavbu i do průmyslových a komerčních objektů.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Jaroslav Kraus: adresa...< Odpovědět

Jaroslav Kraus: Dobrý den,jen bych se na...< Odpovědět

počet příspěvků: 2

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo