Plastová okna pro váš dům

5.6.2011 | Jana Henychová | Okna a dveře | Komentářů 2 |

Kvalitní okna jsou důležitou součástí každého domu. Pro různé typy staveb si můžete vybrat ze širokého sortimentu mnoho druhů oken o různé tloušťce, vzorcích i barevných odstínech.

Plastová okna pro váš dům - foto, Hyperbydleni.cz

 

Na prvním místě je vždy důležitá kvalita a funkčnost. Tím je zajištěno dlouhodobé užívání po mnoho let. Dalším důležitým faktorem oken je moderní a nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastová okna vlastnosti, které ocení řada domácností. Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu. Hladký povrch nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Je vysoce odolný proti mechanickému poškození. Na to, aby plastová okna splňovala podmínku vysoké odolnosti, je potom třeba, aby obsahovala pevné a silné plastové profily, nejlépe v provedení se středovým těsněním. Díky nim budou okna odolná vůči povětrnostním podmínkám a zůstanou stabilní.

 

Plastová okna pro váš dům, fotka

 

Moderní profilové systémy plastových oken dokážou splnit od běžných po ty nejnáročnější požadavky v oblasti tepelně technických parametrů, na které se klade důraz zejména u oken v nízkoenergetických i v pasivních domech. S tím souvisí i vhodně vybraný tvar a materiál těsnění. Společně s maximální kontaktní plochou na okenním rámu a křídle zajišťují, že upevněná okna vám budou udržovat teplo a při tom poslouží jako izolace od nadměrného hluku z okolí. Pevnost a odolnost materiálu spojuje dohromady ucelený produkt v podobě kvalitních plastových oken, která vám při správné volbě a udržbě mohou vydržet po celý život.

 

Plastová okna pro váš dům, fotka

 

Jelikož každý máme jiné estetické cítění a s tím související požadavky na moderní vzhled domu, je pro nás od řady výrobců připraveno mnoho barevných variant. Například okenní rámy v tmavě hnědé barvě jsou univerzálně použitelné téměř pro jakýkoliv typ domu a druh fasády. Pro co nejdelší životnost je nejlépe si vybrat okna masívní s tuhou konstrukcí, které mají v sobě zabudované speciální trojité těsnění. Unikátní technologie nabízí v tomto provedení nadstandardní izolační a optimální statické vlastnosti. Stává se tak ideální volbou pro každý dům, kde je požadována velká úspora energie. Toto trojité těsnění, díky kterému lze okno zařadit mezi nadstandardní tepelnou izolaci, zahrnuje v sobě další dlouhodobé výhody jako je zejména bezpečné uzavírání proti vypáčení, vysoká vodotěsnost nebo ochrana proti vlivu nepříznivého počasí.

 

Plastová okna pro váš dům, fotka

 

Z dlouhodobého pohledu se jedná o ekonomicky úspornou variantu profilů plastových oken, která se hodí jak pro novostavby tak i pro rekonstrukce stávajících domů. Vybrané typy hranatých plastových oken je možné navíc nechat potáhnout speciální ochrannou fólií. Pro zvýšenou ochranou jsou plastové profily montovány v provedení se středovým těsněním. Splňují nejen náročná izolační kritéria, ale navíc je možné je kombinovat s dalšími doplňkovými, rozšiřujícími a spojovacími profily. Plastová okna jsou vhodná pro bytovou výstavbu i do průmyslových a komerčních objektů.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Jaroslav Kraus: adresa...< Odpovědět

Jaroslav Kraus: Dobrý den,jen bych se na...< Odpovědět

počet příspěvků: 2

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HODINY A KLENOTY nově v Letňanech: Veletrh představí řadu novinek a podpoří mladé talenty, Hyperbydleni.cz

HODINY A KLENOTY nově ...

20.08.2019

Ve dnech 5. až 7. září 2019 se tradiční...

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo