Posuvná okna pro vaši střechu

5.8.2011 | Jana Henychová | Okna a dveře | Komentářů 0 |

Výběr kvalitní střechy je důležitým kritériem pro pohodlné bydlení po dalších mnoho let ve vaší domácnosti. S tím je úzce spojena i volba vhodných střešních oken, která si můžete vybrat z rozsáhlého sortimentu různých materiálů v dřevěném, plastovém nebo kovovém provedení, a to z mnoha druhů barev.

Posuvná okna pro vaši střechu - foto, Hyperbydleni.cz

 

Okna jsou do střešní krytiny napojena speciálním stylem pomocí lemovací technologie, která umožňuje snadnou montáž zaměřenou na vysoký tepelný komfort v zimním období. Moderní střešní okna bývají rovněž odolná vůči vyšším teplotám v letních měsících. Jestliže ale vyžadujeme kvalitu používaného dřeva, musí být správně zpracováno, ale také průběžně udržováno vhodnými prostředky. Pracujeme s barevnými odstíny povrchové úpravy, spolehlivými několikavrstvými skly a řadou materiálů vnějšího oplechování.

 

Posuvná okna pro vaši střechu, fotka

 

Je třeba počítat s tím, že technologie zasklení určuje výsledné tepelně-izolační kvality střešního okna, které se mohou projevit v horizontu dalších dvaceti nebo třiceti let. Rámy a křídla posuvného prosklení se ve většině případů vyrábí z výběrového dřeva silných jehličnanů, zejména borovice. Pro účely výroby okeního rámu se používají prořezávané masivní kusy s pečlivou úpravou na samotném povrchu. Tím je zaručena kvalita, že vám okna v rámech vydrží co nejdéle zachovalé. Pro ošetření proti plísním a základovému vlhčení se na tyto dřevěné rámy používá speciální ochranná impregnace v podobě dvojitého vysokotlakého bezbarvého nástřiku, který je dokonalou dlouhodobou ochranou pro vaše okna.

 

Posuvná okna pro vaši střechu, fotka

 

Střešní okna nemusíte mít pouze s rámy dřevěnými. Pokud jste si oblíbili například kovové parapety nebo máte rádi kování nebo oplechování na dveře, můžete si nechat zhotovit něco podobného kolem rámu střešních oken. Na rámech střešních oken můžete mít kovové oplechování buďto jako výstuhu ke dřevu nebo jako samostatný celokovový produkt, když nepočítáme skeněné tabule. Toto oplechování je výhodné zejména z bezpečnostního hlediska. Ve výsledné podobě jej můžete mít buďto z titanzinku nebo z nerezu, který je univerzálně využitelným materiálem, odolným proti vodě a dlouhá léta vám vydrží.

 

Posuvná okna pro vaši střechu, fotka

 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Posuvná okna pro vaši střechu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo