Ozdobné vitráže do oken domu

14.2.2012 | (hh) | Okna a dveře | Komentářů 0 |

Okna ve větších rodinných domcích a bytech zřízených v podkrovích se často dají zdobit mnoha druhy rozmanitých předmětů. V mnohých případech však často jde o závěsné nebo odmontovatelné součásti, které pouze vzhled oken doplňují. Můžete opustit od tradičních bytových ozdob a nechat se inspirovat skleněnými dekoracemi, kterými jsou samotné skleněné tabule vyplněné barevnými skly.

Ozdobné vitráže do oken domu - foto, Hyperbydleni.cz


Jedná se o dlouholetý druh umění, který představuje trendy vyspělých zemí. Výroba a skládání barevných skel do jednoho celku přetrvává již řadu let s různými obměnami. Obzvláště pokud jste milovníci umění a máte rádi pestrobarevné malby, můžete si nechat zhotovit do některých okenních tabulí stylové vitráže v podobě řady barevných variací.

 

Ozdobné vitráže do oken domu, fotka

 

Tento nezaměnitelný druh umění tvorby ze skla se může velice dobře vyjímat například v ložnici nebo v nějaké odpočinkové místnosti, kde rádi trávíte doma volný čas. Řada barevných obrazců s motivy přírody, staršího renesančního umění nebo konkrétními nápady určitého zhotovitele tak mohou být pro váš domov skutečnou ozdobou, kterou rádi budete obdivovat.

 

Ozdobné vitráže do oken domu, fotka

 

V okenní tabuli tvořící barevnou výplň nemusíte mít ani obrazce zobrazující konkrétní téma nebo předměty. Mnohdy zkrátka stačí vitráž vytvořit z různě velikých různobarevných kusů, jejichž útvary zapadají snadno do sebe. U tradičních vitráží jsou základními barvami červená, modrá, žlutá a zelená.

 

Ozdobné vitráže do oken domu, fotka

 

Vaše ložnice tak bude za denního světla oplývat energickou kombinací sytých barev s jemnou průhledností, kterou jim skleněné výplně snadno umožní. Ve volných dnech, kdy nebudete muset do zaměstnání a budete si moci déle přispat, se po ránu budete probouzet do příjemného barvitého prostředí, kterým nastartujete příjemný den.

(hh)Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Ozdobné vitráže do oken domu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo