Crestyl zkolaudoval 1. etapu projektu DOCK v pražské Libni

20.6.2012 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Developerská skupina Crestyl na konci května zkolaudovala první etapu projektu DOCK, který se nachází v bezprostřední blízkosti Vltavy nedaleko Libeňského zámku a Thomayerových sadů. V rámci první etapy vznikly tři nízkopodlažní bytové domy s celkem 60 byty s nadstandardní výbavou, atraktivním zpracováním a privátní unikátní marinou. Nové byty si budou moci jejich majitelé převzít na konci léta. Prodána byla již polovina bytů.

Crestyl zkolaudoval 1. etapu projektu DOCK v pražské Libni - foto, Hyperbydleni.cz

Výstavbu první etapy jsme zkolaudovali na konci května, tedy pouhých 14 měsíců po jejím zahájení a věřím, že jsme vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům na atraktivní a zároveň skutečně příjemné bydlení. Nyní jsou byty připravovány na své obyvatele, kteří se budou moci začít stěhovat na konci léta. Aktuálně je prodáno přibližně 50 procent bytů a v následujících měsících bychom rádi zahájili prodej druhé etapy. Ta vznikne na protější straně areálu až za oběma slepými rameny řeky, takže budoucí výstavba nebude nijak rušit nové rezidenty,“ říká Radim Sayed, obchodní ředitel developerské skupiny Crestyl, která je developerem projektu DOCK.

Architektura propracovaná v každém detailu

Fasádu bytových domů tvoří z velké části přírodní materiály, obklady jsou převážně z kamene a ze dřeva. Přírodní materiály jsou využity také pro řadu prvků a detailů v jednotlivých bytech i ve společných prostorách. Tři bytové domy projektu DOCK se nacházejí v žádané lokalitě s velmi výjimečným prostředím. Z jedné strany je nádvoří vyplněné zelenou plochou, pěším přístupem do domů a krátkou vjezdovou rampou do garáží. Z druhé strany je molo s řadou stromů a lavičkami.

Architektem DOCK je italská architektonická kancelář Mediapolis v čele s architektem Sergiem Porcellinim.

Crestyl zkolaudoval 1. etapu projektu DOCK v pražské Libni, fotka

 

Prvotřídní zpracování bytů a neopakovatelná atmosféra díky řece

Všechny tři bytové domy první etapy mají přímý vstup k vodnímu molu a přístavišti. Každý z nich nabídne 20 bytových jednotek o dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Každý byt je vybaven balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Na předzahrádkách je již položen travní koberec. Součástí standardu jsou důmyslné prvky jako například podlahové topení v koupelně s luxusním vybavením, dřevěné podlahy či centrální recepce s obsluhou 24 hodin denně. S precizně zpracovaným interiérem a velkoryse řešeným prostorem se mohou zájemci seznámit ve vzorovém bytě.

Byty mají hlavní obytné plochy převážně orientovány západním směrem s výhledem na vodní a zelenou plochu, ložnice jsou většinou orientovány na východ. K bytům umístěným v přízemí přiléhají privátní předzahrádky, které oddělují bytové objekty od veřejných ploch a jsou umístěné 4 metry nad přístavním molem. Vznikne tak dostatek soukromí a příjemný výhled na vodní hladinu. Nejvyšší ustupující podlaží je po celém obvodě obklopeno rozměrnou terasou s pergolamy.

Atraktivní a poklidná lokalita s plnou občanskou vybaveností

Projekt se nachází v Libni na místě bývalých doků a přímo sousedí s Karlínem a Holešovicemi. Je ohraničen Vltavou, Libeňským mostem, ulicí Voctářova a na severu pak Thomayerovými sady. V nejbližším okolí se nachází například Libeňský zámeček, Löwitův mlýn a nedaleká Palmovka nabízí kompletní občanskou vybavenost – školy, sportoviště, zdravotnická zařízení, poštu, divadlo, obchody nebo restaurace. Projekt DOCK nabídne svým obyvatelům kromě přístupu k marině také blízké golfové odpaliště a přímý přístup do parku s dětským hřištěm.

Crestyl zkolaudoval 1. etapu projektu DOCK v pražské Libni, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Crestyl zkolaudoval 1. etapu projektu DOCK v pražské Libni zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo