PROJEKT KOTI HÁJEK VYHRÁL CENU ČTENÁŘŮ PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE BEST OF REALTY

12.11.2012 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Rezidenční projekt KOTI Hájek finské developerské společnosti YIT Stavo získal v soutěži Best of Realty 2012 Cenu čtenářů mediálních partnerů. Zvítězil v konkurenci celkem 35 projektů napříč všemi soutěžními kategoriemi. Komorní bytový dům se nachází v městské části Prahy 11 a je postaven v souladu s vysokými finskými standardy a s maximálním ohledem na životní prostředí.

PROJEKT KOTI HÁJEK VYHRÁL CENU ČTENÁŘŮ PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE BEST OF REALTY - foto, Hyperbydleni.cz

„Ocenění si velmi vážíme, protože nám ho udělili sami čtenáři. Tedy lidé, kteří v našich projektech mohou reálně bydlet nebo v nich už dokonce bydlí. Proto dokážou dobře posoudit, zda projekt splňuje očekávání a požadavky na nové bydlení. Velmi nás těší, že se jim KOTI Hájek líbil nejvíce ze všech nominovaných projektů. Ocenění je pro nás dalším důkazem, že jsme se při sázce na kvalitu, poctivost výstavby, osobní přístup ke klientům a respekt k životnímu prostředí vydali správnou cestou,“ komentuje zisk ceny jednatel a výkonný ředitel YIT Stavo Vladimír Dvořák.

Z ocenění se radují (zleva) Vladimír Dvořák - jednatel a výkonný ředitel YIT Stavo, Zuzana Martínková - manažerka rozvoje marketingu a prodeje pro region střední a východní Evropy skupiny YIT, Jan Štíhel – marketingový manažer YIT Stavo a Marek Lokaj – technický ředitel YIT Stavo.

PROJEKT KOTI HÁJEK VYHRÁL CENU ČTENÁŘŮ PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE BEST OF REALTY, fotka

 

KOTI Hájek: NEJ nové bydlení v Praze

Projekt KOTI Hájek nabízí kvalitní nové bydlení v Praze. Celkem jde o 31 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk a ve velikostech od 36 m² až do 110 m². Ke každému bytu 2+kk až 4+kk náleží balkon nebo předzahrádka, byty 1+kk mají velká francouzská okna. Podle finských tradic je rovněž několik jednotek vybaveno saunou. Autorem projektu je ateliér Consilium ai. Výstavba byla zahájena v dubnu loňského roku, projekt byl kompletně dokončen a zkolaudován letos v květnu. K prodeji zbývá posledních 7 bytů, prodáno je již tedy 78 % bytů. Prodej nových bytů v Praze pod značkou YIT Domov (finsky YIT KOTI) zajišťuje developer prostřednictvím vlastního obchodního oddělení - YIT Point.

PROJEKT KOTI HÁJEK VYHRÁL CENU ČTENÁŘŮ PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE BEST OF REALTY, fotka

 

Nízkoenergetické nové byty se solárními kolektory

KOTI Hájek byl navržen tak, aby byl maximálně šetrný k životnímu prostředí a zároveň přinášel ekonomické výhody pro své obyvatele. Ty zajistí nejen kvalitní izolace, ale zejména 21 solárních kolektorů umístěných na střeše domu, které výrazně snižují náklady na ohřev teplé užitkové vody obyvatelům domu. Například v bytě o velikosti 55 m² v projektu KOTI Hájek zaplatí jeho obyvatelé ročně při běžném užívání bytu za provozní náklady (tj. za ohřev teplé vody, vytápění a osvětlení) cca 10 – 12 tis. Kč, zatímco obyvatelé tzv. normovaného objektu zaplatí více než 16 tisíc. Lidé žijící v typické budově postavené před rokem 1980 vydají ročně dokonce přes 25 tisíc korun. Projekt získal Průkaz energetické náročnosti budovy B.

PROJEKT KOTI HÁJEK VYHRÁL CENU ČTENÁŘŮ PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE BEST OF REALTY, fotka

 

Lokalita městské části Praha 11 je charakteristická kvalitní občanskou vybaveností, dobrou dopravní dostupností centra Prahy i množstvím zeleně v okolí. V blízkosti projektu nechybí mateřská, základní ani několik středních škol. Nedaleko je rovněž pošta, množství obchodů a supermarketů včetně nákupního centra Chodov s více než 200 obchody, restauracemi a fitness. Lokalita nabízí mnoho možností volnočasových aktivit: V blízkosti se nachází rovněž hostivařská přehrada a lesopark, který má rozlohu více než 400 hektarů.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek PROJEKT KOTI HÁJEK VYHRÁL CENU ČTENÁŘŮ PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE BEST OF REALTY zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo