PRODEJE V CENTRAL PARKU V ROCE 2012 PŘEKONALY REKORD

11.2.2013 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

V rezidenčním projektu Central Park Praha bylo loni prodáno rekordních 102 bytových jednotek, čímž byl překonán do této doby nejúspěšnější prodejní rok 2011. V kontextu českého rezidenčního trhu se tak zařadil mezi nejúspěšnější developery podle počtu prodaných bytů v roce 2012.

PRODEJE V CENTRAL PARKU V ROCE 2012 PŘEKONALY REKORD - foto, Hyperbydleni.cz

Podle posledních analýz rezidenčního trhu od společností Trigema a Ekospol se v loňském roce prodalo více než 4000 bytů. Trigema ve své analýze uvádí, že polovinu z 4578 prodaných bytů zrealizovalo 7 developerů (tito však většinou současně realizují více developerských projektů) a dalších 9 developerů se na prodeji podílelo více než 2 %. To reprezentuje prodej 92 bytových jednotek. Central Park Praha se tak se svými 102 prodanými byty řadí mezi těchto 16 nejúspěšnějších developerů. Ve statistikách společnosti Ekospol za období leden až listopad 2012 patří Central Parku Praha dokonce 8. místo s 2,32% podílem trhu.

PRODEJE V CENTRAL PARKU V ROCE 2012 PŘEKONALY REKORD, fotka

 

„Analýzy konkurenčních developerů jednoznačně dokazují, že Central Park Praha patří za poslední dva roky mezi nejlépe prodávané projekty v Praze. Těší nás, že jsme v loňském roce byli ještě úspěšnější než v roce 2011 a prodej zvýšili o 13 %, z 90 na 102 bytů. Dnešní průměrná velikost rezidenčního projektů je cca 50 bytových jednotek. Dá se říci, že jenom v roce 2012 jsme vyprodali dva střední developerské projekty. Takto úspěšných dnes mnoho firem není,“ říká generální ředitel společnosti CP Praha Radomír Němeček. „Jsme také velmi rádi, že Central Park Praha se svým konceptem, vysokou kvalitou standardů a dobrou cenou již od 55 tisíc za metr čtvereční obstál v konkurenci řady developerů bojujících o přízeň klientů neustálým a značným snižováním cen. Vidíme tak, že kvalitní projekty nabízející přidanou hodnotu si své zájemce po určité době najdou. V současné době máme prodáno přes 360 bytových jednotek. Byty si u nás klienti kupují za různým účelem – většina tu trvale bydlí, někteří kupují byt na investici a pronajímají ho, cizinci zde přebývají třeba jen část roku,“ doplňuje Němeček.

Central Park Praha je projektem rezidenční čtvrti na Žižkově. Nachází se v sousedství parku Parukářka a lemují jej ulice Ke Kapslovně, Pitterova a Malešická. Charakteristický je zejména množstvím zeleně, polohou v žádané lokalitě, výbornou dopravní dostupností centra metropole i atraktivními výhledy na pražské panoráma. Nabízí celkem 547 bytových jednotek v nejrůznějších variantách dispozic i velikostí. Od bytů 1+kk o velikosti 32 m2 přes prostorné pětipokojové rezidence o rozloze 180 m² až po rozlehlé penthousy v nejvyšších patrech. V nabídce nechybí ani netradiční terasové domy spojující bydlení v centru metropole s výhodami rodinného domu obklopeného zelení. Zájemci si mohou koupit byt již od 55 tisíc Kč/m², a to včetně DPH, sklepa a parkovacího stání. Získají tak nové kvalitní bydlení s rozlehlým soukromým parkem za velmi výhodnou cenu. Velikost Central Parku navíc umožňuje nabídnout nadstandardní služby za nízké poplatky, protože se rozpočítávají mezi velké množství bytových jednotek.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek PRODEJE V CENTRAL PARKU V ROCE 2012 PŘEKONALY REKORD zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20114 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo