Návrat k přírodě – návrat ke zdraví!

1.7.2013 | PR článek | Projekty | Komentářů 0 |

Pro dnešní společnost je typický spěch a stres, a proto nepřekvapí, že je pro každého z nás stále těžší najít si dostatek času na péči o své tělo i mysl. Mezi nejčastější důsledky této hektické doby patří nemoci, nezdravý životní styl, stres a celková fyzická a psychická nepohoda. V takových případech se obvykle uchylujeme k léčbě za pomoci léků, která je sice snadná, ale řeší jen důsledky onemocnění, nikoli jeho příčiny. Drtivou většinou takových léků jsou navíc chemikálie, které mají na lidský organismus mnoho vedlejších a mnohdy i nežádoucích účinků.

Návrat k přírodě – návrat ke zdraví! - foto, Hyperbydleni.cz

Zcela jinou cestou se vydává společnost Naturprodukt CZ s.r.o., dovozce a distributor léčiv, doplňků stravy a kosmetiky přírodního původu. Naturprodukt CZ s.r.o. jde ruku v ruce s celosvětově stále více sílícím trendem, jímž je zvýšený zájem o tradiční medicínu a léčitelství. Ačkoli se užívání léčiv přírodního původu může zdát novinkou několika posledních let, ve skutečnosti se tím vracíme k tradici staré tisíce let: lidský život byl od svého počátku nerozlučně spojen s rostlinami, které sloužily nejen jako významná složka potravy, ale byly úspěšně využívány i jako látky s léčivými účinky. Velkou výhodou přírodních léčiv na rozdíl od těch chemických je fakt, že jejich účinky blahodárně působí na celý organismus a tak intenzivněji přispívají k jeho léčbě a regeneraci. O tom, že rostlinná říše je nevyčerpatelným zdrojem léčivé síly, svědčí skutečnost, že v současnosti využíváme přibližně pouhé 1% existujících léčiv přírodního původu. A právě to nejlepší z lesů, oceánů, polí a pralesů vám přináší Naturprodukt CZ s.r.o.

Návrat k přírodě – návrat ke zdraví!, fotka

 

Společnost Naturprodukt CZ s.r.o. byla založena roku 1991 v Havířově a na trh se uvedla špičkovým lékem Dr. Theiss Švédské kapky. Právě se společností Dr. Theiss Naturwaren GmbH, jež se podílí na vývoji nových přípravků, společnost Naturprodukt CZ s.r.o. intenzivně spolupracuje. V současnosti Naturprodukt CZ s.r.o. zastupuje 18 farmaceutických domácích i zahraničních značek a zajišťuje tak svým zákazníkům bohatý a kvalitní sortiment prvotřídních přírodních produktů.

Návrat k přírodě – návrat ke zdraví!, fotka

 

Vyzkoušejte i vy ozdravné síly přírody: na www.naturprodukt.cz si můžete vybrat přípravek přesně pro vás, a to buď podle upřednostňované značky, nebo zdravotního neduhu, který vás trápí. Naleznete zde i přírodní přípravky, které vám pomohou zvládat stres a eliminovat jeho zničující vliv na vaše zdraví. Skvělé rady a tipy, jak zdravě a plnohodnotně žít, naleznete i v časopise Lékárna vydávaného společností Naturprodukt CZ s.r.o.

Návrat k přírodě – návrat ke zdraví!, fotka

 

Vraťte se ke kořenům a pečujte o to nejcennější, co máte!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Návrat k přírodě – návrat ke zdraví! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo