HRUBÁ STAVBA VILY NA VÝSLUNÍ JE DOKONČENA

26.9.2013 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Energeticky pasivní rezidenční projekt Vila Na Výsluní od společnosti JRD postoupil ve výstavbě o krok dále. Právě byla dokončena hrubá stavba a práce se do značné míry přesouvají do interiéru pětipodlažního domu, který nabídne 15 nadstandardních bytů v klidné lokalitě starých Strašnic.

HRUBÁ STAVBA VILY NA VÝSLUNÍ JE DOKONČENA - foto, Hyperbydleni.cz

Ve čtvrtek 26. září mezi 16 a 19 hodinou developer JRD pořádá Den otevřených dveří, při kterém si zájemci mohou prohlédnout rozestavěnou Vilu Na Výsluní ve stejnojmenné ulici a s projektem se detailně seznámit.

Generální dodavatel, společnost B.P.B.P. Kosmonosy, pokračuje ve výstavbě podle harmonogramu. V současné době začínají stavební práce v interiéru budovy. Zdí se jednotlivé příčky, vyrábějí se okna, zahajují se přípravy pro položení sítí jakou jsou elektrické či vodovodní rozvody. „Stavbu chceme dokončit v plánovaném termínu poloviny roku 2014. Klientům nabídneme komfortní moderní bydlení ve vysoké kvalitě provedení a materiálů. Například v koupelnách od Keramiky Soukup budou italské obklady Marazzi – Stone collection a německé baterie Kludi. V ostatních místnostech pak třívrstvé dřevěné podlahy, designové vypínače a otopná tělesa či praktické vyšší dveře,“ říká Martin Svoboda, výkonný ředitel JRD. Byty upoutají nejen promyšlenými dispozicemi a atraktivní lokalitou blízko centra, ale také zdravým vnitřním prostředím a nízkými provozními náklady, které jsou možné díky energeticky pasivním standardům. Dokončení projektu je plánováno na polovinu roku 2014; prodáno je již 60 % bytů.

HRUBÁ STAVBA VILY NA VÝSLUNÍ JE DOKONČENA, fotka

 

Pětipodlažní Vila Na Výsluní je svou architekturou z dílny Podlipný Sladký Architekti citlivě zasazena do zahrady původní vily ze 30. let minulého století ve vyhledávané lokalitě Prahy 10 - Strašnice. Nabízí byty v dispozicích 2+kk až 5+kk o velikosti 54 m2 až 119 m2. K jednotkám v přízemí náleží prostorné předzahrádky, k těm ve vyšších patrech komfortní balkóny nebo velké terasy. Větší byty mají k dispozici dvě garážová stání. Z blízké zastávky tramvají trvá cesta do úplného centra města zhruba 15 minut, jen jednu stanici je vzdálená trasa metra A. Snadná je rovněž doprava autem – jak do centra, tak napojení na Pražský okruh.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek HRUBÁ STAVBA VILY NA VÝSLUNÍ JE DOKONČENA zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo