První etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích je zkolaudována

14.10.2013 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

- Zkolaudováno je 30 řadových rodinných domů a 5 dvojdomů projektu Na Malé Růži, který exkluzivně prodává RSČS/Prodejní centrum s.r.o. - Prodáno téměř 50 % bytových jednotek; RSČS na trhu eviduje zájem o bydlení v rodinných domech se zahradou s dobrou dojezdovou vzdáleností do center větších měst - Druhá etapa projektu přinese dalších 50 domků a mateřskou školku

První etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích je zkolaudována  - foto, Hyperbydleni.cz

V developerském projektu Na Malé Růži v Drahelčicích nedaleko Prahy, který exkluzivně prodává Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/Prodejní centrum s.r.o., byla úspěšně zkolaudována první etapa výstavby se 30 řadovými rodinnými domy a 5 dvojdomy. Prodáno je téměř 50 % bytových jednotek, pro zájemce jsou připravené plně vybavené vzorové domy. Ve druhé navazující etapě bude postaveno dalších 50 zděných rodinných domů a také mateřská školka.

„Tento projekt, který exkluzivně prodává naše franšíza na Praze 6, potvrzuje naši zkušenost z trhu, že o kvalitní moderní bydlení v rodinných domech se zahradou mají lidé zájem. Protože takové bydlení se většinou nalézá na okraji Prahy nebo větších měst, kupující důkladně zvažují dojezdovou vzdálenost. A pokud snadno a rychle dojedou do práce, do škol a do obchodů jako v případě projektu v Drahelčicích, obce u Rudné u Prahy jen pár minut od Zličína s nákupní zónou a stanicí metra, rádi takovou nemovitost koupí a splní si tak svůj sen o bydlení v rodinném domě,“ říká předseda představenstva RSČS Martin Němeček.

První etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích je zkolaudována , fotka

 

Architektura projektu Na Malé Růži využívá jak tradiční příměstské a vesnické prvky, tak moderní materiály, a respektuje přitom charakter místní krajiny a sousední zástavby. Řadové rodinné domy jsou stavěny jako jednopatrové v dispozici 4+1 a ve vyšším standardu vybavenosti. Patří do energetické třídy B a řadí se tedy mezi nízkoenergetické, úsporné projekty. Přízemí domu tvoří velký obytný prostor, jehož součástí je kuchyňský kout, jídelna a místo pro pohodlné sezení. Počítá se zde i s možností umístit krb nebo krbová kamna. Celá jedna stěna místnosti je prosklená a prostor tak opticky propojuje s terasou a velkou zahradou. Ze zádveří se vstupuje do komory a na malé WC s umývátkem. Do prvního patra jsou umístěny tři ložnice – jedna se šatnou a vlastní koupelnou, dvě další ložnice mají na patře k dispozici druhou prostornou koupelnu s WC. K některým místnostem situovaným na slunečnou stranu jsou připojeny lodžie. Pamatováno je na dostatečný úložný prostor v pokojích i v předsíni v přízemí. Sem se pohodlně vejde velká skříňová stěna a dají se zde případně uložit kola nebo kočárek. Další místo pro uskladnění je na půdě pod střechou domu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Před domem je parkovací stání pro dvě auta. Obdobně koncipovány jsou i jednopatrové dvojdomy v dispozici 4+kk. Liší se tím, že mají větší zahrady a součástí domu je vestavěná garáž, takže jedno auto je možné zaparkovat uvnitř.

Investorem projektu Na Malé Růži je společnost Rudná Development s. r. o, člen skupiny F&S Invest a. s. Holding se silným finančním zázemím a řadou úspěšných firem v zahraničí. Hlavním finančním partnerem projektu je Česká spořitelna. RSČS kromě komplexního odborného servisu zajistí klientům také zvýhodněné podmínky financování právě ve spolupráci s Českou spořitelnou.

První etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích je zkolaudována , fotka

 

Drahelčice leží 5 km jihozápadně od Prahy, nedaleko Rudné. Z obce je po dálnici D5 blízko do Prahy i do Berouna. Do obou měst vede i autobusové spojení či vlak z 2,5 km vzdálené Rudné. Na pražský Zličín se stanicí metra trvá cesta autobusem pouhých 16 minut a nákupní zóna je autem dosažitelná do 10 minut. Kdo často létá na služební cesty, ten ocení blízkost a snadnou dostupnost letiště v Praze-Ruzyni.

Drahelčice a jejich okolí nenabízí jen příjemné rodinné bydlení, ale také potřebné obchody a služby a řadu možností trávení volného času. V obci, do které zasahuje přírodní park Povodí Kačáku, funguje místní knihovna, sbor dobrovolných hasičů či sportovní klub, je zde nové hřiště pro odbíjenou i dětské hřiště. V parku se nachází cyklistická dráha a okolí je ideální pro výlety na kolech, například do nedalekého Karlštejnska, Křivoklátska a Českého krasu. Příznivci golfu ocení nedaleká hřiště Golf Resort na Karlštejně a Golf Resort Albatross ve Vysokém Újezdě. Kdo rád jezdí na koni, může navštívit jezdecký oddíl v Nučicích u Rudné. Právě v sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem, noví majitelé domů najdou mateřskou i základní školu, zdravotní středisko včetně zubní ordinace, poštu, obchody a restaurace. Mateřskou školu budou mít také v Drahelčicích, vybuduje ji investor projektu Na Malé Růži.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek První etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích je zkolaudována zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo