Hotely budoucnosti

5.2.2014 | Mgr. Monika Kovačková | Projekty | Komentářů 0 |

Moderní hotely nás nepřestávají ohromovat svou architekturou, designem, technickými inovacemi a úrovní služeb, kterými bojují o přízeň klientů. Dnes vám však představíme 10 návrhů hotelů, které by současné top hotely snadno strčily do kapsy. Proto doufáme, že se jejich výstavby v budoucnu skutečně dočkáme.

Hotely budoucnosti - foto, Hyperbydleni.cz

Hotel Apeiron – Dubaj, Spojené arabské emiráty

Hotel Apeiron bude po své výstavbě druhým 7hvězdičkovým hotelem v Dubaji. Dvě úchvatné věže hotelu pojmou až 350 luxusních apartmánů. Odhadované náklady na projekt činí 400 milionů dolarů.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Death Star Hotel Complex – Baku, Ázerbájdžán

V překladu by tento projekt nesl pojmenování „Hvězda smrti“, ale ve skutečnosti nejde ani zdaleka o nic děsivého. Název hotelu jen poukazuje na jeho inspiraci vesmírem: hotelový komplex má tvar plochého kruhu s otvorem uprostřed, který symbolizuje černé díry. Odhadované náklady na projekt činí 500 milionů dolarů.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Hotel Hydropolis – Dubaj, Spojené arabské emiráty

Hydropolis bude prvním 10hvězdičkovým podvodním hotelem na světě. Hotel, který se má nacházet 20 metrů od pláže Jumeirah, bude vyroben z kvalitní oceli a betonu. Výjimečnost stavby zajišťují prosklené stěny, které návštěvníkům umožní vychutnat si krásu oceánu. Odhadované náklady na stavbu hotelu Hydropolis činí 500 milionů dolarů.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Poseidon – Fidži

Hotel Poseidon se bude nacházet v hloubce 12 metrů. Bude nabízet 22 pokojů, každý o rozloze 51 m2. Ubytování v tomto hotelu bude stát neuvěřitelných 15 000 dolarů na den – v této částce je však například započítáno i soukromé letadlo, které bude návštěvníky přepravovat z letiště přímo do hotelu. Náklady na projekt jsou odhadovány na 105 milionů dolarů.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Manned Cloud Hotel – Zeppelin, Francie

Autor tohoto projektu Jean – Marie Massaud vytvořil koncepci létajícího hotelu. Hotel, který pojme pouze 40 pasažérů, se bude po obloze skutečně pohybovat, a to rychlostí 170 km/h. Massaud potvrdil, že celý komplex je navržen s ohledem na ochranu životního prostředí. Náklady na výstavbu tohoto netradičního hotelu jsou zatím udrženy v tajnosti.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Waterworld Hotel – Songzhding, Čína

Hotel „Vodní svět“ má pojmout 400 luxusních pokojů a velký komplex barů a restaurací umístěný v úrovni pod vodní hladinou. Kromě nadstandardních služeb, které bychom v takovémto komplexu očekávali, se hotel zaměří také na nabídku extrémních sportů, jako je horolezectví nebo bungee jumping.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Hotel Helix – Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty

Hotel bude postaven ve tvaru spirály se skutečným vodopádem uprostřed a nádherným střešním bazénem. I Hotel Helix, který bude mít až 208 pokojů, bude splňovat vysoké standardy na ochranu životního prostředí: pro osvětlení i napájení bude využívat především sluneční energii.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Aeroscraft – Flying Hotel – Kalifornie, USA

Létající hotel o hmotnosti 400 tun bude schopen letět rychlostí až 280 km/h ve výšce 2,8 km nad zemí. 250 cestujícím nabídne Aeroscraft veškerý komfort, včetně herny a kasina, které se tak stane vůbec prvním kasinem ve vzduchu.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Hotel Skywalker – Las Vegas, USA

Zní to neuvěřitelně, ale hotel Skywalker bude prvním orbitálním hotelem na světě. Hotel bude přepravovat cestující rychlostí 28.000 km/h a bude nabízet ubytování na komerční vesmírné stanici ve výšce 515 kilometrů nad Zemí! Vývojáři slibují, že stavba bude dokončena již do konce roku 2015. Projekt stojí 500 milionů dolarů a cena denního ubytování bude 1 milion dolarů na osobu.

Hotely budoucnosti, fotka

 

Diamond Ring Hotel – Dubaj, Spojené arabské emiráty

Hotel Diamond Ring bude mít podobu ruského kola, přičemž místo jednotlivých kabinek budou vystavěny skutečné hotelové pokoje. Hotel se bude pomalu otáčet a tak si ubytovaní užijí opravdu nevšedního výhledu. Kromě toho se projekt pyšní jedním z nejluxusněji navržených designů.

Hotely budoucnosti, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Hotely budoucnosti zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo