UBM DOKONČILA APARTMÁNY MEDVĚDÍN VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ

7.2.2014 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Developerská společnost UBM úspěšně zkolaudovala Apartmány Medvědín ve Špindlerově Mlýně, nacházející se v těsné blízkosti dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu Medvědín. Projekt obsahuje 110 apartmánů, z nichž polovina je již prodána. Prodejní kancelář je otevřena denně v recepci v místě projektu. Díky tomu má každý zájemce možnost podívat se do kteréhokoli apartmánu a prohlédnout si také vzorový zařízený apartmán, na němž UBM spolupracovala se společností Home Art. Noví majitelé se do Apartmánů Medvědín budou stěhovat počátkem letošního léta.

UBM DOKONČILA APARTMÁNY MEDVĚDÍN VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ  - foto, Hyperbydleni.cz

Nízkopodlažní domy obsahují 110 stylových apartmánů s dispozicemi 1+kk až 4+kk s plochou od 34 m2 do 143 m2, snídárnu s kavárnou a recepci. Objekty jsou citlivě zasazeny do okolního prostředí a poskytují krásné výhledy na krkonošské hřebeny i blízké sjezdovky Medvědín, Svatý Petr a Hromovku. Přízemní apartmány mají k dispozici terasy s předzahrádkami, součástí těch ostatních jsou balkony. Každý apartmán má sklep v suterénu budovy pro odložení lyží a sportovního vybavení. V suterénu jsou umístěna také parkovací stání. Kavárna v rámci projektu bude k dispozici nejen jeho rezidentům, ale také široké veřejnosti, čímž rozšíří nabídku gastronomických služeb na Medvědíně. Cena apartmánů se pohybuje od 2,58 mil. Kč (bez DPH).

UBM DOKONČILA APARTMÁNY MEDVĚDÍN VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ , fotka

 

Architektura projektu pochází z architektonického studia ADNS a respektuje typické místní materiály. Fasády domů jsou obloženy modřínem a částečně přírodním kamenem. Okna a balkony jsou také z modřínu. Interiérům vládnou masivní podlahy s povrchovou úpravou v barvě dubu, dýhované interiérové dveře a k nim zvolené barevné kombinace obkladů a dlažby v koupelnách a na toaletách. Součástí realizačního standardu je videotelefon a zabezpečovací zařízení s pohybovými čidly a zabudovanými magnety v okenních rámech. K pohodlí uživatelů apartmánů přispějí služby hlavní recepce. Jednotlivé sekce budovy mezi sebou vytvářejí příjemný vnitřní prostor s prvky zahradní architektury, vhodný k odpočinku i k různorodým sportovním aktivitám.

UBM DOKONČILA APARTMÁNY MEDVĚDÍN VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ , fotka

 

Margund Schuh, ředitelka UBM Bohemia, při příležitosti kolaudace uvedla: „Lidé stále vnímají rekreační bydlení jako atraktivní a také jako dobrou investiční příležitost. Špindlerův Mlýn si drží pozici vyhledávané stálice mezi českými rekreačními středisky. Díky stále se lepšící infrastruktuře a nabídce služeb i volnočasových aktivit není pouze výbornou destinací pro lyžování na víkendy, ale i pro celoroční pobyt. O tom svědčí zájem o náš projekt, v němž je v současné době prodána polovina apartmánů.“
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek UBM DOKONČILA APARTMÁNY MEDVĚDÍN VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo