NOVÉ BYTY V PRAZE: YIT STAVO ZKOLAUDOVALA KOTI BRANÍK

20.3.2014 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 1 |

Developerská společnost YIT Stavo zkolaudovala další ze svých rezidenčních projektů – KOTI Braník. Projekt, tvořen čtyřmi budovami, se nachází v lokalitě Prahy 4, na pomezí vilové čtvrti s množstvím zeleně a kvalitní občanskou vybaveností. Nabídku nového bydlení v Praze KOTI Braník rozšířil o 103 bytových jednotek, z nichž je prodáno již 66 %.

NOVÉ BYTY V PRAZE: YIT STAVO ZKOLAUDOVALA KOTI BRANÍK  - foto, Hyperbydleni.cz

„Projekt KOTI Braník, stejně jako všechny naše projekty, představuje finský styl bydlení, který do Česka přinášíme. Proto opět ve vybraných bytech nejluxusnější kategorie nechybí sauna, která je ve finských domácnostech běžná. Byty nabízejí tři varianty standardů v různých cenových relacích, takže si vybere každý klient,“ uvádí Dana Bartoňová, obchodní ředitelka YIT Stavo.

Nové, bezpečné bydlení
KOTI Braník zahrnuje bytové jednotky s promyšlenými a funkčními dispozicemi ve velikostech od 1+kk až po 5+kk. Kromě klasických bytů nabízí i několik jednotek mezonetového typu situovaných do nejvyšších pater budov. K nim patří střešní terasa, ze které je krásný výhled do okolí. Balkonem nebo terasou disponuje většina bytů v projektu a k těm přízemním náleží předzahrádky umístěné do vnitrobloku, jenž tvoří uzavřený areál. Budovy C a D jsou na všech podlažích propojeny a od třetího nadzemního podlaží se spojují i s budovou A. Pohledově tak z ulice Na Výspě vzniká pomyslná vstupní brána do vnitrobloku s vjezdem do podzemních garáží. Bytový dům B je samostatný. Aby přijíždějící a odjíždějící automobily nerušily rezidenty, je 130 parkovacích míst skryto do podzemních garáží. V podzemním podlaží se nacházejí také sklepy a komory.

NOVÉ BYTY V PRAZE: YIT STAVO ZKOLAUDOVALA KOTI BRANÍK , fotka

 

KOTI Braník – místo pro domov
O bezpečí a soukromí rezidentů se bude starat nepřetržitě fungující recepce a ostraha. Bezbariérové vstupy do všech částí objektu jsou zabezpečeny čipy. KOTI Braník je projekt, který dbá na pohodlí svých obyvatel, proto byl také stavěn jako úsporný dům s průkazem energetické náročnosti budovy B. Znamená to, že díky promyšlené stavbě majitelé jednotlivých domů výrazně ušetří na provozních nákladech spojených s užíváním bytu. Pro zájemce byl nově otevřen vzorový byt. Ten designérka Andrea Hylmarová zařídila v severském stylu, aby se klienti mohli inspirovat pro zařízení svého vlastního nového bydlení v KOTI Braník. Prodej nových bytů YIT Stavo zajišťuje prostřednictvím vlastního prodejního oddělení YIT Point.

NOVÉ BYTY V PRAZE: YIT STAVO ZKOLAUDOVALA KOTI BRANÍK , fotka

 

Nové byty blízko lesoparku
KOTI Braník byl postaven v městské části Praha 4, na rozhraní Braníka a Hodkoviček, v sousedství vilových čtvrtí a lesoparků. Poloha skýtá bohaté možnosti relaxace a aktivního trávení volného času. Milovníci klidnějších sportů mohou zajít na golf do blízkých Hodkoviček, cyklisti a in-line bruslaři zase využít trasu vedoucí podél Vltavy. Příležitost pro další aktivity nabízí sportovní areál v Braníku. Lokalita je charakteristická kvalitní občanskou vybaveností. V blízkosti nechybí mateřská, základní ani střední škola, supermarket, restaurace, lékárna, banka či kulturní dům s městskou knihovnou. Do deseti minut jízdy autem je rovněž Thomayerova nemocnice, další možnosti nákupů, zábavy i sportovního vyžití. Spojení s centrem Prahy je bezproblémové jak autem, tak MHD.



Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Matty: Na bydlení v Braníku jim...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamy







veletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo