Poslední záchvěv zimy!

24.3.2014 | Mgr. Monika Kovačková | Projekty | Komentářů 0 |

Jelikož to venku na jaro zatím nevypadá, přinášíme Vám hřejivou inspiraci v podobě luxusní horské rezidence laděné do oblíbeného skandinávského stylu!

Poslední záchvěv zimy! - foto, Hyperbydleni.cz

Nalezení ideálního místa pro život není jednoduché. Pokud se Vám však podaří nalézt přesně to, co jste hledali, zjistíte, že to čekání stálo za to. Přesně tak popisují manželé Claye a Caudy Heighten ten moment, kdy poprvé objevili tento pozemek obklopený nádhernou scenérií Skandinávského pohoří. Ihned věděli, že sem patří, a začali plánovat svůj nový domov.

Poslední záchvěv zimy!, fotka

 

Celou stavbu manželé svěřili zkušenému architektu a designéru Larrymu Pearsonovi, kterému se dokonale podařilo naplnit všechna přání a očekávání svých klientů.

Poslední záchvěv zimy!, fotka

 

Manželé chtěli, aby jejich domov harmonicky splynul s okolní přírodou. Toho bylo dosaženo atypickým designem domu, který kopíruje nerovný povrch pozemku, a užitím přírodních materiálů. Vzhled stavby odlehčují a zjemňují velké prosklené stěny, které majitelům poskytují úchvatný výhled. 

Poslední záchvěv zimy!, fotka

 

Budoucí majitelé dále požadovali, aby se jejich domov vyznačoval splynutím moderního životního stylu a rustikální atmosféry. Tento požadavek byl velmi snadno splněn díky užití skandinávského stylu, který je oprávněně velmi populární. Díky nadčasové barevné kombinaci bílé, šedé a černé a elegantním minimalistickým designům je tento styl mimořádně moderní. Na druhou stranu oplývá pohodovou a uklidňující náladou starých časů. Tohoto vyzařování je dosaženo unikátními doplňky a dekoracemi, jako jsou prvky z neopracovaného dřeva a kamene, kožešiny či vintage nábytek.

Poslední záchvěv zimy!, fotka

Poslední záchvěv zimy!, fotka

 

Přírodní materiály, dřevo a kámen, které v interiéru převládají, vytváří barevnou paletu, jež prostoru propůjčuje útulný a příjemný vzhled. Stejně tak jsou tyto materiály voleny i pro exteriér, a to nejen z důvodů estetických, ale také praktických – s ohledem na drsnost zdejší zimy.

Poslední záchvěv zimy!, fotka

Poslední záchvěv zimy!, fotka

 

Celá stavba je dokonalou ukázkou designérského umění. Opravdu jedinečným prostorem je především venkovní obývací pokoj vybavený krbem, který majitelům umožňuje i v chladnějším počasí relaxovat venku a obdivovat okolní nenarušenou krajinu.

Poslední záchvěv zimy!, fotka

Poslední záchvěv zimy!, fotka

 

Připojte se k nám na facebooku!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Poslední záchvěv zimy! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo