Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí

31.3.2014 | PR článek | Projekty | Komentářů 0 |

Ať už jste profesionálními, nebo amatérskými sportovci, možná jste měli tu čest zasportovat si v prostorech, které jsou dílem slovenské společnosti Maro, s.r.o.

Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí - foto, Hyperbydleni.cz

Maro, s.r.o. se již po 12 let specializuje na výstavbu sportovních a průmyslových hal, sportovišť a kompletně vybavených dětských hřišť a vývoj a výrobu sportovních povrchů, umělých trav a dalších sportovních systémů. Mezi doplňující služby společnosti patří výroba a distribuce tribun, ochranných sítí, mantinelů, střídaček, oplocení, sloupů, osvětlení a kompletního sportovního vybavení. Nejen rozsahem, ale také kvalitou poskytovaných služeb se společnost Maro, s.r.o. stala jedničkou na slovenském trhu a silnou pozici si buduje také v rámci České republiky. Od roku 2010 firma úspěšně expanduje na trhy zemí Evropské unie.

Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí, fotka

 

Realizujete sportovní stavbu? Spolehněte se na ty nejlepší!

Od svého založení společnost zrealizovala stovky projektů pro veřejný i soukromý sektor. Všechny realizace jsou dokladem vysoce inovativního technologického vývoje, na kterém si společnost Maro, s.r.o. zakládá. Doménou společnosti je výstavba sportovních hal, hřišť a sportovišť jak pro jednotlivé sporty, tak pro nejrůznější volnočasové aktivity. Mezi nejžádanější stavby společnosti Maro, s.r.o. patří atletické dráhy, multifunkční hřiště, fotbalová a golfová hřiště a tenisové kurty.

Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí, fotka

 

V rámci realizace staveb Maro, s.r.o. zajišťuje celý proces výstavby – od kompletních architektonických a inženýrských služeb přes profesionální stavební dozor až po finální kolaudaci. Od zadání zakázky se tak klienti společnosti nemusí vůbec o nic starat. Od roku 2011 navíc společnost doplnila grafické návrhy o detailní vizualizaci stavby zasazené do fotografie místa stavby – klienti tak mají dokonale přesnou představu o výsledku výstavby a mohou včas zvážit všechny své požadavky. Na základě svých dlouholetých zkušeností Maro, s.r.o. svým klientům nabízí také profesionální poradenství v rámci přípravy investiční akce, která je mnohdy opomíjeným, avšak určujícím aspektem každé realizace – přesné vyvážení požadavků a možností je základním kamenem každé úspěšné výstavby, proto se vyplatí obrátit se s touto záležitostí na odborníky. Maro, s.r.o. zajišťuje také kompletní rekonstrukce a modernizace sportovišť včetně jejich profesionální údržby. Nabídka služeb je doplněna o pronájem stavebních strojů a zařízení.

Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí, fotka

 

Kvalitní povrch pro jedinečný požitek ze sportu

Sportovní výstavba není jedinou doménou společnosti Maro, s.r.o. Mezi její unikátní služby patří také vývoj a výroba sportovních povrchů. Vyhledávaným produktem je především umělá tráva MARO, která pro své vlastnosti získala certifikát SGS. Tráva MARO představuje mimořádně trvanlivý povrch, který je téměř identický se skutečnou trávou, vhodný k použití za každého počasí a ideální pro vysoce frekventovaná hřiště. Maro, s.r.o. dále vyrábí MARO PU Antuku vhodnou pro realizaci klasických antukových kurtů a polyuretanové a akrylátové povrchy pro realizaci multifunkčních hřišť a běžeckých drah. Nabízené povrchy mají certifikát kvality a vyznačují se dlouhou životností, minimální údržbou a vysokým komfortem pro pohybový aparát hráče.

Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí, fotka

 

Mimořádné vlastnosti povrchů MARO spočívají v užití tzv. ELD desky. Jedná se o pružnou gumo-asfaltovou stabilizační desku, která dokonale odděluje podloží ze zhutnělého kameniva a finální povrch a stabilizuje podloží proti deformaci. Výsledkem je dokonale rovný povrch, který absorbuje nárazovou energii, a tak chrání klouby a pohybový aparát sportovců.

Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí, fotka

 

Stejnými vlastnostmi oplývají také povrchy MARO určené pro interiérové užití. PVC podlahy a plastové skládací podlahy z polypropylénu MARO Interlock jsou nejčastěji využívány do tělocvičen, posiloven, hal, sportovních a dětských hřišť i do komerčních prostor.

Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí, fotka

 

Plánujte s odborníky!

Chystáte-li stavět, rekonstruovat či modernizovat sportoviště jakéhokoli druhu, obraťte se na špičky v oboru. Specialisté ze společnosti Maro, s.r.o. zařídí vše od prvotních projekčních plánů až po finální předání stavby. Během jakéhokoli stádia činnosti můžete využít jejich odborného poradenství, a to i pro oblast financování.

Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí, fotka

 

Bližší informace o nabídce služeb společnosti Maro, s.r.o., fotografie realizovaných staveb i e-shop se sportovním vybavením najdete na www.marotrade.eu.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Maro, s.r.o. – osvědčená značka sportovního zázemí zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo