LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY!

28.8.2014 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 1 |

Unikátní hodinky a šperky v hodnotě desítek milionů korun budou k vidění v Průmyslovém paláci na jedinečné a svého druhu jediné výstavě v rámci celé České republiky. Tradiční výstava HODINY A KLENOTY 2014 rozzáří historický Průmyslový palác od 2. do 4. října na Výstavišti v pražských Holešovicích. Letošní ročník výstavy Hodinky a klenoty, kterou tradičně pořádá společnost Incheba Praha, bude mít jednotné silné téma a to Legendární hodinky.

LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY!  - foto, Hyperbydleni.cz

Na výstavě se představí široké spektrum hodinářských značek, zvláštní prostor dostanou hodinky, které se nesmazatelně zapsaly do historie hodinářství. Mnoho modelů hodinek si časem vydobylo status legendy. Některé převratnými technologiemi, jiné účastí na smělých objevitelských expedicích, účinkováním v kultovních filmech, nebo svým spojením se známou osobností.

LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY! , fotkaPřijďte a poznejte základní hodinky a jejich příběhy. Víte, které hodinky měřily čas při letu na měsíc a jak vypadaly první potápěčské hodinky? Které hodinky měřily čas při prvním přeletu Atlantiku? Tušíte, jaké hodinky měl na zápěstí Steve McQueen ve filmu LeMans? Poznáte originál od napodobeniny? Po návštěvě této výstavy už nejspíše ano.

LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY! , fotka

 

Prodejní výstava představí na jednom jediném místě to nejlepší, co prodejci hodinek, hodin a klenotů v současnosti ve světě nabízejí. Unikátní mezinárodní výstava HODINY A KLENOTY nabídne vzrušující přehlídku toho nejlepšího zboží. Sexy krásky předvedou na svých půvabných tělech křehkou krásu originálních šperků během show Made in Jablonec 2014.

LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY! , fotka

 

V minulém roce návštěvníky nadchla samostatná expozice exkluzivních hodinek. Ve Střední hale Průmyslového paláce se společně prezentovaly značky zastoupené firmami Hodinářství Bechyně (Longines, Tudor, Tissot, Carl F. Bucherer, Zannetti), RACIO, Export-Import-Consulting (TAG Heuer, Raymond Weil), Hubert Schediwy & Syn (Vulcain, Armin Strom, Schwarz Etienne, Nivrel) a SERYN WATCHES (zakázková ruční výroba hodinek LS). Prostě luxus! Na světové značky se můžete pochopitelně těšit i letos, jejich výčet najdete na www.hodinyaklenoty.cz.

LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY! , fotka

 

Výstava dále nabídne pod patronátem Sdružení klenotníků a hodinářů ČR soutěž ŠPERK ROKU 2014 – CZECH OPEN, tedy 13. ročník prezentace designérů v oboru zlatnictví a klenotnictví.

LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY! , fotka

 

Srdečně Vás zveme na cestu zpět v čase do našeho „Královského fotokoutku“, ve kterém se budete moci vyfotit s replikou korunovačních klenotů.

Puncovní úřad Vám na výstavě zdarma a na počkání zkontroluje pravost Vašich šperků, po celou dobu výstavy bude v expozici společnosti OLYMPIA probíhat zdarma provádění tlakových zkoušek vodotěsnosti a měření baterií na počkání, výstava tradičně nabídne atraktivní doprovodný program včetně přednášek a autogramiád VIP osobností. Milovníci diamantů či investování do nich se dozví od uznávaného odborníka Ladislava Klabocha jak při jejich koupi nenaletět.

LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY! , fotka

 

Mediální partner výstavy proinvestory.cz představí mimo jiné projekt „Burza drahých kovů“ a návštěvníci se mohou těšit i na prestižní přehlídku nositelného autorského šperku v nové sekci Jewell STARs. Módní show představí výběr nejkvalitnějších českých i zahraničních tvůrců v oblasti autorské šperkové tvorby.

Nový partner výstavy Centrum Zlatníků Praha premiérově na výstavě představí všechny své členy, odborně se bude podílet na zajištění přednášek v rámci doprovodného programu a v rámci své expozice připraví pro návštěvníky i nabídku odborné literatury za zvýhodněné ceny.

LEGENDÁRNÍ HODINKY NA VÝSTAVĚ HODINY A KLENOTY! , fotka

 

Tuto famózní výstavu si prostě nemůžete nechat ujít! Více podrobností najdete na www.hodinyaklenoty.cz.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Velinská: Na výstavě HODINKY A KLENOTY...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo