Buďte nejen krásná, ale i zdravá

18.2.2015 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Jarní veletrh kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 2015 se již tradičně ponese v duchu zdraví a krásy. O návštěvníky budou 10. a 11. dubna pečovat v historickém Průmyslovém paláci v Holešovicích Ti nejlepší odborníci na krásu a zkrášlí Vás zde „od hlavy až k patě“. Nenechte si ujít možnost nákupů těch nejmodernějších přípravků, které současný trh s krásou nabízí. Organizátorem této úspěšné akce je společnost Incheba Expo Praha.

Buďte nejen krásná, ale i zdravá - foto, Hyperbydleni.cz

Vystavovatelé pro Vás přichystali celou škálu zkrášlovacích procedur. „Ženy si mohou vyzkoušet prodlužování řas, omlazování pleti mnoha různými metodami, profesionální líčení i česání, nejnovější druhy manikúry, pedikúry a moderní depilace, permanentní make-up, zdobení nehtů a mnohé další. Těšte se také na relaxační a uvolňující masáže a mnohé další vychytané procedury. Prostě Vás zde budeme hýčkat na duši i po těle,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí veletrhu Interbeauty Prague.

Přichystán je opět i dárek pro všechny! Tým profesionálních nehtových designérek Vám zdarma aplikuje CND Shellac. Dopřejte si krásně upravené nehty bez poškození a s dlouhodobou trvanlivostí v žhavých odstínech z letní kolekce Garden Muse!

Buďte nejen krásná, ale i zdravá, fotka

 

Přijďte k nám nenalíčená a odejděte jako bohyně! Profesionální vizážisté z Asociace vizážistů a stylistů ČR Vás u nás zdarma nalíčí ve Střední hale paláce v tak zvaném Make-up pointu. Lékaři z kožní kliniky Královské Vinohrady Vám tradičně bezplatně dermatoskopem v oblíbeném Stanu proti melanomu vyšetří Vaše mateřská znaménka.

Dovolujeme si Vás též pozvat na atraktivní soutěže. Zajímavé bude zajisté Vl. Mistrovství České republiky v Make-upu 2015. Téma pro letošní ročník zní "Zlatá dvacátá léta". Semifinále soutěže se uskuteční dne 10. 4. 2015 a finále dne 11. 4. 2015. Vítěz bude reprezentovat Českou republiku na International Master´s Award Make-up v Mnichově.

Buďte nejen krásná, ale i zdravá, fotka

Foto: Ilja Hubálek

Úžasnou podívanou si můžete užít také v sobotu 11. dubna na V. ročníku Mezinárodní soutěže v kreativním prodlužování řas Lash design 2015. Letošní téma „Karneval Rio“ slibuje nádhernou záplavu barev.

Pastvou pro oči pak bude tradiční malování na téměř nahá ženská těla, kdy sličné modelky obléknou umělci pouze štětcem. „Steam punk“ je téma pro toto Xll. mistrovství ČR v malování na tělo Body Art 2015. Letos proběhne v sobotu 11. dubna a soutěžit se bude v kategoriích Free Art Bodypainting a Airbrush Bodypainting.

Buďte nejen krásná, ale i zdravá, fotka

 

Rozhodně doporučujeme přijít i s dětmi. Zatímco se Vy necháte hýčkat, Vaše děti se vyblbnou v dětském koutku. Jedno je tedy jisté. Z INTERBEAUTY PRAGUE odejdete krásnější a spokojenější ….

Více informací najdete na www.veletrhkosmetiky.cz nebo na Facebooku Interbeauty Prague.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Buďte nejen krásná, ale i zdravá zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo