Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo

25.6.2015 | PR článek | Projekty | Komentářů 0 |

Ploty jsou běžnou součástí rodinných domů, vil, rezidenčních sídel, novostaveb a dalších soukromých pozemků. Jelikož je oplocení tím prvním, co nás v okolí stavby upoutává, bereme tento prvek jako samozřejmost. Pravdou však je, že vybrat vhodný plot pro náš domov už tak samozřejmé není. Plot totiž musí perfektně plnit řadu funkcí, a to nejen po stránce praktické, ale i estetické.

Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo - foto, Hyperbydleni.cz

Primární funkcí oplocení je ohraničení pozemku a stavby a zajištění bezpečnosti i pocitu soukromí jejím obyvatelům. Jelikož je plot velmi výrazným a nepřehlédnutelným prvkem exteriéru, svým vzhledem do velké míry ovlivňuje celkový dojem ze stavby. Naštěstí dnes lze vybírat z modelů, které plní všechny své funkce na jedničku a jsou nejen vysoce funkční, ale i designové.

Vsaďte na TOP materiál na trhu!

Naše rada zní: Při výběru plotu se zaměřte zejména na materiál, ze kterého je vyroben. Právě materiál do velké míry určuje vlastnosti plotu, jako je jeho vzhled, funkčnost, odolnost, životnost či údržba. V případě, že chcete vsadit na jistotu a spokojíte se jen s tím nejlepším, neměl by vaší pozornosti uniknout inovativní plotový systém Duofuse vyrobený z dřevoplastu (WPC). Tento materiál již řadu let nachází uplatnění zejména ve výrobě terasových prken, dlaždic nebo fasádních obkladů, kde úspěšně konkuruje výrobkům ze dřeva. Právě díky své vysoké kvalitě a praktickým vlastnostem pronikl dřevoplast také do oblasti výroby plotů, kde se těší stále větší oblibě zákazníků.

Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo, fotka

 

Dřevoplast = dřevo dovedené k dokonalosti

Jak sám název materiálu napovídá, je dřevoplast (anglicky Wood Polymer Composites, zkráceně WPC) složen ze dřeva, konkrétně kvalitní dřevěné moučky, a polymeru. V praxi tak jde o sloučení toho nejlepšího z obou materiálů, přičemž jejich nežádoucí vlastnosti jsou úspěšně eliminovány. Výsledkem dosažení optimálního poměru mezi těmito dvěma surovinami je vysoce kvalitní materiál, který je na rozdíl od přírodního dřeva velmi odolný proti mrazu, vysokým teplotám i slunečnímu záření a dále proti hnilobě, plísni a napadení hmyzem. Pro dřevoplast je charakteristická též stálobarevnost, nízká nasákavost, bezúdržbovost a dlouhá životnost – minimálně 25 let bez změny vlastností a nutnosti provádět ochranné nátěry.

Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo, fotka

 

Výrobky z dřevoplastu (WPC) se nekroutí, nevysychají, nepraskají a nevytváří třísky. Jednou z největších výhod je skutečnost, že dřevoplast i přes vylepšené vlastnosti přináší tolik oblíbený a žádaný vizuální efekt dřevěného povrchu. Tyto užitné vlastnosti spolu s vysokou kvalitou vstupní suroviny činí z pořízení dřevoplastového plotu výhodnou investici, která se rychle navrací.

Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo, fotka

 

Když chcete jen to nejlepší

Takový plot, který se pyšní všemi zmíněnými vlastnostmi dřevoplastu, zní jako sen, který si však dnes už můžete snadno uskutečnit. Obchodní společnost PROSTAVBU s.r.o., přední specialista na prodej materiálů a výrobků pro stavebnictví – především v oblasti plastů, úspěšně dodává na český trh moderní dřevoplastový (WPC) plot Duofuse. Plotovým systémem Duofuse, který rozšiřuje nabídku moderních a kvalitních plotů, vyřešíte oplocení svého pozemku na desítky let, přičemž každý den oceníte jeho praktické výhody i krásu přírodního materiálu.

Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo, fotka

 

Celé tajemství systému Duofuse je skryto ve složení dřevoplastu (WPC), ze kterého je vyroben – při výrobě kompozitu se jako polymer používá čisté PVC, které je vyváženě kombinováno v poměru 50:50 se dřevem. Právě čisté PVC je zárukou vynikajících vlastností, zejména nadstandartní odolnosti, pevnosti, bezúdržbovosti a dlouhé životnosti, kterých by při použití jiné suroviny nebylo dosaženo v takové míře. Vyšší podíl dřeva v porovnání s obdobnými modely zase zajišťuje přírodní vzhled – povrch nepůsobí uměle a je příjemný na dotek. Mnohé prozradí také skutečnost, že výrobcem dřevoplastového kompozitu Duofuse je belgická firma Plastivan, takže se celý systém vyrábí v Belgii, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu produkce.

Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo, fotka

 

Na rozdíl od podobných systémů jiných výrobců jsou všechny prvky Duofuse včetně plotových sloupků vyrobené z dřevoplastu (WPC). Hotový plot se tak nepotýká s rušivými prvky a nevzhlednou kombinací různých materiálů. Výsledný vzhled je čistý, přirozený a jednolitý.

Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo, fotka

 

Pokud si pořídíte plot Duofuse, překvapí vás jeho velmi jednoduchá montáž a vysoká variabilita – společnost PROSTAVBU s.r.o. nabízí toto oplocení hned ve třech konstrukčních variantách a třech barevných provedeních tak, aby se tento prvek mohl stát ozdobou exteriéru vašeho domova. Konkrétně máte na výběr systém z desek pero-drážka, z hladkých desek a z desek pero-drážka s lamelovým vzhledem. Z barev je pak k dostání grafitová černá, kamenná šedá a tropická hnědá.

Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo, fotka

 

Dřevoplastové ploty Duofuse dokáží uspokojit všechny požadavky na přírodní vzhled, komfort a užitnou hodnotu a spojit je do jednoho funkčního celku. Jejich dodavatelem je společnost PROSTAVBU s.r.o., která kromě špičkového sortimentu přináší také nadstandardní služby včetně zajištění kvalitní montáže prostřednictvím odborně vyškolených firmem v celé ČR, nebo Vám poradí při realizaci plotu svépomocí.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3

Diskuze

Článek Plot, který povýší váš dům na reprezentativní sídlo zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo