Moderní rodinný dům, který jste si vysnili

8.10.2015 | PR článek | Projekty | Komentářů 0 |

Sníte o vlastním domě, kde si budete moct užít klid a pohodu, starat se o krásnou zahrádku a neřešit sousedské vztahy? Váš sen nemusí být tak nedostupný, jak se na první pohled zdá, slyšeli jste již o cenově výhodných dřevostavbách?

Moderní rodinný dům, který jste si vysnili - foto, Hyperbydleni.cz

Právě dřevostavby se v současné době staly rovnocenným partnerem zděných domů, hlavní výhoda je v poskytování cenově dostupného luxusu. Jaké jsou další přednosti takového bydlení a jak vybrat ten správný?

Šetřete svůj čas

Stavba zděných domů se často prodlužuje, její urychlení může skončit narušením konstrukce, je třeba, aby si stavba odpočinula a mohla dýchat. Oproti tomu dřevěné domy si můžete koupit tzv. na klíč, tyto domy jsou připraveny rovnou k nastěhování. V současnosti je velmi oblíbená dřevěná konstrukce panelového stavebního systému, předností je zejména možnost přípravy stavby ve výrobě a následná rychlá montáž na místě stavby.

Úsporné bydlení

Toužíte bydlet v domě a doposud vám to finanční možnosti nedovolily, neboť zděné stavby bývají náročnější nejenom na čas, ale také na finance? Řešením jsou nízkoenergetické domy, oproti klasickým stavbám náklady na vytápění v těchto domech klesají, roční náklady na vytápění jsou průměrně o 30 % nižší. Úspora vzniká z důvodů výborných tepelně izolačních vlastností obálky domu. Tedy obvodových stěn, stropu, podlahy a kvalitních oken, proto dřevostavby dokáží daleko pružněji reagovat na změny a aktuální potřeby svých uživatelů. Jednou z klíčových předností je také výrazně nižší pořizovací cena bydlení.

Pořízení domu bez starostí

dřevěným domem jsou vyšší nároky na přesnost a důsledné provedení detailů, při volbě stavební firmy je proto třeba vybírat společnosti s dlouholetou tradicí, zkušenostmi a proškolenými odborníky. Firma by měla být také schopná prokázat svou odbornost pomocí příslušných certifikátů kvality, jako je tomu v případě firmy HK-Dřestav s.r.o.. Svůj vysněný moderní rodinný dům si můžete pořídit bez zbytečných komplikací a starostí, kvalitní firma vám nabídne komplexní služby, pomůže s potřebnými dokumenty, výběrem pozemku, stavebním povolením a návrhem stavby.

Moderní rodinný dům, který jste si vysnili, fotka

 

Nezanedbatelným bonusem staveb je nejenom rychlost výstavby a cena, ale také ekologický přístup, který se příznivě projevuje v poklesu škodlivých emisí a spotřebě energie. S dřevostavbou se váš sen o bydlení v domě může stát skutečností.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Moderní rodinný dům, který jste si vysnili zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo