Moderní rodinný dům, který jste si vysnili

8.10.2015 | PR článek | Projekty | Komentářů 0 |

Sníte o vlastním domě, kde si budete moct užít klid a pohodu, starat se o krásnou zahrádku a neřešit sousedské vztahy? Váš sen nemusí být tak nedostupný, jak se na první pohled zdá, slyšeli jste již o cenově výhodných dřevostavbách?

Moderní rodinný dům, který jste si vysnili - foto, Hyperbydleni.cz

Právě dřevostavby se v současné době staly rovnocenným partnerem zděných domů, hlavní výhoda je v poskytování cenově dostupného luxusu. Jaké jsou další přednosti takového bydlení a jak vybrat ten správný?

Šetřete svůj čas

Stavba zděných domů se často prodlužuje, její urychlení může skončit narušením konstrukce, je třeba, aby si stavba odpočinula a mohla dýchat. Oproti tomu dřevěné domy si můžete koupit tzv. na klíč, tyto domy jsou připraveny rovnou k nastěhování. V současnosti je velmi oblíbená dřevěná konstrukce panelového stavebního systému, předností je zejména možnost přípravy stavby ve výrobě a následná rychlá montáž na místě stavby.

Úsporné bydlení

Toužíte bydlet v domě a doposud vám to finanční možnosti nedovolily, neboť zděné stavby bývají náročnější nejenom na čas, ale také na finance? Řešením jsou nízkoenergetické domy, oproti klasickým stavbám náklady na vytápění v těchto domech klesají, roční náklady na vytápění jsou průměrně o 30 % nižší. Úspora vzniká z důvodů výborných tepelně izolačních vlastností obálky domu. Tedy obvodových stěn, stropu, podlahy a kvalitních oken, proto dřevostavby dokáží daleko pružněji reagovat na změny a aktuální potřeby svých uživatelů. Jednou z klíčových předností je také výrazně nižší pořizovací cena bydlení.

Pořízení domu bez starostí

dřevěným domem jsou vyšší nároky na přesnost a důsledné provedení detailů, při volbě stavební firmy je proto třeba vybírat společnosti s dlouholetou tradicí, zkušenostmi a proškolenými odborníky. Firma by měla být také schopná prokázat svou odbornost pomocí příslušných certifikátů kvality, jako je tomu v případě firmy HK-Dřestav s.r.o.. Svůj vysněný moderní rodinný dům si můžete pořídit bez zbytečných komplikací a starostí, kvalitní firma vám nabídne komplexní služby, pomůže s potřebnými dokumenty, výběrem pozemku, stavebním povolením a návrhem stavby.

Moderní rodinný dům, který jste si vysnili, fotka

 

Nezanedbatelným bonusem staveb je nejenom rychlost výstavby a cena, ale také ekologický přístup, který se příznivě projevuje v poklesu škodlivých emisí a spotřebě energie. S dřevostavbou se váš sen o bydlení v domě může stát skutečností.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Moderní rodinný dům, který jste si vysnili zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo