Moderní rodinný dům, který jste si vysnili

8.10.2015 | PR článek | Projekty | Komentářů 0 |

Sníte o vlastním domě, kde si budete moct užít klid a pohodu, starat se o krásnou zahrádku a neřešit sousedské vztahy? Váš sen nemusí být tak nedostupný, jak se na první pohled zdá, slyšeli jste již o cenově výhodných dřevostavbách?

Moderní rodinný dům, který jste si vysnili - foto, Hyperbydleni.cz

Právě dřevostavby se v současné době staly rovnocenným partnerem zděných domů, hlavní výhoda je v poskytování cenově dostupného luxusu. Jaké jsou další přednosti takového bydlení a jak vybrat ten správný?

Šetřete svůj čas

Stavba zděných domů se často prodlužuje, její urychlení může skončit narušením konstrukce, je třeba, aby si stavba odpočinula a mohla dýchat. Oproti tomu dřevěné domy si můžete koupit tzv. na klíč, tyto domy jsou připraveny rovnou k nastěhování. V současnosti je velmi oblíbená dřevěná konstrukce panelového stavebního systému, předností je zejména možnost přípravy stavby ve výrobě a následná rychlá montáž na místě stavby.

Úsporné bydlení

Toužíte bydlet v domě a doposud vám to finanční možnosti nedovolily, neboť zděné stavby bývají náročnější nejenom na čas, ale také na finance? Řešením jsou nízkoenergetické domy, oproti klasickým stavbám náklady na vytápění v těchto domech klesají, roční náklady na vytápění jsou průměrně o 30 % nižší. Úspora vzniká z důvodů výborných tepelně izolačních vlastností obálky domu. Tedy obvodových stěn, stropu, podlahy a kvalitních oken, proto dřevostavby dokáží daleko pružněji reagovat na změny a aktuální potřeby svých uživatelů. Jednou z klíčových předností je také výrazně nižší pořizovací cena bydlení.

Pořízení domu bez starostí

dřevěným domem jsou vyšší nároky na přesnost a důsledné provedení detailů, při volbě stavební firmy je proto třeba vybírat společnosti s dlouholetou tradicí, zkušenostmi a proškolenými odborníky. Firma by měla být také schopná prokázat svou odbornost pomocí příslušných certifikátů kvality, jako je tomu v případě firmy HK-Dřestav s.r.o.. Svůj vysněný moderní rodinný dům si můžete pořídit bez zbytečných komplikací a starostí, kvalitní firma vám nabídne komplexní služby, pomůže s potřebnými dokumenty, výběrem pozemku, stavebním povolením a návrhem stavby.

Moderní rodinný dům, který jste si vysnili, fotka

 

Nezanedbatelným bonusem staveb je nejenom rychlost výstavby a cena, ale také ekologický přístup, který se příznivě projevuje v poklesu škodlivých emisí a spotřebě energie. S dřevostavbou se váš sen o bydlení v domě může stát skutečností.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Moderní rodinný dům, který jste si vysnili zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo