Inteligentní poznámkový blok

30.7.2008 | Kateřina Nová | Projekty | Komentářů 0 |

Představte si, že zařizujete nový byt, stavíte dům nebo plánujete zahradu. Hledáte inspiraci po studiích, obchodech, internetových stránkách. Zkompletovat své poznámky, které potřebujete mít neustále po ruce, aktualizovat je, nemusí být až tak jednoduché. Anebo ano?

Inteligentní poznámkový blok - foto, Hyperbydleni.cz

Představte si inteligentní poznámkový blok ve vašem počítači, kde si můžete zapisovat své připomínky, ukládat své audio poznámky, kopírovat výřezy z obrazovky a tak zároveň ukládat zajímavé nápady, které pochytíte na internetu a tak si zároveň i uložit adresu webu, který vás zaujal. Poznámkový blok, který bude komunikovat s vaším Outlookem, vám bude připomínat poznámky, a to jako úkol nebo připomenutí. Odpadne vám tedy práce poznamenávat si na více místech zároveň a tak ušetřit svůj čas.

Zapomeňte na stohy papírů

Na rozdíl od systémů využívajících papírování, aplikací pro zpracování textu, e-mailových systémů nebo jiných kancelářských programů, nabízí aplikace Office OneNote 2007 flexibilitu získání a uspořádání textu, obrázků, digitálního ručně psaného textu, nahrávek zvuků a videozáznamů a mnoha dalších informací – to vše v jednom digitálním poznámkovém bloku ve vašem počítači. Umístění všech možných poznámek v jednom místě vám usnadní jejich třídění a zpětné vyhledávání.
Obrázky, dokumenty, poznámky, videa, hypertextové odkazy a i jiné formy vašich poznámek můžete mít v jedné aplikaci, a to uspořádané způsobem, jaký vám nejvíce vyhovuje.

1 místo pro všechny

Poznámkový blok OneNote tedy využijete dobře doma, ale i v práci. Zejména při práci v týmu na jednotlivých projektech tento chytrý program umožní hned několika lidem pracovat společně se všemi dostupnými informacemi, a to bez nutnosti probírání se stohy papírů, telefonování a časově náročného dohledávání. Sdílený poznámkový blok umožní vaší pracovní skupině pracovat on-line i off-line.

Shromáždění všech informací v jednom umístění

S tím, jak se setkáváte se stále více daty v mnoha různých podobách, potřebujete jedno umístění, v němž můžete všechna tato data uložit. Zároveň potřebujete nástroj, který je dostatečně flexibilní k jejich zaznamenávání. Jinak se může stát, že ztratíte nebo nenajdete informace, které by vám mohly posloužit k lepšímu rozhodování.

Inteligentní poznámkový blok - foto, Hyperbydleni.cz

Jednoduchost, přehlednost, čas

Díky všem informacím na jednom místě poskytuje aplikace Office OneNote 2007 řešení pro nadměrné množství informací, umožňuje efektivnější spolupráci s ostatními a pomůže vám zachovat si přehled o úkolech, plánech a týmových informacích. Díky známému vzhledu a funkcím systému Microsoft Office je snadné začít tuto aplikaci ihned používat. Tím se minimalizuje čas a náklady věnované školení. 

Správa úloh je snadná díky obousměrné synchronizaci mezi aplikací Office OneNote 2007 a verzemi 2003 a 2007 aplikace Microsoft Office Outlook.   
Aplikace OneNote se dá zakoupit samostatně nebo je součástí sady Microsoft Office pro studenty a domácnosti.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 8

Diskuze

Článek Inteligentní poznámkový blok zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo