Rozvaděčové skříně a měřící technika pro stavbu nebo rekonstrukci domu

28.4.2011 | Jana Henychová | Rekonstrukce | Komentářů 0 |

Pokud stavíme nebo provádíme rekonstrukci starého domu, je nezbytnou součástí základních stavebních prací také elektroinstalace. Při takové rekonstrukci je vhodné vyměnit kompletně celou kabeláž, abyste měli všechny součásti nové a funkční. Kabely je třeba vyměnit a rozvést znovu v zájmu bezpečnosti. lze je schovat do lišt ve zdi nebo ve stropě. Případně můžete provést dle potřeby instalaci dalšího zabezpečovacího zařízení.

Rozvaděčové skříně a měřící technika pro stavbu nebo rekonstrukci domu - foto, Hyperbydleni.cz

 

Je třeba mít na paměti, že přívodních i odchozích kabelů ze skříně může být větší množství, a proto je třeba volit úměrně tomu dostatečně velkou rozvaděčovou skříň, která musí zároveň splňovat technické i bezpečnostní normy. Analogové a digitální rozvaděčové přístroje s elektronicky programovatelnými napájecími zdroji a převodníky tak pomohou vyřešit komplexní otázku elektroinstalace ve vašem obydlí. Jsou standardně vybaveny patentovaným blokovacím systémem, který brání případnému špatnému zapojení. Moderní měřící přístroje disponují komunikačním rozhraním, jaké je k dispozici pouze u větších stolních přístrojů. Pomocí této vyspělé technologie lze s přesností měřit napětí, proud i odpor.

 

Rozvaděčové skříně a měřící technika pro stavbu nebo rekonstrukci domu, fotka

 

Speciální montážní úchyty zajišťují stabilitu rozvaděčové skříně. Vzhled čelní stěny rozvodnic je plochý, nenápadný a nenarušuje celkový dojem interiéru, ve kterém je rozvodnice instalována. K tomu přispívá i velmi nízký přesah rámu nad omítkou. Zapuštěné uzavírání dveří nebrání volnému pohybu osob kolem instalované rozvodnice. V elektroninstalačních rozvodech se stalo běžnou potřebou připojení více N-vodičů za jeden proudový chránič, což vyžaduje samostatný svorkový blok. Proto jsou rozvodnice ve standardní verzi vybaveny několika dalšími svorkovými bloky pro připojení sedmi vodičů. A tak není třeba dodatečně objednávat další svorkové bloky, protože jsou umístěny v horní nebo dolní části rozvodnice.

 

Rozvaděčové skříně a měřící technika pro stavbu nebo rekonstrukci domu, fotka

 

Vzhledem k tomu, že neustále rostou požadavky na pohodlné ovládání a vybavení objektů, úměrně se zvyšují i bezpečnostní opatření. Ze širokého sortimentu plastových skříní si pro vaši potřebu vybrat od jednopólových převlečených krytů či čtyřmodulových rozvodnic až po velké řadové skříně vyhovující i velmi náročným podmínkám v průmyslu.

 

Rozvaděčové skříně a měřící technika pro stavbu nebo rekonstrukci domu, fotka


Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Rozvaděčové skříně a měřící technika pro stavbu nebo rekonstrukci domu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo