Moderní metody, jak odstranit graffiti beze stopy

23.8.2018 | | Rekonstrukce | Komentářů 0 |

Graffiti se především na nových fasádách objeví rychleji, než bychom se vůbec nadáli. A ve většině případů vůbec nezáleží na tom, zda se nemovitost nachází v rušném centru, okrajové části nebo luxusnější čtvrti. Sprejeři si cestu k povrchu vhodnému pro jejich „umělecké výtvory“ najdou velmi snadno a rychle. Přitom existují překvapivě efektivní způsoby, jak se pozůstatků řádění sprejerů nebo také stále dokonale vylepovaných plakátů zbavit beze stopy. Seznamte se s antigraffiti nátěry a odstraňovači graffiti…

Moderní metody, jak odstranit graffiti beze stopy - foto, Hyperbydleni.cz

Jak předejít vzniku graffiti?

Jako jinde i zde platí, že prevence graffiti nebo výlepu plakátů je snazší, než jejich následné odstraňování. Preventivně působí antigraffiti nátěry. Antigraffiti nátěr, který vytvoří téměř neviditelnou, avšak paropropustnou a vodoodpudivou vrstvu, je jednosložkový, takže není nutné jej míchat. I samotná aplikace je velmi snadná, neboť se nanáší pouze jedna vrstva. Po zaschnutí nátěru je povrch chráněn a sprejerské malby z něj lze odstranit proudem vody, či mokrým kartáčem. Sprejeři navíc už při ničení vašeho majetku poznají, že povrch je takovým nátěrem ošetřen, neboť sprejerské barvy z něj stékají. To je většinou odradí. Opakování jejich návštěvy zabráníte pouze tak, že jejich výtvor okamžitě odstraníte. A s antigraffiti nátěrem toho dosáhnete velmi jednoduše. Antigraffiti nátěry jsou v současné době dostupné také v barevném provedení.

Moderní metody, jak odstranit graffiti beze stopy, fotka

 

Jak graffiti dokonale odstranit?

Jak odstranit graffiti, které se doslova přes noc objevily na vašem domě, plotě nebo jiné ploše? Mnoho majitelů nemovitostí se marně pokouší graffiti zbavit nekonečným drhnutím, které však napáchá více škody než užitku. A úplně nejhorší jsou pokusy o odstranění s použitím acetonu nebo ředidla… Přitom moderní chemické prostředky jsou mnohem účinnější než odstraňování graffiti mechanickou cestou, v jejímž důsledku často dochází k narušení čištěného povrchu.

Takzvané odstraňovače graffiti z různých typů povrchů odstraní spreje, barvy nebo také fixy. Některé mají gelovou konzistenci, takže k danému povrchu dobře přilnou a jsou účinné při čištění spár, cihel a jiných porézních povrchů. Není tak nic jednoduššího, než otevřít balení odstraňovače graffiti, nanést vrstvu na graffiti, nechat jej stanovenou dobu působit a poté vše smýt proudem vody. A pokud je to nutné, postup lze samozřejmě zopakovat, dokud není povrch beze stopy barev či sprejů. Odstraňovače graffiti určené pro různé povrchy lze zakoupit v eshopu Envistore.cz.

Skoncujte s noční můrou v podobě nevzhledných graffiti!

Jsou pro vás graffiti, která se s větší či menší pravidelností objevují na vašem domě a okolních plochách, opravdovou noční můrou? Dejte šanci moderním metodám,

Jak odstranit graffiti snadno a rychle. Efektivní antigraffiti nátěry a odstraňovače graffiti jsou dostupné na eshopu Envistore.cz. Vybírat si můžete ze široké škály produktů určených pro různé typy povrchů a skoncovat tak s nevzhlednými výtvory, které hyzdí váš majetek. 

Moderní metody, jak odstranit graffiti beze stopy, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Moderní metody, jak odstranit graffiti beze stopy zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo