Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře, Hyperbydleni.cz

MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře

18.3.2010 | Michal Fokt | Stavební stroje | Komentářů 0 |

Rekonstruujete nebo bouráte dům, přestavujete byt nebo se s příchodem jara chystáte na velký úklid doma či na zahradě? Pak se nepochybně neobejdete bez potřebného nářadí a dalších užitečných přístrojů. A když si kvůli jednorázovému úkonu nechcete tyto často ne zrovna levné pomocníky pořizovat? Pak buďte klidní, víme o firmě přesně pro vás.

MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře - foto, Hyperbydleni.cz

Společnost MEBO se sídlem v Praze 5 – Hlubočepích je vpravdě firmou minimálně dvou tváří, kromě železářství spojeného s prodejem elektronického ručního nářadí a příslušenství zde totiž najdete i půjčovnu, která je určena širokému spektru zákazníků a kde naleznete zde opravdu velký výběr nářadí určeného nejenom pro demolice, rekonstrukce či novostavby, ale i pro vášnivé kutily a zahrádkáře, čítající více než 300 položek, z nichž si určitě vyberete. K dispozici je zde to nejlepší, co vyšlo z dílen renomovaných výrobců (Bosch, Hilti, Makita, Narex, Rubi, Sima, Stihl, Rems, Ridgid, Rothenberger, Fronius, Camac, Dynapac, NTC, Master, Geda, Enar, Kroll, a další) a co se osvědčilo za léta tvrdé práce v maximálním nasazení.

Jako malou ochutnávku nabídky společnosti MEBO Vám přinášíme následující stručný přehled (pro větší náhled stačí na obrázky kliknout):

MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře - foto, Hyperbydleni.cz

               od 650,- Kč                                                   od 220,- Kč

Pokládáte zámkovou dlažbu? Pak je vibrační deska nutností. Potřebujete v bytu vrtat do betonu a Vaší vrtačkou to nejde? Vrtací kladivo z půjčovny MEBO  projde překážkou jako nůž máslem!

MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře - foto, Hyperbydleni.cz
MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře - foto, Hyperbydleni.cz

                     500,- Kč                                       430,- Kč

Je Váš trávník po zimě zničený? Pomozte mu dostat se do formy vertikulátorem! Užitečný pomocník přijde k užitku nejen na jaře, ale i na podzim. Potřebujete na nově vybetonovaný základ položit plovoucí podlahu a beton neschne? Pomocí odvlhčovače můžete proces schnutí urychlit.

MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře - foto, Hyperbydleni.cz
MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře - foto, Hyperbydleni.cz
 

  280,- Kč + diamant                         od 130,- Kč

Předěláváte staré elektrické rozvody? Drážkovačka do zdiva Vám to usnadní. Pokládáte doma dlažbu? Profesionální řezačky jsou Vám k dispozici.

Půjčovna se svým zákazníkům neustále přizpůsobuje, proto při nenaleznutí Vámi požadované položky v ceníku nezoufejte. Firma MEBO po dohodě zajistí k zápůjčce takřka jakýkoliv stroj. Stačí pouze předložit dva doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz či pas u soukromé osoby a živnostenský list spolu s výpisem z obchodního rejstříku u firmy či živnostníka) a složit odpovídající zálohu určenou pro konkrétní přístroj. V případě zájmu o rezervaci daného stroje je rovněž třeba zaslat faxem či e-mailem konkrétní objednávku. Aktuální ceník nářadí najdete ke stažení na webových stránkách firmy, která kromě prodeje a půjčovny nářadí kombinované se železářstvím nabízí i další služby, především jádrové vrtání a řezání do železobetonu a betonu.

MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře - foto, Hyperbydleni.cz

Prodejna a zároveň sídlo společnosti MEBO se nachází na snadno dosažitelném místě v Praze 5 na barrandovském sídlišti, v těsné blízkosti výpadovky na Plzeň. Zákazníci s vlastní dopravou jistě uvítají snadné a bezproblémové parkování přímo před prodejnou MEBO na trvale volném parkovišti. Chcete se zeptat například na otevírací dobu, cenu půjčovného, dostupnost stroje a nebo se s pracovníky firmy MEBO pouze poradit? Není problém, stačí se s nimi spojit Vám vyhovujícím způsobem - pište, volejte, mailujte či faxujte, a hlavně navštivte webové stránky společnosti.

MEBO
Štěpařská 892
Praha 5 - Sídliště Hlubočepy (Barrandov)
Tel: +420 603 545 130
Email: info@mebo.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 7

Diskuze

Článek MEBO – Kompletní servis pro kutily, stavitele i zahrádkáře zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo