Inspirace ze stavebního veletrhu – 1. díl

25.11.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Opět vám přinášíme několik praktických výrobků, které jsme našli na stavebních veletrzích.

Inspirace ze stavebního veletrhu – 1. díl - foto, Hyperbydleni.cz

 

Snižte si náklady na vytápění

Chytrá nátěrová hmota Eternal In Hermo funguje na principu dutých skleněných mikrokuliček obsahujících vakuum, což je nejlepší tepelný izolant. Díky nim barva po nanesení a zaschnutí vytváří podobnou strukturu jakou známe u pěnového polystyrenu. Nátěr zvyšuje podíl tepla odraženého od stěny zpět do interiéru, vyšší povrchová teplota stěn zlepšuje tepelnou pohodu a snižuje náklady na vytápění. Teplejší stěny omezují také srážení vlhkosti, a odstraňují tak základní příčinu vzniku plísní. Aplikace Eternalu pomůže rovněž při eliminaci tepelných mostů.

 

Inspirace ze stavebního veletrhu – 1. díl, fotka

 

Dům barev

Čtyři výrobky z řady BLUE - LINE vám umožní upravit stěny v interiéru s ohledem na různé požadavky. Klasický vodou ředitelný vnitřní bílý malířský nátěr LINEA je určený pro povrchovou úpravu zejména vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot. Disperzní malířský nátěr EXPERT výborně kryje, je otěruvzdorný, snadno se tónuje. Osvědčil se při úpravách vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot i strukturních papírových tapet.

 

Inspirace ze stavebního veletrhu – 1. díl, fotka

 

Extra bílý MASTER vyniká matným vzhledem, velmi dobrou paropropustností a dokonalou otěruvzdorností. Zvládne povrchovou úpravu klasických i sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevotřískových, dřevovláknitých a cementotřískových desek, betonu nebo panelů z lehčených hmot i strukturních papírových tapet. Všechny tři hmoty lze používat v prostorách, kde dochází k nepřímému styku s potravinami. A konečně UNIPEN, universální penetrační prostředek pro vnější i vnitřní použití, určený k napouštění dosud nenatřených, dobře vyzrálých a savých podkladů. Zpevňuje a co do savosti a sjednocuje podklad, omezuje tvorbu vlasových trhlinek na finální povrchové úpravě stavebních děl a zvyšuje přilnavost dalších vrstev nátěrů, lepidel či tmelů na penetrovaných podkladech.

 

Inspirace ze stavebního veletrhu – 1. díl, fotka

 

Inteligentní klíč s pravomocemi

Na tuzemském trhu je dostupný maximálně bezpečný zámkový systém s IQ. Uzamykací systém FAB VERSO CLIQ je velmi variabilní, umožňuje nastavení klíčů pro konkrétní osoby a potřeby. Pomocí programovacího zařízení tak můžete rozhodnout, kdo bude mít do vašeho domova či firmy přístup. A dokonce i v jakých dnech či hodinách a do kterých částí objektu. Nabízí mnohem větší bezpečnost a flexibilitu než jakékoli jiné uzamykací systémy. Nepotřebuje žádnou speciální instalaci, kabely ani připojení do sítě. S pomocí pohodlného ovládacího programu lze FAB VERSO CLIQ kdykoliv uzpůsobit novým podmínkám. Každý klíč CLIQ je unikát, takže ho je možné nastavit pro konkrétního uživatele. Nastavení klíče lze měnit podle potřeb uživatelů. Systém se dodává ve všech známých provedení cylindrické vložky, jako nábytkový a samozřejmě i jako visací zámek.

 

Inspirace ze stavebního veletrhu – 1. díl, fotka

 

Odvodňovací taška

Úplně nový systém odvodnění střechy vyvinula společnost KM Beta a.s. Spočívá v odvedení dešťové vody pod střešní krytinu do vnitřních žlabů a svodů. Využívá k tomu novou odvodňovací tašku KMB BETA a odvodňovací žlaby umístěné do prostoru mezi krytinou a pojistnou folií. Podstřešní okapový systém KM Beta se uplatní zejména při rekonstrukci panelových domů, kdy se při budování šikmých střešních nadstaveb využívají stávající střešní vpusti. Tím odpadá dodatečné budování dešťových kanalizačních přípojek a svodů, které rekonstrukci značně prodražují. Střechy z vnější strany nejsou opatřeny podokapními žlaby a svody, voda se do skrytého okapového systému dostává skrz odvodňovací tašku se speciálními mřížkami.

 

Inspirace ze stavebního veletrhu – 1. díl, fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Inspirace ze stavebního veletrhu – 1. díl zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo