Kde koupit stavební materiál výhodně? Na e-shopu!

22.10.2012 | PR článek | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Materiál pro hrubou stavbu včetně střechy, malt a omítek nakoupíte nejvýhodněji na e-shopu KM BETA. Internetový obchod největšího českého výrobce betonové střešní krytiny, zdiva a nejnověji i malt a omítek, nabízí ceny nižší až o 41 % a nyní navíc podzimní slevy.

Kde koupit stavební materiál výhodně? Na e-shopu! - foto, Hyperbydleni.cz

E-shop KM BETA představuje maximální komfort při nákupu - od výpočtu potřebných prvků krytiny a zdiva či objemu malt a omítek až po objednání dodávky či montáže. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta a.s.

Zákaznické služby přes internet

Součástí služeb nabízených společností KM Beta na www.shop.kmbeta.cz je bezplatný výpočet potřeby krytiny včetně finančních nákladů dle zadané výkresové dokumentace, technická pomoc od výběru materiálu po realizaci nízkoenergetického nebo pasivního domu dle volby tepelně technických parametrů, pomoc při výběru odborné realizační firmy i doprava materiálu na místo určení.

Objednávka prostřednictvím internetového obchodu KM BETA je přitom velice jednoduchá a rychlá. Zná-li zákazník počet a druh výrobků, stačí si na adrese www.shop.kmbeta.cz vyhledat konkrétní položky. Volbou počtu kusů a následným potvrzením koupě si doplní vybranou položku do seznamu v „nákupním košíku“. Po zadání fakturačních údajů následuje automatické sestavení objednávky a možnost výběru smluvního pokrývače (prodejce) z regionu.

V případě, že zákazník neví, jaké konkrétní výrobky si má objednat, stačí využít zákaznických služeb společnosti KM Beta a zaslat nejprve výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou na: KM Beta a. s., Obchodní oddělení, 696 81 Bzenec – Přívoz. Po doručení (služba je zdarma) zpracovaného výpočtu krytiny, zdicích prvků nebo malt a omítek už může zákazník zadat získaná data přímo na www.shop.kmbeta.cz.

Kde koupit stavební materiál výhodně? Na e-shopu!, fotka

 

Aktuální akce

Poskládejte si vlastní balíček slev na materiály KM BETA! Podzimní slevy na veškeré stavební materiály ve výši 15 až 40 % a navíc možnost individuálních slev! Přesně na míru vaší stavbě. Více na www.kmbeta.cz a na bezplatné infolince 800 150 200.

Jediný výrobce pro celou hrubou stavbu

KM BETA v současné době zastřešuje hned čtyři oblasti, které kompletně pokrývají hrubou stavbu včetně střechy a omítek – spolehlivý střešní systém, zdicí systém SENDWIX pro vysokou úsporu energií za vytápění, tradiční cihelný systém PROFIBLOK a nejnověji i široký sortiment maltových a omítkových směsí.

Malty a omítky PROFIMIX vyrábí nedávno dokončený závod v Bzenci na Hodonínsku, největší ryze česká maltárna u nás. Kromě malt a omítek značka zastřešuje také kvalitní cementové potěry a lepicí a stěrkovací hmoty. Aktuální jsou materiály se zimní úpravou, díky nimž lze stavební sezónu prodloužit až o celý měsíc. Na všechny výrobky PROFIMIX nyní platí výhodné zaváděcí ceny. Lepidlo PROFIMIX v odpovídajícím množství navíc získáte zcela zdarma při objednávce broušeného zdiva PROFIBLOK a vápenopískových prvků SENDWIX. Více na www.kmb-profimix.cz.

Kde koupit stavební materiál výhodně? Na e-shopu!, fotka

 

Vybírejte ze dvou typů zdiva

Kompletní cihelný zdicí systém PROFIBLOK pro obvodové i příčkové zdivo vyrábí cihelna v Hodoníně, závod s více než stopadesátiletou tradicí. Nabídku doplňují variabilní keramické stropy.

Moderní dvouvrstvý zdicí systém SENDWIX se základem v podobě vápenopískových zdicích prvků byl přímo navržen pro stavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů. Vápenopískové zdivo představuje stále oblíbenější stavební materiál. Důvodem je optimální kombinace vysoké objemové hmotnosti, mimořádné pevnosti a vynikajících tepelně a zvukově izolačních vlastností. Systém nabízí až 64 různých řešení!

Novinka pro minimalizaci tepelných mostů

Nový vápenopískový prvek KMB SENDWIX THERM pro minimalizaci tepelných mostů mezi stěnou a základovou konstrukcí, případně stěnou suterénu stavby, se používá v rámci systému SENDWIX jako první zakládací řada zdicích prvků. Jde o speciální izolační blok vyrobený ze stejných surovin jako ostatní prvky ze systému SENDWIX, navíc však se speciální příměsí, která zvyšuje tepelný odpor až o 50 %. Nový prvek nabízí společnost KM Beta ve třech rozměrech - pro tloušťky stěn 240, 175 a 115 mm. Průměrná pevnost v tlaku činí u prvku THERM 20 N/mm2, je tedy shodná s pevností srovnatelných vápenopískových výrobků SENDWIX. Únosnost stěn se tak zařazením prvků THERM jako zakládací řady nesnižuje, jako je tomu například při použití pěnového skla nebo plynosilikátu. Další podrobnosti o systému SENDWIX a novince na www.sendwix.cz.

Kde koupit stavební materiál výhodně? Na e-shopu!, fotka

 

Spolehlivá střecha

Tradiční komoditou značky KM BETA je betonová střešní krytina. Vybírat lze i nadále ze dvou atraktivních tvarů, sedmi barevných odstínů a čtyř variant povrchové úpravy. Kromě krytiny zahrnuje systém také více než 50 doplňkových výrobků a široký sortiment okrasných střešních prvků. Krytina KM BETA navíc nezdražila a pořídíte ji stále za ceny roku 2011!

Kde koupit stavební materiál výhodně? Na e-shopu!, fotka

 

Více na www.kmbeta.cz nebo bezplatné infolince 800 150 200. Výhodné ceny na www.shop.kmbeta.cz.


 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Kde koupit stavební materiál výhodně? Na e-shopu! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo