Střecha – koruna domu!

30.9.2014 | PR článek | Střechy | Komentářů 0 |

Střecha je bezesporu jednou z nejdůležitějších částí každé stavby. V prvé řadě ji chrání proti povětrnostním vlivům, a tak do velké míry určuje i její celkovou hodnotu. Střecha dále slouží jako významný estetický prvek, který svým vzhledem přispívá ke konečnému stylu domu. A nesmíme také zapomenout na její nepopiratelný vliv na komfort bydlení. Výběru střechy se proto vyplatí věnovat dostatečnou pozornost a její stavbu či rekonstrukci vložit ideálně do rukou odborníků.

Střecha – koruna domu! - foto, Hyperbydleni.cz

Volte vysoce kvalitní materiály a odbornou realizaci!

Výběr střechy není ničím jednoduchým, neboť je třeba efektivně skloubit nejrůznější požadavky na její funkčnost, bezpečnost i design. Základem úspěchu je samozřejmě výběr kvalitního materiálu, a to nejen co se samotné střešní krytiny týče. Nezapomeňte, že i všechny téměř neviditelné prvky a doplňky nemalým dílem přispívají k funkčnosti celého střešního systému, a proto se ani na nich nevyplatí šetřit.

Střecha – koruna domu!, fotka

 

I sebevhodnější a sebekvalitnější materiály však nemohou plnit svou funkci na 100% v případě, že dojde k jejich chybné instalaci, což je bohužel nejčastějším problémem při neodborně provedených stavbách či rekonstrukcích. Prvotní záměr ušetřit se tak mnohdy mění v pravý opak.

Střecha – koruna domu!, fotka

 

Komplexní realizace šetří Vaše peníze i čas

Nejsnadnější, nejrychlejší a mnohdy také nejlevnější řešení představuje objednávka komplexní realizace, která zahrnuje veškeré služby od sundání a odvezení staré střešní krytiny přes vypracování návrhu až po instalaci střešních doplňků. Zvolíte-li si navíc renomovanou firmu s dlouhou tradicí a dobrým jménem, máte po starostech.

Střecha – koruna domu!, fotka

 

Jedinou Vaší starostí bude výběr barvy střechy!

A tak zní také slogan firmy FILKO – Zdeněk Filipský, která se navrhováním a realizací střech na klíč zabývá již od roku 1992 a v této oblasti svým klientům nabízí vysoce profesionální a nadstandardně komplexní služby. Ty zahrnují vše, co se návrhu, montáže a rekonstrukce zastřešovacích systémů týče.

Střecha – koruna domu!, fotka

 

Firma FILKO je navíc unikátní tím, že vyrábí vlastní střešní krytinu. Betonová střešní krytina FILKO je výsledkem vysoké technické úrovně zpracování, a tak se může pochlubit dokonale uzavřeným a hladkým povrchem bez pórů s maximálně odolnou povrchovou úpravou. Kromě krytiny FILKO společnost na přání zákazníka dodá jakoukoliv jinou střešní krytinu.

Střecha – koruna domu!, fotka

 

Střešní krytina FILKO nabízí široké možnosti použití, vysokou odolnost, dlouhou životnost a navíc je bezúdržbová. Krytina je dodávána v atraktivních odstínech za příznivou cenu. O kvalitě těchto výrobků svědčí nejen obdržený certifikát systému managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2009, ale také záruka 30 let.

Aby firma FILKO dostála své zásadě komplexních služeb, vyrábí také vlastní stavební řezivo pro každou střechu přesně na míru. Kvalitu dřevovýroby potvrzuje také získaný certifikát systému řízení výroby řeziva EN 14081-1:2005.

Portfolio nabízených výrobků společností FILKO dále zahrnuje nejrůznější střešní doplňky, jako jsou střešní okna, nadkrokevní izolace či žlaby a svody z nejrůznějších materiálů, hromosvody.

Střecha – koruna domu!, fotka

 

Díky svému přístupu společnost FILKO již dvacet let každoročně zrealizuje 100-170 střech, a tak má na svém kontě velkou řadu spokojených zákazníků. Pokud přemýšlíte o stavbě nebo rekonstrukci střechy, nechte si zpracovat cenový návrh zcela zdarma.

Firma FILKO – Zdeněk Filipský nabízí všechny potřebné služby tzv. pod jednou střechou pro Vaši maximální spokojenost.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2

Diskuze

Článek Střecha – koruna domu! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo