Izolace zadarmo! Je to vůbec možné?

9.9.2011 | IP IZOLACE Polná, s.r.o. | Izolace a zateplení | Komentářů 0 |

Ceny energie a tepla neúprosně rostou. V nejbližší době očekáváme další navýšení cen, protože výroba je vázána na cenu ropy. Velkou pravdou stále zůstává, že nejlevnější energie je ta, která se vůbec nevyrobí. Správná cesta je vsadit na úsporná opatření.

Izolace zadarmo! Je to vůbec možné? - foto, Hyperbydleni.cz

 

Je reálné ušetřit až 30%?

Pokud by existoval způsob, jak ušetřit 30% za topení, tak by ho jistě každý majitel domu rád znal. Dobrá zpráva je, že to jde. Řešení je již na světě a opravdu funguje. Když si představíme dům, kde za topení vydáváme kolem 35 tisíc ročně, tak dokážeme každý rok ušetřit až 10 tisíc korun.

Můžu to mít už za tři hodiny

Představte si, že sedíte pohodlně v obýváku. Koukáte na oblíbený film a až skončí, máte hotovo. Bez námahy, nepořádku, v super kvalitě. Nehádáte se s řemeslníky, hodiny neuklízíte celý dům a máte jistotu, že cokoli budete chtít je předem splněno. Je to možné? Ano pokud si vyberete zkušené machry co na službě usilovně pracují mnoho let. Ti mají cenné zkušenosti a chtějí klientovi upřímně pomoci ne ho okrást a prodat mu podřadné produkty co nakoupí někde z druhé ruky.

 

Izolace zadarmo! Je to vůbec možné?, fotka

Při natáčení pořadu Rady ptáka Loskutáka – zateplení dutiny trámového stropu

 

MAGMARELAX ECO® - nejlepší vlákno na světě

Velmi vhodný a doporučovaný systém do prázdných a dutých stropů. Jedná se o foukanou minerální izolaci na bázi skla. Je ekologický, protože pojiva neobsahují látky z ropných produktů. Jeho vlákno je na prvním místě v izolačních schopnostech. Nová technologie výroby zajistila vlákno bez hydrofobních štěpů a tedy jeho izolační vlastnosti jsou téměř o 15% lepší než všechny dosud používané vláknité izolace. Pokud chcete mít zaručený výsledek, na vláknu nešetřete. Použijte to nejlepší a hlavně originál, žádné napodobeniny. 15% je velký rozdíl.

 

Izolace zadarmo! Je to vůbec možné?, fotka

Ukázka vlákna Magmarelaxu při zvětšění mikroskopem. Izolační vlatnosti jsou o 15% lepší.

 

Je to opravdu zdarma!!!

Je! Chce to jen změnit úhel pohledu na to co nám radí většina řemeslníků? Vyměň okna, oprav dveře, udělej fasádu. Vezmi 200 až 300 tisíc ze svého stavebního spoření a já ti udělám super cenu. Je to ale to nejvýhodnější? Bohužel NE. Ukázalo se,že nejvýhodnější je izolovat strop. Teplo stoupá vzhůru a ve velké míře utíká z domu bez užitku pryč. A tady je ten vtip izolace stropu je nejlevnější na okamžitou úsporu tepla. Pokud zateplíte strop je možné dosáhnout až 30% úspor a to reálně a díky tomu máte celé peníze za čtyři roky zase pěkně doma. Nic se neztratí, vše se vrátí. Je to tedy ZDARMA!

 

Izolace zadarmo! Je to vůbec možné?, fotka

SSM stropní systém MAGMARELAX - Pokud strop nemá dutinu lze snadno vytvořit novou podlahu s izolační vrstvou 

 

Jak nepodlehnout kouzlu internetu

Internet nám dnes přináší velké výhody, ale i rizika. Všechno vypadá super!!! Firma, která funguje rok, vypadá jako zkušený matador, který už má za sebou desetiletí zkušeností. Pěkné fotky, reference, lákavé nabídky. Ti menší kopírují ty větší a obyčejný člověk si nemůže z lákavých nabídek vybrat. Jak se ale vyvarovat chyb? Nejlepší je se podívat do obchodního rejstříku např. na www.justice.cz a zjistit, ve kterém roce firma vznikla. Tisíce zákazníků se nedají sehnat za rok ani za čtyři roky. Každý opravdu zkušený řemeslník vám řekne, že praxi získal až po 8-10 letech.

Není nad čím váhat

Zajistěte si izolaci stropu ihned. Každý rok platíte více a zhoršujete si svojí finanční situaci. Chytré je využít výhodné ceny od dubna do srpna, než začne izolační sezona a firmy zdraží služby. Pokud si vyberete společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. neuděláte chybu, získáte navíc záruku 10 let, měření termokamerou zdarma. Firma vznikla v roce 1995, má více než 12 tisíc klientů a s minerální foukanou izolací má nejdelší zkušenost. Za informaci u nich nedáte ani korunu. Více informací můžete zjistit na bezplatné lince 0800 100 533 nebo na www.ippolna.cz.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Izolace zadarmo! Je to vůbec možné? zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »