Chcete příští rok ušetřit tisíce za topení?

15.12.2011 | IP IZOLACE Polná, s.r.o. | Izolace a zateplení | Komentářů 0 |

Ceny energií a tepla v posledních letech setrvale rostou a podle odhadů Českého statistického úřadu to nebude lepší ani v budoucnosti, což většinu lidí nutí hledat cesty, jak na této položce rodinného rozpočtu ušetřit. Jednou z osvědčených cest je nepochybně ochrana před tepelnými ztrátami pomocí izolace domu či bytu.

Chcete příští rok ušetřit tisíce za topení? - foto, Hyperbydleni.cz

 

Trochu statistiky úvodem

Obecně se usuzuje, že statistika je suchá věda. Koluje bonmot jednoho britského politika, který prý věřil jen statistikám, které si osobně zfalšoval. Ale vážně. Seriózní statistika růstu cen tepla nahání strach, ba přímo hrůzu. Český statistický úřad zveřejnil údaje o vývoji ceny energií mezi roky 2005 a 2010. Za pět let jsme zaznamenali nárůst o plných 45%! Cena bydlení se tak stala druhou nejvyšší položkou rodinného rozpočtu. Ani výhled do budoucna není růžový. Do roku 2030 předpovídá ČSÚ nárůst cen energií o dalších 85%, a to v dnešních cenách a bez úvah o růstu DPH a spotřební daně. Dá se tedy předpokládat, že skutečný nárůst bude ještě o několik desítek procent vyšší a bydlení brzy zaujme první místo v našich výdajích.

 

Chcete příští rok ušetřit tisíce za topení?, fotka

 

Jak to vidí odborníci IP IZOLACE POLNÁ? Zateplit dům!

Na rozdíl od ministerstva financí má společnost IP IZOLACE POLNÁ ve vínku pomáhat lidem šetřit náklady na energie. Omezit únik tepla, tedy zateplit, to je jediná cesta, jak udržet cenu bydlení v přijatelných mezích. Často slyšíme o zateplení fasády a výměně oken. Teplo z obytných prostor také uniká stropem, ať už vedením konstrukcí nebo prouděním přes netěsnosti. Přesně podle fyzikálních zákonů. Teplý vzduch je lehčí než studený, stoupá ke stropu a hledá skulinky, aby mohl uniknout na půdu a odtud do volného prostoru. Většinou si cestu najde. Tyto tepelné ztráty představují až 30 % celkových tepelných ztrát nemovitosti. To už se vyplatí řešit.

Nejlepším řešením je minerální izolace stropu MAGMARELAX®

O co jde? Čedičová izolační hmota MAGMARELAX® je z vyvřelé horniny, ze které vytažením jemňoučkých vláken vzniká minerální vata. Protože nesléhá, má velmi dlouhou životnost. Oproti jiným materiálům má řadu předností. Dokonale tepelně izoluje a výborně odolává vlhkosti i plísním, je nehořlavá. Má tedy mnohem vyšší užitnou hodnotu.

 

Chcete příští rok ušetřit tisíce za topení?, fotka

 

Čedičová izolace MAGMARELAX® se nejčastěji aplikuje foukáním do půdních meziprostor a dutin nebo na volnou plochu podlahy půdy. Právě foukání je metoda, která umožní dokonale utěsnit i ty nejmenší skuliny a otvory. Hadicí se ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze, žene materiál do izolovaného prostoru. To vše za běžného provozu domácnosti. Není ani třeba příliš vyklízet půdu. Pracovníci nenadělají nepořádek a jsou s prací hotovi během několika hodin.

A jak vypadá ekonomika?

Aplikace této moderní a velmi efektivní izolace vůbec nemusí zatížit rodinný rozpočet. Firma také nabízí zateplení na splátky. Úvěr lze ve spolupráci s firmou IP IZOLACE POLNÁ nastavit tak, že výše splátky je stejná, jako uspořené prostředky za topení. Návratnost investice je rychlá, nepřesáhne 5 let i za předpokladu, že nedojde ke zvýšení cen energie ani zvýšení DPH. A pak už jenom spoříte.

Akční nabídka

Zateplíme nejdůležitější část vašeho domu za 3 hodiny a bez nepořádku! Pokud pošlete poptávku v následujících dnech, stihneme to do konce ledna 2012! Náš technik vás bude obratem kontaktovat, prohlédne s vámi dům a velmi rychle naplánuje realizaci. A má to další výhody. Nejenže zateplíte za loňské ceny s nízkou sazbou DPH, ale připravíte se včas na zdražení energií od ledna 2012.
Nabídka „zmrazení DPH“platí do konce ledna 2012 nebo do vyčerpání skladových zásob.

 

Chcete příští rok ušetřit tisíce za topení?, fotka

 

Více na www.ippolna.cz nebo na bezplatné lince 800 100 533.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Chcete příští rok ušetřit tisíce za topení? zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »