Moderní okenní rolety vytlačují záclony

27.7.2011 | Rolrols s.r.o. | Okna a dveře | Komentářů 0 |

Hledáte spolehlivý stínící prvek, který přispěje k nerušené atmosféře Vašeho domova, a zároveň účinně zabrání tepelným ztrátám? Pořiďte si okenní rolety, které patří mezi nejoblíbenější prvky stínící techniky. Rolety díky svým užitným vlastnostem, ale i stále krásnějšímu vzhledu, postupně vytlačují záclony.

Moderní okenní rolety vytlačují záclony - foto, Hyperbydleni.cz

 

Instalace rolet se vyplatí

Pokud si na okna svého domu nainstalujete rolety, bohatě se Vám za tento prozíravý krok odvděčí. V prvé řadě naplní Váš domov příjemnou atmosférou spojenou s pocitem bezpečí, neboť významně přispějí k ochraně Vašeho soukromí. Rolety se postaví do cesty rozmarům počasí všeho druhu. Zvědavé a pálivé slunce, zuřící vichřice, studený vítr, to je jen několik živlů, které mají právě díky roletám do Vašeho domu či bytu vstup zakázán. Mimo to rolety přispívají k udržení požadované teploty v místnosti při snížených nákladech. To znamená, že v chladnějším období účinně zabraňují tepelným ztrátám. Naproti tomu za veder nedovolí, aby se z místnosti stala suchá sauna. Pokud žijete v domě s klimatizací, pak Vám rolety pomohou snížit náklady na její provoz. Jestliže bydlíte v rušné části města, anebo máte hlučnější sousedy, jistě oceníte, že rolety rovněž dokážou tlumit hluk přicházející zvenčí.

 

Moderní okenní rolety vytlačují záclony, fotka
Moderní okenní rolety vytlačují záclony, fotka

 

Typy rolet

Dle způsobu umístění existujte několik typů rolet, a to rolety do oken, nad okna, anebo v provedení předokenních rolet. Předokenní rolety (provedení buď pro dodatečnou montáž, anebo pod omítku) přispívají k ochraně Vaší nemovitosti před možným vloupáním. V případě, že si nejste jisti, jaký typ rolet je vhodný pro Vaše okna, je nejlepší se obrátit na přímo na obchod stínící techniky. Jeho odborníci Vám díky svým zkušenostem pomohou nalézt optimální řešení. Obrátit se můžete například na firmu Rolrols, s.r.o., která je odborníkem v tomto oboru.

 

Moderní okenní rolety vytlačují záclony, fotka

 

Látkové rolety

Rostoucí oblibě se těší látkové rolety, které chrání naše soukromí před sluncem i zvědavými pohledy okolí, a zároveň dokážou esteticky povznést hodnotu našeho interiéru. Podobně jako designové záclony a závěsy. Novinku mezi látkovými roletami představují rolety vyráběné ze speciální z látky, která je opatřena povrchem z nesavého materiálu DustBlock, a tudíž nepohlcují prach. Látkové rolety nachází své uplatnění také v dětském pokoji. Jestliže chcete svým dětem zútulnit a zkrášlit pokojíček, vyberte jim některý z mnoha pohádkových motivů. Látkové rolety lze bez problému nainstalovat také na střešní okna. To oceníte zejména za dlouhých letních dní plných světla, stejně jako za nocí, kdy je měsíc v úplňku.

 

Moderní okenní rolety vytlačují záclony, fotka

 

Zdroj: www.rolrols.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Moderní okenní rolety vytlačují záclony zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »