Barevné dveře pro zpestření domu

29.2.2012 | (hh) | Okna a dveře | Komentářů 0 |

Jestliže máte zájem trochu více zviditelnit vnější vzhled vašeho rodinného domku nebo interiér v kterémkoliv pokoji vašeho bytu, pak se můžete nechat inspirovat kolekcí dveří v novodobém stylu s nátěrem výrazné syté barvy.

Barevné dveře pro zpestření domu - foto, Hyperbydleni.cz

Pokud si pořizujeme dveře vchodové, tak v první řadě dbáme na jejich bezpečnost a stabilitu. Proč však nespojit dohromady praktičnost a zajímavý vzhled. Bezpečnostní dveře nemusíte mít pouze v přirozené barvě dřeva nebo v některém z hnědých odstínů. Jestliže obýváte novostavbu s moderní barevnou fasádou, mohou být stejně tak barevné i dveře. Například jestliže budete mít fasádu ve světle modrém provedení, můžete si nechat zasadit vchodové dveře tmavě modré.

 

 

Barevné dveře pro zpestření domu, fotka

 

Ještě zajímavější je vhodným způsobem nakombinovat barvy rozdílné. Například hnědou nebo žlutou fasádu a zelené dveře. To však už záleží pouze na individuálních požadavcích každého z nás, neboť každý má jiný cit pro kombinování barev.

 

Barevné dveře pro zpestření domu, fotkaBarevné vchodové dveře si můžete pořídit buďto ze dřeva nebo ze silného plastu, a to vše s doplňky moderní bezpečnostní technologie, jako jsou silné zámky v podobě řady kovových válečků nad sebou, které při otočení zapadají pevně do zárubní na míru. Kromě prvotního vzhledu patří pevnost, stabilita a odolnost mezi základní předpoklady ke spokojenosti a pocitu pohodlí a bezpečí z domova. Každý si pro sebe z mnoha odstínů barev určitě rád vybere, aby prostředí jeho domova ladilo v té odpovídající variantě dle uspořádání konkrétního architektonického řešení.

 

 

Barevné dveře pro zpestření domu, fotka

 


Pro nejlepší zajištění bezpečnosti bývají i barevné dveře vyráběny z výběrových materiálů s vysokým stupněm odolnosti. V prostředí interiéru tak můžete zase šikovně oddělit obývací pokoj od ložnice nebo kuchyni od předsíně, zkrátka podle toho, jak máte jednotlivé místnosti uspořádané.
 

(hh)Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Barevné dveře pro zpestření domu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »