Výhody plastových oken

7.11.2012 | Monika Kovačková | Okna a dveře | Komentářů 4 |

Kvalitní plastová okna jsou základem každého moderního bydlení. To by mělo poskytovat maximální komfort a zároveň splňovat požadavky na nízkoenergetický provoz. Otázka úspory energií a s nimi spojených nákladů stojí právě v dnešní době, pro niž je charakteristické neustále zdražování, v centru pozornosti. Proto jsme se zaměřili na okna, která slibují excelentní tepelně-izolační schopnosti a mnoho dalších výhod. Jedněmi z takových oken jsou okna Oknostyl Energy plus české společnosti Oknostyl group, s.r.o. z Kuřimi. A jak v našich požadavcích obstála?

Výhody plastových oken - foto, Hyperbydleni.cz

Vybrat vhodný typ oken, s kterým budete i několik desítek let spokojeni, není vůbec snadné. Proto je vhodné se při výběru oken zaměřit na několik faktorů, které vám o kvalitě oken mnohé prozradí.

Úspora nákladů za energie: Dobré tepelně-izolační vlastnosti kvalitních plastových oken vytváří tepelnou pohodu a přispívají tak ke snížení nákladů nejen za vytápění, ale také za klimatizování místnosti. Nejvyšší řada plastových oken Oknostyl Energy plus se může v tomto směru pochlubit vynikajícími schopnostmi. Okna jsou zasklena izolačním trojsklem (U=0.6 W/m2K) s plastovým meziskelním rámečkem. Prostup tepla celým oknem Uw je pouhých 0.78 W/m2K. Skvělé jsou i hodnoty prostupu tepla rámem Uf, a to 0.9 W/m2K. Nejvyšší možná úspora nákladů na energie je dále zajištěna 8mi komorovým systémem z vysoce kvalitních profilů a středovým těsněním. Okna Oknostyl Energy plus jsou proto vhodnou volbou do nízkoenergetických domů.

Výhody plastových oken, fotka

 

Snížení hluku: Špičkový 8mi komorový systém, trojsklo a středové těsnění oken Oknostyl Energy plus jsou zárukou nejen výborné tepelné izolace, ale také izolace zvukové, která je díky zmíněným vlastnostem okna nadstandardní.

Bezpečnost: Okna Energy plus společnosti Oknostyl group, s.r.o. jsou vybavena kvalitním celoobvodovým kováním značky Maco, jež disponuje bezpečnostními uzávěry. Ty vysoce zvyšují odolnost okna proti vloupání, stejně jako komfort jejich každodenního užívání.

Výhody plastových oken, fotka

 

Odolnost: Odolnost oken je určena z velké části jejich profilem: kvalita profilu ovlivňuje pevnost okna a tím i jeho celkovou životnost. Vedle špičkového profilu, vysoké kvality použitých materiálů a celoobvodového kování jsou okna Oknostyl Energy plus vybavena ocelovou výztuhou. Výztuha je použita ve všech částech rámu i křídla, přičemž její vlastnosti vždy vycházejí z konkrétních rozměrů daných prvků. Tak je pro okna Oknostyl Energy plus typická vysoká mechanická stálost. Vynikající stabilita oken společnosti Oknostyl group, s.r.o. je navíc zajištěna nadstandardní stavební hloubkou rámu, a to 90 mm. Okna Oknostyl Energy plus mají zakulacené předsazené křídlo – to oknům propůjčuje ojedinělý design a důmyslné zaoblení navíc minimalizuje riziko zatékání při prudkých srážkách, a tak funguje jako okapnice.

Výhody plastových oken, fotka

 

Stálobarevnost: O stálosti barev rozhoduje kvalita vybraných plastových materiálů. Oknostyl group, s.r.o. přichází s nabídkou široké škály barevných variací, které jsou vysoce odolné vůči slunečnímu záření i povětrnostním vlivům.

Záruka kvality: Kromě referencí klientů vám o kvalitě oken mnohé prozradí výsledky nezávislého testování. Společnost Oknostyl group, s.r.o. je mimo jiné držitelem certifikátu řízení kvality ISO 9001:2009. Konkrétně plastová okna Oknostyl Energy plus získala Osvědčení o ověření vlastností a klasifikaci pro označení výrobku značkou CE č. CE-ZSTV-12-007. Testování byly podrobeny především praktické vlastnosti okna, jako jsou vodotěsnost, odolnost proti zatížení větrem, bezpečnost, prostup tepla apod. O kvalitě mnohé vypovídá i záruční doba, kterou výrobci či dodavatelé sami prozrazují, jak ve kvalitu svých výrobků věří. Společnost Oknostyl group, s.r.o. kvalitu svých oken i odvedené montážní práce dokládá záručním servisem, který se pohybuje od 2 do 10 let.

Výhody plastových oken, fotka

 

Snadná údržba: Plastová okna jsou téměř bezúdržbová.

Moderní design: Plastová okna splňují ty nejvyšší estetické nároky na moderní bydlení. Atraktivní tvary profilů, moderní materiály, skryté panty a čisté linie proměňují okna na dekorativní prvek exteriéru i interiéru. Okna Energy plus se nacházejí na samé špičce v nabídce plastových oken. Elegantní zaoblený design jim propůjčuje inovativní a ojedinělý vzhled, který vychází z nejnovějších trendů.

Výhody plastových oken, fotka

 

Závěrem tedy musíme konstatovat, že okna Oknostyl Energy plus jsou výbornou volbou při tvorbě komfortního, moderního a zároveň úsporného bydlení.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Adam L.: My jsme také vybírali mezi...< Odpovědět

shoes: ...< Odpovědět

karolína: My máme již zmíněná okna od...< Odpovědět

Jakub Hrazdila: Máme druhou topnou sezónu...< Odpovědět

počet příspěvků: 4

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »