Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov!

21.5.2014 | PR článek | Okna a dveře | Komentářů 0 |

Garážová vrata jsou nedílnou součástí exteriéru domu. Jedná se o prvek, který jedinečným způsobem podtrhuje design i styl celé stavby. Garážová vrata jsou však prvkem nejen estetickým, ale i praktickým a bezpečnostním. A přesně tak bychom k nim měli přistupovat i při jejich výběru.

Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov! - foto, Hyperbydleni.cz

Existuje velké množství parametrů, které bychom měli při výběru garážových vrat zvážit. Na začátku je však třeba připomenout jednoduchou, avšak často opomíjenou zásadu, která je klíčem k úspěchu: garážová vrata vždy nakupujte pouze od renomovaných výrobců a prodejců. Ti Vám nabídnou nejen kvalitní zboží, ale také odpovídající servis počínaje poskytnutím profesionálního poradenství a konče odbornou montáží a izolací vrat.

I přesto nemusí být pro laika zrovna snadné vyznat se v nabídce, která je na dnešním trhu. Existují různé druhy vrat – nejužívanějšími garážovými vraty jsou v současnosti tzv. sekční garážová vrata, která jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaráží i vjezdů do hromadných garáží. S vysokými standardy moderního bydlení drží krok sekční garážová vrata TRIDO, která se na českém trhu právem těší vysoké popularitě a jejichž prodejcem je společnost AA COM s.r.o. Jejich unikátní vlastnosti spočívají ve skutečnosti, že se vratové křídlo skládá ze čtyř i více sekcí. Důmyslné tvarování jednotlivých sekcí i způsob jejich vzájemného propojení vratům poskytují vysoký stupeň funkčnosti, odolnosti i životnosti. Díky ocelové sendvičové sekci a celoobvodovému elastickému těsnění se sekční garážová vrata pyšní i nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi.

Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov!, fotka


Sekční vrata TRIDO najdete v nabídce AA COM s.r.o. také ve verzi Evo, která představuje revoluci ve výměně starých garážových vrat. S tímto typem sekčních vrat je výměna starých křídlových i výklopných vrat velmi snadná, rychlá a především bez nutnosti stavebních úprav. Tajemství tkví ve skutečnosti, že vrata TRIDO Evo mohou být umístěna na vnější straně otvoru, čímž se opticky překryje stávající zárubeň původních vrat.

Garážová vrata mohou být vyrobena z mnoha materiálů – nejoblíbenějšími jsou ocel, hliník, dřevo, měď, sklo a vinyl. Jako izolační materiál se používá vnitřní polyuretanová izolace. Díky široké nabídce panelů, dekorů i barev snadno vrata sladíte s celkovou koncepcí Vašeho domu.

Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov!, fotka


Jak vrata TRIDO, tak vrata TRIDO Evo lze velmi jednoduše ručně ovládat, neboť sekce jezdí v kolejnicích na kladkách s kuličkovými ložisky, přičemž celá konstrukce je navíc nadlehčována pružinou. Díky speciálnímu tvaru sekcí jsou vrata nejen maximálně tichá, ale i bezpečná, a tak se ani při jejich provozu nemusíte obávat úrazu, např. přiskřípnutí prstů.

Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov!, fotka

 

Pokud dáváte přednost automatice, nabízí AA COM s.r.o. automatické pohony, a to například italského výrobce BENINCA, jehož produkty jsou spolehlivé, inovativní a precizně zpracované. Jsou tak vhodné k velmi intenzivnímu používání. Samozřejmostí je pak jejich snadná instalace i manipulace a líbivý design. V nabídce AA COM s.r.o. naleznete také elektromechanické a elektrohydraulické pohony pro nejrůznější druhy vrat i okenní otvory od prověřené značky Tousek.

Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov!, fotka

 

Na www.aacom.cz naleznete nejrůznější druhy nejen garážových vrat, ale i bran – příkladem jsou brány křídlové, pojezdové či samonosné. Specialitou společnosti AA COM s.r.o. je pak výroba a montáž teleskopických samonosných a pojezdových bran. Jejich předností je velká úspora místa ve srovnání s užitím klasických posuvných bran. Teleskopické modely potřebují výrazně menší boční prostor, kam brána zajíždí. Brány se ovládají přes GSM modul, čímž se zvyšuje komfort jejich užití.

Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov!, fotka

 

Společnost AA COM s.r.o. Vám je navíc vyrobí na míru, přesně podle Vašich požadavků a potřeb. U všech typů bran má zákazník AA COM s.r.o. možnost zvolit si konečný vzhled i výplň brány – k nejžádanějším materiálům patří dřevo a plast v kombinaci s nejrůznějšími kovanými a kovovými dekorativní prvky.

Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov!, fotka

 

Potřebujete garážová vrata, která ochrání Váš dům a stanou se jeho designovým doplňkem? Obraťte se na jedničky v oboru! Více informací na www.aacom.cz.

Zdroj fotografií: AA COM s.r.o. a Trido s.r.oDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Kvalitní garážová vrata pro Váš bezpečný domov! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »