Okenní rolety – spása v horkých letních dnech

30.5.2014 | PR článek | Okna a dveře | Komentářů 3 |

Letní měsíce jsou rok od roku teplejší. Vysoké teploty znamenají utrpení zejména pro majitele podkrovních bytů, kde mohou vnitřní teploty dosahovat i přes 35°C. Nesnesitelná vedra lze nejjednodušeji vyřešit instalací klimatizace. Toto řešení nám může zaručit rychlé ochlazení místnosti i v nejteplejších dnech, má však i jeden významný nedostatek. Ne každý klimatizaci dobře snáší po zdravotní stránce. Za příjemný chládek riskujeme nachlazení, angíny, ale i bolestivost kloubů, zhoršení alergií a další nepříjemnosti. Naštěstí existují četné alternativy, jak se vedru v bytě či domě účinně vyvarovat.

Okenní rolety – spása v horkých letních dnech - foto, Hyperbydleni.cz

Rolety ochrání váš domov před sluncem i zvědavými pohledy

Rolety jsou univerzální vynález. Výrobci rolet své produkty stále zdokonalují a tak jsme se mohli dočkat oku lahodícím estetickým řešením, jež domovu přináší řadu výhod. V létě nejvíce oceníte jejich ochranu před slunečním žárem. Moderní rolety na okna lze rozdělit na bezpečnostní, venkovní a římské rolety, novinkou jsou takzvané screenovací rolety s atraktivním designem, které se nejčastěji používají pro zastínění prostorných skleněných ploch.

Speciálním typem jsou rolety určené pro střešní okna. Jakákoli velikost, typ či tvar nejsou překážkou. Renomovaní výrobci je zhotoví přímo na míru v různých barevných provedeních. Střešní rolety jsou bezúdržbové, chrání proti pohledům z vnější, a taktéž disponují odhlučňovacími schopnostmi.

Za uváženou stojí pořízení rolet s integrovanou sítí proti hmyzu. Síť je zabudovaná přímo v roletové schránce a bude váš domov chránit před brouky i hmyzem 24 hodin denně, nezávisle na aktuální poloze rolety. Stejně jako klasické verze rolet mají důmyslné sítě proti hmyzu více užitečných funkcí – chrání před slunečním zářením, hlukem, všetečnými sousedy, ale rovněž váš majetek brání proti vloupání. Jediným omezením integrovaných sítí s ochranou proti hmyzu jsou nároky na velikost plochy, která nesmí přesáhnout 3m².Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Alena: Před pár lety by mně takový...< Odpovědět

Petr: Za nás mohu doporučit firmu...< Odpovědět

Hanka: Dobrý den, také si právě...< Odpovědět

počet příspěvků: 3

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »