Užijte si stínění ve vysokém stylu!

22.3.2016 | Mgr.Monika Kovačková | Okna a dveře | Komentářů 1 |

O výsledném vzhledu interiéru, komfortu bydlení i celkové atmosféře rozhoduje každý detail. To platí i pro stínící techniku, která již dávno neplní pouze funkci praktickou, ale stává se nepřehlédnutelnou dekorací moderních interiérů. A jaké trendy na poli stínící techniky právě letí? Nechali jsme se inspirovat nabídkou české společnosti STRMAT, která patří k předním specialistům na prodej a montáž stínící techniky na našem trhu!

Užijte si stínění ve vysokém stylu!  - foto, Hyperbydleni.cz

Stínění, které Vám učaruje!

V českých domácnostech jsou pro svou praktičnost oblíbené zejména horizontální žaluzie a rolety. I tato nestárnoucí klasika je však k dostání v působivých designech. Milovníky přírody jistě potěší netradiční žaluzie z přírodních materiálů: společnost STRMAT nabízí například bambusové žaluzie, které díky svému jedinečnému vzhledu v každém prostoru vytvoří velmi pohodové, až relaxační prostředí. Zajímavé zpestření mezi látkovými roletami, jejichž velkou předností je mimořádně široký výběr dekorů, pak představují římské rolety. Pro ně jsou typické horizontální sklady látky, které zaručují velmi svěží a neotřelý design.

Užijte si stínění ve vysokém stylu! , fotka

 

Pokud toužíte po něčem originálnějším, vsaďte na vertikální žaluzie, které Vás překvapí svou rozmanitostí. Vyrobeny mohou být z látky, plastu či dřeva, a tak Vám poskytnou přesně tu míru stínění a soukromí, kterou potřebujete. Nepřehlédnutelné jsou též japonské posuvné stěny, které jsou perfektní volbou pro zastínění velkých nebo atypických oken a které do Vašeho domova vnesou jedinečnou atmosféru asijských zemí.

Užijte si stínění ve vysokém stylu! , fotka

 

Bezchybné zastínění Vám dopřejí také venkovní rolety a žaluzie, které jsou navíc výbornou volbou z hlediska úspory energie, neboť výrazně snižují tepelné ztráty a tím i náklady na topení. Venkovní stínící technika navíc funguje také jako výborný zvukový izolant a stává se i jedinečnou ozdobou exteriéru domu. Z nabídky společnosti STRMAT jsou velmi žádané venkovní dřevěné žaluzie, rolety a okenice a není divu: dřevo je velmi příjemné na pohled a je zárukou nadčasového vzhledu, který perfektně doladí jak moderní, tak tradiční exteriéry.

Užijte si stínění ve vysokém stylu! , fotka

 

Venkovní ráj

Terasy, balkóny a zahrady představují naprosto specifická místa, kde si můžeme užívat pohodlí domova a zároveň slunečních paprsků, čerstvého vzduchu a okolní přírody. Právě vhodně zvolená stínící technika dokáže komfort pobytu v těchto venkovních prostorech výrazně zvýšit a prodloužit i dobu, kterou zde můžeme strávit, a to třeba i na celý rok.

Mezi nejžádanější exteriérové stínící systémy patří pergoly. Ty se vyznačují pevnou a stabilní konstrukcí, díky které poskytují ochranu nejen před sluncem, ale i deštěm a sněhem. Konstrukce, která může být samostojná, nebo ukotvená ke zdi domu, je nejčastěji vyrobena z masivního dřeva, nebo minimalisticky vyhlížejícího hliníku. Střecha pak bývá látková, skleněná, nebo z otočných lamel. Výhodou pergol je skutečnost, že mohou být doplněny o boční zastínění nebo zasklení, a tím poskytovat komfort po celý rok.

Užijte si stínění ve vysokém stylu! , fotka

 

Před ostrým sluncem poskytnou příjemné přístřeší také markýzy, a to díky výsuvné látkové střeše. Markýzy nemají žádnou pevnou konstrukci, a tak jsou po stažení téměř neviditelné – vůbec tak nenarušují, ani nemění vzhled domu a jsou vhodné i na zastínění balkónů.

Užijte si stínění ve vysokém stylu! , fotka

 

Odolnost na prvním místě

Design rozhodně není jediným kritériem při výběru stínící techniky. Rozhodující je též kvalita zpracování a použitých materiálů, které do velké míry určují odolnost a životnost stínících systémů. Právě nabídka stínící techniky společnosti STRMAT, kterou naleznete na www.strmat.cz, zahrnuje pouze výrobky od českých dodavatelů, které v sobě snoubí špičkovou kvalitu s nejnovějšími trendy. Na www.strmat.cz naleznete mimořádně široký výběr stínící techniky pro interiéry i exteriéry, včetně nabídky doplňkových služeb, jako jsou montáže, opravy a demontáže stínící techniky, montáže garážových vrat či výměna oken. Společnost STRMAT navíc garantuje dodání zboží a montáž do týdne a na všechny nabízené výrobky poskytuje záruku až 5 let.

Samozřejmostí je také bezplatné poradenství, zaměření a kalkulace, které Vám pomohou vybrat si ten nejvhodnější výrobek pro Váš domov.

www.strmat.cz – Luxusní stínění s českou kvalitou

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Lexa: Dobrý den, můžete mi prosím...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »