Proč zvolit u dveří a zárubní DÝHU SAPELI?

28.12.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Okna a dveře | Komentářů 0 |

Kvalitu a ryzí přírodu do našich interiérů jednoznačně přináší dýha, která je díky svému přirozenému vzhledu, originální textuře a pestré škále dekorů nadčasovým přírodním materiálem, jenž osvěží a zdokonalí každý interiér. Nejinak je tomu v případě volby dýhovaných dveří a zárubní, jež v sortimentu SAPELI hrají prim.

Proč zvolit u dveří a zárubní DÝHU SAPELI? - foto, Hyperbydleni.cz

• Dýha je tradiční přírodní materiál – Dýhované dveře a zárubně nacházejí široké uplatnění v moderních i klasicky koncipovaných interiérech, kde představují výhodnější alternativu dveří a zárubní vyrobených z masivu. Proč? Dýha je stejně jako masiv přírodní materiál, avšak její spotřeba je menší, a tím výroba ekologičtější. Dýha se vyznačuje vysokou kvalitou spočívající ve tvarové stálosti, takže snadno odolá jak vlhkosti, tak i teplotním výkyvům. V praxi to znamená, že se dveře „nekroutí“ a stále bez problémů plní svoje základní funkce. Dýha disponuje daleko většími designovými možnostmi spočívajícími v různém skládání dýh a využívání podstatně širšího záběru dekorů dřevin včetně exotických, což masiv prostě nenabízí. K jejím přednostem patří v neposlední řadě také kompaktní textura a přírodní barevnost. A to nejlepší nakonec – cena. Za všechny tyto výhody, tj. tvarovou stabilitu, dostupnost a výběr dekorů dřevin, designové možnosti, přírodní barevnost a navazující texturu, zaplatíte podstatně méně než za masiv. 

• Nejširší výběr dýhovaných dveří na českém trhu – Dýha je materiál připravovaný ze stromů a vzhledem k druhové početnosti fl óry je surovinou, která je designově téměř nevyčerpatelná a stále inspirující. V podstatě jako příroda sama. Aktuálně si mohou zákazníci u SAPELI vybrat z 24 dýhovaných dekorů včetně exotických, což je počet, který nemá na českém trhu obdoby. Dýhované dveře SAPELI mohou zákazníci volit v mnoha modelech plných, prosklených a celoprosklených dveří.

• Kvalitní dveřní konstrukce – Konstrukce našich dýhovaných dveří a zárubní se vyznačuje špičkovou úrovní zpracování, jehož dosahujeme díky nejmodernějším výrobním postupům a technologiím. Všechny naše dýhované dveře mají masivní rám se zpevňujícími výztužnými vlysy a pevným vnitřním jádrem z DTD desky, které zajišťuje adekvátní odolnost dveřního křídla při nárazu a proti proražení.

Proč zvolit u dveří a zárubní DÝHU SAPELI? - foto, Hyperbydleni.cz

• Ryze 100% přírodní materiál – S dýhou si přinesete do svého interiéru moderní, nadčasový a nefalšovaný kus přírody. Přirozené vlastnosti přírodního materiálu osloví každého, kdo ve svém interiéru požaduje harmonii a dokonalý soulad.

• Dokonalost v detailu – Originální linie dveřních vláken prostupující ve vzájemném souladu celkovou texturou dýhovaného materiálu. Detail, který dosud žádná technologie nedokázala překonat. Přírodní materiál je nezaměnitelný!

• Dýha je originální – Stejně jako nenajdete v přírodě dva totožné stromy, tak i sama dýha představuje originalitu a nezaměnitelnost.

• Dokonalý design – V interiéru dokáže dýha divy! Bohatá nabídka dýhovaných dekorů umožňuje mnoho designových kombinací a možností, které interiér jednoduše vyzdvihnou. Využijte vzájemně vhodných kombinací rozdílných barevností dýh a slaďte si svůj interiér k originální dokonalosti.

Proč zvolit u dveří a zárubní DÝHU SAPELI? - foto, Hyperbydleni.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Proč zvolit u dveří a zárubní DÝHU SAPELI? zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »