Projekt Lochkov Lofts pokračuje rychle vpřed a otevírá infocentrum na místě stavby

15.9.2010 | Redakce Hyperbydlení.cz | Projekty | Komentářů 0 |

Projekt originálního bydlení v bývalém pivovaru v Praze 5 - Lochkově získává stále zřetelnější kontury. Stavební práce pokračují podle stanoveného harmonogramu a tři z celkem čtyř plánovaných budov se již postupně rýsují do své budoucí podoby. Pro zájemce je od 11. září nově otevřeno informační centrum přímo v místě výstavby. Zde je zástupci developera detailně seznámí s celým projektem.

Projekt Lochkov Lofts pokračuje rychle vpřed a otevírá infocentrum na místě stavby - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jak stavba postupuje vpřed, klienti stále více chtějí vidět Lochkov Lofts na vlastní oči. Proto jsme jim vyšli vstříc a přímo v Lochkově jsme na místě stavby zřídili informační centrum. To je otevřené každý víkend, vždy v sobotu od 10 do 12 hodin a v neděli mezi 15 a 17 hodinou. Naši zástupci zájemce rádi provedou samotnou stavbou, představí jim nabídku standardů a zodpoví veškeré dotazy,“ doplňuje novinku Sylva Krtilová, Sales & Marketing Manager společnosti Euro Ventures. „Od 20. září bude navíc zprovozněna dlouho očekávaná část Pražského okruhu mezi dálnicemi D1 a D5, která ještě zrychlí a zjednoduší dostupnost Lochkova,“ dodává Sylva Krtilová.

 

Projekt Lochkov Lofts pokračuje rychle vpřed a otevírá infocentrum na místě stavby, fotka

 

Renovace a výstavba projektu Lochkov Lofts probíhá podle plánu. V budově A, kterou charakterizuje pivovarská věž se železobetonovou konstrukcí a dominujícím cihlovým komínem, již probíhá úprava východní fasády a příprava na vsazení nových oken. Zároveň se pracuje na rozvodech zdravotně technické instalace a stavaři vyzdívají bytové a mezibytové příčky. V budově C s menší kamennou věží byly podchyceny základy stavby a rekonstruují se původní klenby v 1. nadzemním podlaží. V současné době probíhá zakládání objektu B. V projektu vyroste jediná novostavba, a to budova D na střeše podzemních garáží. Pohledově se tím uzavře celý čtvercový areál a uprostřed něj se vytvoří vnitřní nádvoří se zelení. Nyní probíhají práce na betonovém skeletu objektu parkingu a betonování výtahové šachty vedoucí k budově. V celém projektu budou zanedlouho dokončeny potřebné přípojky vody a kanalizace.

 

Projekt Lochkov Lofts pokračuje rychle vpřed a otevírá infocentrum na místě stavby, fotka

 

Po dostavbě bude všem jednotkám společný moderní komfort bydlení a zároveň soukromí pro jejich obyvatele. „Ateliéry a menší byty v dispozicích 1+kk a 2+kk jsou ideální pro mladé páry, které hledají své první bydlení. Mladí lidé kromě komfortního bydlení jistě přivítají i příležitosti k aktivnímu odpočinku, které najdou v bezprostřední blízkosti projektu. Všechny byty v projektu Lochkov Lofts mají dobré dispoziční řešení. Větší z nich často disponují několika ložnicemi a koupelnami. To určitě ocení početnější rodiny s dětmi, protože každý člen domácnosti tu najde svůj vlastní klidný koutek,“ popisuje projekt Sylva Krtilová.

 

Projekt Lochkov Lofts pokračuje rychle vpřed a otevírá infocentrum na místě stavby, fotka

 

Projekt Lochkov Lofts nabídne 73 netradičních bytových jednotek v příjemném prostředí plném zeleně, pouhých třináct kilometrů od centra Prahy. Celý areál se skládá ze čtyř budov obklopených zelení, které poskytnou byty o výměře od 30 m2 do 125 m2 v dispozicích 1+kk až 5+kk a 8 ateliérů. K některým bytovým jednotkám patří terasy nebo lodžie, k vybraným přízemním pak vlastní předzahrádky s nízkými dřevěnými ploty. Novým obyvatelům tichá lokalita a uzavřený areál zajistí dostatek klidu, soukromí a bezpečí. Výstavba byla zahájena v březnu 2010, kdy proběhlo předání stavby generálnímu dodavateli společnosti Unistav. Dokončení je plánováno na konec roku 2011. Projekt vzniká podle návrhu architekta Alberta Di Stefano a společnými silami jej realizují developeři Euro Ventures a ITAKA. Prodej zajišťuje realitní kancelář Professionals.

Další informace:

Crest Communications
Marcela Kukaňová, tel.: 222 927 111, e-mail: [email protected]
www.crestcom.cz
, www.lochkovlofts.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Projekt Lochkov Lofts pokračuje rychle vpřed a otevírá infocentrum na místě stavby zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »