YIT STAVO LETOS DOKONČÍ DALŠÍ DVA REZIDENČNÍ PROJEKTY – OBA MAJÍ HOTOVU HRUBOU STAVBU

25.10.2012 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Nabídku nového bydlení v Praze již v závěru letošního roku rozšíří dva rezidenční projekty developerské společnosti YIT Stavo. Bytový dům KOTI Victoria vyrůstá v lokalitě Prahy 3, KOTI Troja si vybral stejnojmennou lokalitu v městské části Prahy 8. Oba mají aktuálně dokončenou hrubou stavbu, v projektu KOTI Troja byl právě otevřen vzorový byt.

YIT STAVO LETOS DOKONČÍ DALŠÍ DVA REZIDENČNÍ PROJEKTY – OBA MAJÍ HOTOVU HRUBOU STAVBU - foto, Hyperbydleni.cz

„Atraktivní nové bydlení v Praze již druhým rokem úspěšně rozšiřujeme našimi byty pod značkou KOTI. Ty vždy stavíme v souladu s tradicí mateřské skupiny YIT v duchu vysoce kvalitních finských standardů. Dva projekty jsme zdárně dokončili a pokročili jsme také s výstavbou domů KOTI Troja a KOTI Victoria. Protože zde již máme hotovou hrubou stavbu, mohli jsme přikročit k zařízení vzorového bytu, který jsme pro zájemce v KOTI Troja právě otevřeli,“ říká Vladimír Dvořák, jednatel a výkonný ředitel YIT Stavo. „Příznivá cena, dobrá dispozice, kvalitní materiály a dostupná lokalita s infrastrukturou – to lidé při výběru nového bydlení hledají. Úspěšný prodej bytů v našich projektech je toho dokladem,“ doplňuje Vladimír Dvořák. KOTI Troja má prodáno 60 % bytových jednotek, KOTI Victoria téměř polovinu. Dokončení obou projektů je naplánováno na prosinec letošního roku, zkolaudovány a k nastěhování budou v průběhu ledna až března 2013.

YIT STAVO LETOS DOKONČÍ DALŠÍ DVA REZIDENČNÍ PROJEKTY – OBA MAJÍ HOTOVU HRUBOU STAVBU, fotka

 

KOTI Troja – nové byty s výhledem na Prahu

V celkem deseti nadzemních podlažích projektu KOTI Troja je rozmístěno 83 bytových jednotek 1+kk až 4+kk klasických dispozic i mezonetového typu. Většina bytů má balkón, vybrat si však lze také byt s terasou. Ty v nejvyšších podlažích navíc nabízí krásné výhledy na Prahu. Dvanáct jednotek bude podle finských tradic vybaveno saunou. Ke každému bytu patří sklepní kóje; součástí domu je rovněž kočárkárna. K parkování jsou určena tři podzemní podlaží se 73 stáními. Pro zájemce o nové bydlení byl právě otevřen vzorový byt, který detailně přiblíží nejen vybrané standardy, ale poskytne i inspiraci pro zařízení interiéru. Společnost YIT Stavo navíc nabízí široké možnosti klientských změn. Projekt je koncipován jako nízkoenergetický s průkazem energetické náročnosti budovy B. Pod architektonickým řešením je podepsán ateliér C.A.I.S. architekti. Prodej nových bytů v Praze pod značkou KOTI zajišťuje developer prostřednictvím vlastního obchodního oddělení - YIT Point.

KOTI Victoria – kvalitní startovací bydlení v Praze

Komorním projektem s pouhými pětadvaceti bytovými jednotkami reaguje společnost YIT Stavo zejména na nedostatečnou nabídku tzv. startovacího bydlení na českém trhu. Proto jsou všechny jednotky rozměrově spíše menší, v oblíbených dispozicích od 1+kk po 3+kk. Většina však je v nejžádanější kategorii 2+kk. Velikosti bytů začínají na 37 m², největší mají 76 m². Bytový dům má čtyři nadzemní a jedno podzemní podlaží. Výstavba byla zahájena v prosinci loňského roku, stavebně dokončena bude letos v prosinci. Projekt vyrůstá na rozhraní Malešic a Žižkova. Lokalita je známá svou dobrou dopravní dostupností, řadou služeb a veškerou občanskou vybaveností. Prodej nových bytů v projektu KOTI Victoria YIT Stavo opět zajišťuje prostřednictvím vlastního prodejního oddělení – YIT Point.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek YIT STAVO LETOS DOKONČÍ DALŠÍ DVA REZIDENČNÍ PROJEKTY – OBA MAJÍ HOTOVU HRUBOU STAVBU zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »