NOVÉ BYDLENÍ V PRAZE ROZŠIŘUJE PROJEKT KOTI HYACINT

6.11.2012 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Společnost YIT Stavo přidala do svého portfolia další projekt rezidenčního bydlení. Nabídku nového bydlení v Praze, v sousedství modřanské polikliniky v městské části Prahy 12, postupně rozšíří šest bytových domů s celkem 273 byty. První etapa, čítající 70 bytových jednotek, byla právě zahájena. V rámci výstavby YIT Stavo zrekonstruuje veřejná prostranství a vytvoří 131 nových parkovacích míst.

NOVÉ BYDLENÍ V PRAZE ROZŠIŘUJE PROJEKT KOTI HYACINT - foto, Hyperbydleni.cz

Projekt KOTI Hyacint bude rozdělen do tří fází výstavby. V první etapě bude postaven bytový dům se 70 jednotkami, následovat budou další dva domy s dohromady 63 byty. Poslední etapa přidá 140 bytů v celkem třech budovách. Prostor mezi jednotlivými bloky bude řešen jako klidová zóna s parkem a dětským hřištěm. Parkování je situováno do podzemí, aby obyvatele nerušil hluk. Stávající občanskou vybavenost v okolí rozšíří nově vybudované nebytové prostory pro obchody a služby v přízemních patrech projektu. Dokončení první etapy je plánováno na 3. čtvrtletí 2014, celý projekt bude hotov v posledním čtvrtletí roku 2015. Prodej bytů byl již zahájen.

Nové bydlení KOTI Hyacint přinese i rozvoj lokality Modřan

Šestipodlažní bytové domy budou lemovat ulice Československého exilu a Soukalova. V rámci výstavby YIT Stavo zrekonstruuje i veřejná prostranství a vytvoří 131 nových parkovacích míst. „Nestavíme jen nové byty pro naše klienty. Snažíme se vždy vytvořit příjemné prostředí i pro stávající obyvatele a napomoci rozvoji lokality. Chceme být místním dobrými sousedy. Vybudujeme nová parkovací stání pro veřejnost a návštěvníky polikliniky, v rámci výstavby také posílíme stávající rozvodné sítě. Postavíme nové chodníky a vysadíme alej stromů podél ulice Čs. exilu. Díky projektu KOTI Hyacint zkultivujeme dosud nevzhledné plochy a vytvoříme v Modřanech nové moderní centrum,“ říká Vladimír Dvořák, jednatel a výkonný ředitel YIT Stavo.

Stejně jako všechny ostatní projekty společnosti YIT Stavo se i nové bydlení v KOTI Hyacint staví v souladu s proveniencí mateřské skupiny YIT, v duchu vysoce kvalitních finských standardů. Inspiraci Finskem v sobě nese i přítomnost saun ve vybraných bytech a také prosklené balkóny. Byty v nejvyšších patrech mají prostorné terasy. V každém bloku budov budou také sklepní kóje, kočárkárny a malé dílny pro kutily, kteří se chtějí věnovat svému koníčku a nechtějí mít nepořádek v bytě. Bezpečnost rezidentů zajistí vstupní karty a čipy i kamerový systém v garážích. Projekt je koncipován jako nízkoenergetický s průkazem energetické náročnosti budovy B, jedna z budov druhé etapy bude postavena dokonce v energetické třídě A. Prodej nových bytů v Praze pod značkou KOTI zajišťuje developer prostřednictvím vlastního obchodního oddělení - YIT Point.

NOVÉ BYDLENÍ V PRAZE ROZŠIŘUJE PROJEKT KOTI HYACINT, fotka

 

KOTI Hyacint: kvalitní bydlení v Praze - Modřanech

Lokalita pražských Modřan zaručí budoucím obyvatelům kompletní občanskou vybavenost. V těsné blízkosti naleznou polikliniku, poštu, obchodní centrum, pobočky bank i restaurace, nedaleko jsou rovněž mateřská a základní škola, gymnázium i kino. Pro klidné procházky nebo sportovní vyžití stačí zamířit jen pár kroků do rozsáhlé Modřanské rokle se spoustou zeleně nebo na blízké vltavské nábřeží s cyklostezkou. Dopravní dostupnost je výborná. Bezprostředně u projektu se nachází autobusová zastávka, do 5 minut pěší chůze jsou vzdáleny zastávky tramvajových linek jedoucích do centra. Snadné je i napojení na Pražský okruh či Jižní spojku. V budoucnu se navíc plánuje prodloužení metra do jižní části Prahy.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek NOVÉ BYDLENÍ V PRAZE ROZŠIŘUJE PROJEKT KOTI HYACINT zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »