Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty 21.-24.3.2013 v PVA Expo Praha – Letňany.

26.2.2013 | PR článek | Projekty | Komentářů 0 |

Výstava Bydlení – nové projekty jako tradičně spojuje přehled možností pořízení nového Bydlení, o kterém uvažuje i díky tlaku na ceny a dostupnosti způsobů financování stále více lidí. Prezentace svých nejdůležitějších projektů tak předvedou na výstavě přední developeři, atraktivní nabídku domů a bytů představí realitní kanceláře. Nabídku pak doplní ucelený přehled způsobů financování projektů vlastního bydlení či poradit se s odborníky. Nově se budou moci informovat i o službách domácnostem, jakou jsou správy nemovitostí, úklidové služby nebo dodavky energií, o jejíž nabídku byla výstava v tomto roce rozšířena. Součástí výstavy je i zajímavý doprovodný program.

Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty 21.-24.3.2013 v PVA Expo Praha – Letňany. - foto, Hyperbydleni.cz

Výstava Bydlení – nové projekty si klade za cíl informovat návštěvníky uceleně o nabídce bydlení a služeb především v Praze a Středočeském kraji. Oproti jiným způsobům prezentace, například internetu, má výstava nespornou výhodu ve faktu, že nabízí návštěvníkům možnost získat informace přímo. Nejen porovnat jednotlivé nabídky na jednom místě, ale zjisti a vybrat si tu pro ně nejvhodnější. Přímá komunikace vystavovatele a návštěvníky.

Zajistěte si zlevněnou vstupenku

Na stránkách výstavy www.vystavabydleni.cz se můžete zaregistrovat a získat tak poukaz pro slevu na vstupném. Využijte tuto jedinečnou příležitost.

A kdo tedy na letošním veletrhu Bydlení představí svou nabídku?

Těžištěm výstavy samozřejmě i v letošním roce zůstávají významní developeři a realitní kanceláře, například Geosan Development, Ekospol, Metrostav Development, YIT Stavo, Design Development nebo JRD a další. Finanční instituce budou zastupovat mimo jiné Modrá Pyramida nebo Wüstenrot stavební spořitelna. Tento seznam samozřejmě není konečný. Mezi vystavovatele naleznete i firmy z oboru služeb.

Nová spojení

Změnou oproti předchozím ročníkům je také soubor veletrhů, jejichž je Bydlení nově součástí. Bydlení nové projekty s výstavami FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, FOR OFFICE A FOR GREENERY, vzniká jedinečná přehlídka nabídek pro styl a kvalitu bydlení. Díky synergiím všech akcí, které se ve stejném termínu na výstavišti v Letňanech uskuteční, vám stačí jedna vstupenka patná pro všechny tyto akce.

Přijeďte do Letňan

Novinky výstavy Bydlení – nové projekty tvoří z akce profesionální platformu pro nabídku všech služeb, které se týkají pořízení vlastního bydlení. Díky atraktivním změnám, které pořadatel výstavy oznámil, zaznamenává výstava Bydlení – nové projekty největší změny ve své historii. Návštěvníci budou moci využít komfortu dopravy metrem, jehož stanice Letňany leží hned vedle výstavního areálu, případně velkokapacitního parkoviště v případě dopravy automobilem.

Těšíme se na vaši návštěvu
Na akce zve M.I.P. Group a.s.
organizátor Bydlení, nové projektyDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty 21.-24.3.2013 v PVA Expo Praha – Letňany. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »