Mistrem Kutilem roku 2013 se stal Josef Tománek

12.3.2013 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Soutěž Mistr Kutil 2013, která hledá nejšikovnějšího a nejsympatičtějšího muže nebo ženu z České republiky či Slovenska, již zná svého vítěze. Ve velkém finále v pražském hobbymarketu Hornbach, které se konalo v sobotu 9. 3. 2013, získal titul Mistr Kutil 2013 Josef Tománek z Lovčic.

Mistrem Kutilem roku 2013 se stal Josef Tománek  - foto, Hyperbydleni.cz

„Finálového klání se zúčastnilo dvanáct soutěžících včetně čtyř žen, kteří vzešli z internetového hlasování,“ říká Helena Ševčíková, marketingová ředitelka společnosti Hornbach, která soutěž Mistr Kutil pořádá již potřetí. „Zájem o naši soutěž každoročně roste. V letošním ročníku se přihlásilo o sto procent více kutilů. Finále tak bylo velice napínavé a byli jsme svědky velmi přesvědčivých výkonů,“ doplňuje Ševčíková.

Během finále museli soutěžící prokázat nejen odborné znalosti, ale také praktické zkušenosti při plnění náročných úkolů, jako jsou vyklepání plechu či vytvarování buxusu do kulatého tvaru. Jako nejtěžší úkol označili soutěžící finálovou disciplínu - sestavení zahradního domku Hornbach. I když je montáž obvykle jednoduchá, napětí v posledním kole stoupalo a soutěžící si byli vědomi toho, že v této disciplíně šlo o vše. Navíc dokončené domky byly bezprostředně po finálové disciplíně věnovány mateřským školkám z Prahy 10. Hodnotila se tak nejen rychlost montáže, ale především kvalita jejich sestavení.

Mistrem Kutilem roku 2013 se stal Josef Tománek , fotka

 

Josef Tománek si ze soutěže kromě titulu Mistr Kutil 2013 odnesl také hlavní výhru - moderní rodinný dům TAWAL Sollarik 2-01. Bezprostředně po svém triumfu prohlásil: „Cítím se nádherně, konečně si mohu vlastnoručně postavit dům.“ Josef Tománek je vyučený truhlář a truhlařinou se živí dodnes. Jako svůj největší projekt hodnotí vybavení české restaurace v americkém New Yorku. Nyní bydlí v Lovčicích v Královéhradeckém kraji společně se svojí manželkou a třemi syny. Zanedlouho začne stavět nový rodinný dům, který v soutěži Mistr Kutil 2013 vybojoval.

Na druhém místě se umístil Antonín Tala z Bochoře a vyhrál automobil Peugeot Partner Tepee. Třetí příčku obsadil Roman Schindler z Prahy, který obdržel zahraniční dovolenou v hodnotě 30 000 Kč, jež věnovala společnost M.A.T. Group. Na bramborové pozici skončil Tomáš Obročník z Píště a užije si lázeňský pobyt v hotelu Superior wellness Loipersdorf v Rakousku od Toved. Mediálním partnerem soutěže Mistr Kutil je Blesk Hobby a rádio Blaník. Veškeré informace o soutěži naleznete na www.mistrkutil.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Mistrem Kutilem roku 2013 se stal Josef Tománek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »