Specializovaný portál Kde Chci Bydlet.cz rozšiřuje odbornou část o aktuální statistické přehledy cen nového bydlení

8.4.2013 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Zájemcům o koupi nového bytu či rodinného domu z rezidenčního developerského projektu, ale i developerům, odhadcům a realitním agentům je určena nová rubrika, o níž se rozrostl specializovaný portál Kde Chci Bydlet.cz.

Specializovaný portál Kde Chci Bydlet.cz rozšiřuje  odbornou část o aktuální statistické přehledy cen nového bydlení - foto, Hyperbydleni.cz

Zájemcům o koupi nového bytu či rodinného domu z rezidenčního developerského projektu, ale i developerům, odhadcům a realitním agentům je určena nová rubrika, o níž se rozrostl specializovaný portál Kde Chci Bydlet.cz. Jedná se o sekci věnovanou přehledům aktuálních cen a cenových indexů nových bytů a rodinných domů ve vybraných městských částech Prahy a v jednotlivých krajích České republiky.

Díky těmto přehledům aktuálních průměrných cen nového bydlení si mohou představu o vývoji cen udělat všichni, kdo se o tuto problematiku zajímají. Je třeba zdůraznit, že se jedná o průměrné nabídkové ceny v dané lokalitě, které byly získány z obsáhlých výběrových souborů dat tak, aby předložené výsledky byly co nejspolehlivější.

„Uvedené přehledy pro náš portál, který na trhu s novým bydlením působí již od roku 2007, zpracovává tým Doc. Ing. Václava Dolanského, CSc. Ten se vývojem cen nemovitostí a jejich analýzou zabývá již více než dvanáct let,“ říká Jana Hrabětová, ředitelka portálu.

Po rubrice nazvané Adresář rezidenčních developerských projektů a Zpravodajské části portálu je to další zdroj informací, díky němuž mohou návštěvníci portálu Kde Chci Bydlet.cz získat skutečně komplexní pohled na primární rezidenční trh v ČR.

„Naším cílem je přinášet všem, kdo se o nové bydlení zajímají, nejenom aktuální a pestrou nabídku bytů a rodinných domů z developerských projektů, ale i veškeré potřebné informace související s primárním tuzemským rezidenčním trhem,“ dodává Jana Hrabětová.
 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Specializovaný portál Kde Chci Bydlet.cz rozšiřuje odbornou část o aktuální statistické přehledy cen nového bydlení zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »