TVÁRNICE BUILD-IN - nová unikátní technologie výroby, nová značka, nový směr

10.8.2007 | Redakce Hyperbydlení.cz | Projekty | Komentářů 0 |

Firma BUILDING SP investovala do moderního automatizovaného technologického postupu, který přinese zákazníkovi více užitku a kvalitnější servis. Jak uvádí jednatel společnosti Martin Slanina, právě kvalita zboží a přístup k zákazníkovi jsou kritéria, která na současném trhu rozhodují. A právě zaručenou kvalitu a vstřícný přístup nová výrobní linka MecMetal MEC-FC-140 prostřednictvím zaměstnanců firmy BUILDING SP jistě klientům přinese.

Tento nový unikátní automatizovaný technologický postup výroby betonových prefabrikátů je již plně v provozu. V souvislosti s tím vstupuje společnost BUILDING SP, spol. s r.o.® na stavební trh s novou produktovou značkou BUILD IN ® a výrazně tak zasahuje do nabídky nejen ztraceného bednění. V současné chvíli se pod značkou BUILD IN ® vyrábí 9 produktů ve třech kategoriích: zdicí tvárnice, příčkovky a ztracené bednění.

Jedinečnost výrobní linky MecMetal MEC-FC-140 finské společnosti Mec- Metal Oy spočívá v plně elektrickém vibrolisu, který zaručuje především vysokou pevnost a mrazuvzdornost, minimální nasákavost, nehořlavost, vysokou rozměrovou přesnost, ekologickou a zdravotní nezávadnost vyrobeného sortimentu.

Jaký význam má a proč vzniklo nové označení produktů jsme se zeptali jednatele Martina Slaniny: „Společnost BUILDING SP po deseti letech výroby betonových výrobků vynaložila významné finanční prostředky do plně automatizovaného výrobního celku. Touto novou unikátní technologií jsme se rozhodli specializovat pouze na betonové zdicí prefabrikáty. Uvedení nových výrobků na trh si zaslouží i svou vlastní produktovou značku, která by je charakterizovala a zároveň souvisela s naší společností. Zadání bylo velmi jednoduché: nová značka musí vyjádřit význam tvárnic, musí korespondovat s mateřskou společností, musí být dobře zapamatovatelná“.

Samotné BUILD IN ® naprosto jednoznačně odkazuje ke stavbě, budování, zdění. Doplnění o výstižné „…na nás to stojí“ komunikuje hlavní produktovou řadu ztraceného bednění, která může být právě základem, na kterém stavba bude stát. Typograficky je značka odvozena od logotypu BUILDING SP. Červená barva volně navazuje na logo společnosti a jejím doplňkem se stala tmavě šedá – ta zastupuje barevnost produktů. Symbolika „cihel“ jenž figuruje v levé části loga BUILDING SP, byla v tomto případě shledána až příliš závaznou a proto od ní bylo upuštěno, což značce BUILD IN napomohlo k jasnější a direktivnější vizuální komunikaci.

Společnost BUILDING SP byla založena v roce 1991. Její hlavní areál se nachází v Nymburce. Do roku 2005 otevřela tři výrobní linky pro výrobu betonových prefabrikátů (POYATOS, CADONA, PRESSAL). Od roku 2000 produkuje též suché maltové směsi. Na počátku svého působení spustila těžbu štěrkopísku a kameniva ve výhradním ložisku pískovny Doubrava, která je doposud hlavním zdrojem výrobní suroviny pro všechny závody. Mezi další činnosti patří i provoz stanice technické kontroly a měření emisí pro osobní vozidla. V roce 2001 získala společnost certifikát ISO 9001:2001. Obrat společnosti činil v roce 2004 148 mil. Kč a průměrný počet zaměstnanců je 85.

Prezentace
BUILDING SP, spol. s r.o.
Dopravní 2098 CZ-28802
Nymburk; Tel.: +420 325 51906 Mobil: +420 724 900 900
E-mail: [email protected] www.tvarnice.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 8

Diskuze

Článek TVÁRNICE BUILD-IN - nová unikátní technologie výroby, nová značka, nový směr zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »