Vánoční přehlídka dárků se blíží!

8.11.2013 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Již 12. prosince se opět rozzáří letňanské výstaviště světlem vánočních stromků, rozezní se vánoční koledy a stovky vystavovatelů Vám nabídnou na 5000 tipů na vánoční dárky. Stříbrné vánoční dny patří již tradičně k adventnímu období a i letos přináší kromě zajímavých tipů také poutavý doprovodný program.

Vánoční přehlídka dárků se blíží! - foto, Hyperbydleni.cz

Soutěž o nejkrásnější vánoční stromek

Stejně jako minulý rok se o Vaši přízeň utkají autoři ukázkových vánočních stromků a bude jen na Vás, který vyberete jako ten nejlepší. Odměnou pro vylosované návštěvníky budou ceny v hodnotě několika desítek tisíc korun. Kromě cen si také odneste spoustu inspirace pro své vlastní zdobení, o krásné ozdoby rozhodně nouze nebude.

Jaký dárek se stane tím jediným Šampiónem?

Na úspěšnou tradici návštěvnických veletržních soutěží ABF naváže také hra s názvem „Šampión dárků 2013“. Úkol pro návštěvníky je jednoduchý, stačí když označí dárky ze seznamu uchazečů o titul, které se jim nejvíce zalíbily a automaticky se zařadí do slosování o hlavní cenu. Stane se Šampiónem některé z dárkových balení ceylonských čajů Basilur od Mixtee, kašmírová šála zdobená bižuterií Bioux Me! nebo patentovaná hra na rozvoj paměti Hraj co chceš!

Vánoční přehlídka dárků se blíží!, fotka

 

Návštěvnické soutěže ale nejsou jediným lákadlem na Stříbrné vánoční dny. Letos se poprvé představí nová sekce módy FASHION ZÓNA, která návštěvníkům nabídne unikátní možnost prohlédnout si a nakoupit originální produkty mladých tvůrců nezávislé módy. K vidění budou autorské oděvy pro dospělé i děti, doplňky, boty i šperky. Představí se například značka zrozená z hudebních festivalů LoveMusic, distributor českého streetového oblečení a prádla Smalls.cz, originální kabelky z pásů ZASPAS, česká módní značka kožených pásků Ritore nebo dřevěné brýle od dovozce Funforsun.

To vše doplní řada poutavých tanečních i pěveckých vystoupení, nabídka dobrého jídla a možnost relaxace pro malé i velké. Více se dozvíte na stránkách Stříbrných vánočních dní 2013.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Vánoční přehlídka dárků se blíží! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »