Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty

4.3.2014 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

20. - 23. 3. 2014 v PVA Expo Praha – Letňany

Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty - foto, Hyperbydleni.cz

Výstava Bydlení, nové projekty tradičně spojuje přehled možností pořízení nového Bydlení, o kterém uvažuje i díky tlaku na ceny a dostupnosti způsobů financování, stále více lidí. Cílem výstavy Bydlení je uceleně informovat návštěvníky o nabídce bydlení a služeb především v Praze a Středočeském kraji. Prezentaci svých nejdůležitějších projektů tak předvedou na výstavě přední developeři a atraktivní nabídku domů a bytů představí realitní kanceláře. Návštěvník zde získá informace o facility managementu a dalších službách domácnostem, o jejichž nabídku byla výstava v loňském roce rozšířena.

Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty, fotka

 

Výstava Bydlení, nové projekty v loňském roce uspěla
Minulého roku představil veletrh několik zásadních novinek, z nichž nejzásadnější byla změna místa konání. Test nových prostor veletrhu dopadl úspěšně...

Veletrh Bydlení se v loňském roce přesunul do moderního veletržního areálu PVA Expo Praha – Letňany, kde nalezl své útočiště. „Stejně jako naši návštěvníci, i my jsme hledali vhodnější místo pro uskutečnění našich představ. Přesunutí veletrhu do Letňan byl logický krok směrem k zatraktivnění výstavy. Tento areál nabízí návštěvníkům větší komfort a snadnou dostupnost. Jsme rádi, že jsme se ke změně odhodlali, většina návštěvníků a vystavovatelů si tuto změnu chválí a jsme rádi, i z hlediska dostupnosti a parkování, že jsme se přesunuli do moderního veletržního areálu,““ říká ředitelka veletrhu Jana Nosálová.

Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty, fotka

 

Stejně jako v loňském ročníku výstavy, bude i letos veletrh spojen s velmi navštěvovanými a tradičními veletrhy FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE a FOR OFFICE. Nový koncept souborů jarních výstav pro bydlení sklidil velký úspěch. Návštěvníkům se tak naskytla příležitost najít všechny informace na jednom místě a učinit tak vhodná rozhodnutí ohledně bydlení pro sebe a své blízké. „Spojení s těmito akcemi bylo přirozeným vyústěním našich snah o přípravu zajímavého veletrhu, kde návštěvníci najdou komplexní informace. Investice do nemovitostí je zásadním rozhodnutím v životě každého člověka či rodiny, a my jsme přesvědčeni, že veletrh Bydlení, nové projekty přispěje k tomu, aby takové rozhodnutí bylo správné,“ dodává Jana Nosálová.

V minulém roce se čtyřdenního souboru všech výstav celkem zúčastnilo na 592 firem na ploše 25 000m2. Akce shlédlo rekordních 36 296 návštěvníků.

Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty, fotka

 

A kdo na letošním veletrhu Bydlení představí svou nabídku?
Těžištěm výstavy samozřejmě i v letošním roce zůstávají významní developeři a realitní kanceláře, například Skanska, Central Group, JRD, CTR Group, Pražská správa nemovitostí, YIT, Ekospol, UNIGA, Next reality, Sekyra Group, BENUGA, REAL – TREUHAND REALITY nebo M&K Development a další. Finanční instituce budou zastupovat, mimo jiné, Modrá Pyramida nebo Česká spořitelna. Tento seznam samozřejmě není konečný. Mezi vystavovateli naleznete i firmy z oboru služeb.

Odbornou záštitu nad výstavou zajišťuje Asociace realitních kanceláří České republiky, která bude po celou dobu výstavy poskytovat bezplatné poradenství všem zájemcům z řad návštěvníků.

Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty, fotka

 

Zajistěte si zlevněnou vstupenku
Nepropásněte speciální akci, kterou pro návštěvníky připravil organizátor výstavy. Pokud se zaregistrujete na webových stránkách veletrhu www.vystavabydleni.cz, získáte 50% slevu na vstupenku. Za vstup na všechny veletrhy, konané na jednom místě, tak zaplatíte pouze 75,- Kč. Výstava bude otevřena každý den od 10:00 do 18:00 hodin, poslední den pak do 17:00 hodin.

Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty, fotka

 

Přijeďte do Letňan
Veletržní areál PVA Expo se nachází v blízkosti stanice metra C Letňany a návštěvníci, přijíždějící autem mohou využít komfortu velkokapacitního parkoviště. Samotný areál nabízí návštěvníkům veškerý komfort, například klimatizaci, rozsáhlé možnosti občerstvení, ale hlavně to nejdůležitější – informace, které hledají.

Těšíme se na Vaši návštěvu
na akci zve M.I.P. Group, a.s.
organizátor Bydlení, nové projekty

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »