Veřejnost už potřetí ocenila Čakovický park v Praze 9

12.12.2014 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Veřejnost v soutěži Realitní projekt roku 2014 už potřetí ocenila Čakovický park v Praze 9!

Veřejnost už potřetí ocenila Čakovický park v Praze 9 - foto, Hyperbydleni.cz

K vítězství přispěly mateřské školy a další občanská vybavenost realizovaná přímo developerem

Absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku 2014 v kategorii Cena veřejnosti se už potřetí stal bytový komplex Čakovický park společnosti M & K Development, a. s. Projekt získal také Cenu veřejnosti obyvatel Prahy 9, kam je situován.

„Velmi si vážíme toho, že byla tímto způsobem oceněna naše práce,“ říká k výsledkům soutěže členka představenstva společnosti Jana Sečkářová.

„Projekt je naprosto unikátní tím, že občanská vybavenost je realizována přímo developerem jako součást projektu, což lidé velmi oceňují,“ dodává Sečkářová.

Už dříve v rámci přípravy tohoto projektu vybudoval M & K Development ve spolupráci s Městskou částí Praha Čakovice i mateřskou školu pro 100 dětí. Vzniklo také víceúčelové venkovní fitness, v rámci infrastruktury byla vybudována i vlastní čistička odpadních vod.

Veřejnost už potřetí ocenila Čakovický park v Praze 9, fotka

 

Další mateřská škola vyroste do dvou let

„Na jaře bude zahájena výstavba již druhé obecní školky, která bude realizována a investována přímo developerem v areálu projektu,“ připomíná Šárka Kloučková z obchodního oddělení firmy.

Prvním projektem společnosti M & K Development byla příprava a realizace svého času největšího bytového komplexu, projektu U Zámeckého parku v Praze.

Společnost poté v Čakovicích realizovala dva prodejně úspěšné rezidenční projekty Kopretina a Čtyřlístek. Projekt Čakovický park, ve kterém postupně vyroste ještě několik menších bytových domů, je pokračováním těchto aktivit.

Veřejnost už potřetí ocenila Čakovický park v Praze 9, fotka

 

Bytové domy vytvářejí celek se zámeckým parkem

„Projekt se jeví klientům po všech stránkách atraktivní, což navíc podtrhuje i těsné sousedství historického zámeckého parku, se kterým je přirozeně propojen. Jednotlivé bytové domy pak díky novým parkovým úpravám vytvářejí se zámeckým parkem jeden celek,“ vysvětluje Kloučková.

Ke klidnému prostředí uprostřed zeleně patří kompletní občanská vybavenost, ale zároveň i velmi dobré dopravní spojení do centra Prahy. V místě se nachází základní a základní umělecká škola, gymnázium, střední odborná škola a učiliště, městský úřad a pošta.

Dále také zdravotnická zařízení, lékárna, sportovně relaxační centrum, koupaliště a kromě mnoha drobných obchodů a služeb (se smíšeným smíšené zbožím, řeznictví, cukrárna, drogerie nebo několik večerek) také restaurace a oblíbený hypermarket Globus v docházkové vzdálenosti.

V současné chvíli probíhá výstavba posledního bytového domu první etapy, budovy Gladiola a Hortenzie. Ta bude dokončena na jaře roku 2015. Před několika týdny byly zahájeny zemní práce na budově Narcis, která je prvním domem z nejnovější etapy výstavby.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Veřejnost už potřetí ocenila Čakovický park v Praze 9 zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »