Největší Centrum Rekonektivního léčení na světě otevře v Praze zakladatel metody Eric Pearl

5.6.2016 | Tisková zpráva | Projekty | Komentářů 0 |

Eric Pearl je světovou celebritou v oblasti alternativní medicíny a zakladatelem rekonektivního léčení, které je založené na práci s energií, která nás obklopuje. Do Prahy přijel u příležitosti otevření největšího Centra Rekonektivního léčení na světě.

Největší Centrum Rekonektivního léčení na světě otevře v Praze zakladatel metody Eric Pearl - foto, Hyperbydleni.cz

Rekonektivní léčení vrací harmonii

Rekonektivní léčení je v podstatě návratem do našeho původního stavu rovnováhy a zdraví. K tomu využívá velmi harmonické frekvence, na které je jednoduché se naladit a ty samy najdou místo, kde mají působit. Kontakt s frekvencemi Rekonektivního léčení umožní organismu vzpomenout si, že tuto rovnováhu zná i tělo. Touto vzpomínkou se pak tělo jednoduše řečeno znovunastartuje a začne dávat dohromady to, co v rovnováze není. „Možná jsme se příliš dlouho zabývali tím, v čem jsme rozdílní a možná je čas začít hledat to, v čem jsme stejní,“ říká zakladatel metody Eric Pearl.

Největší Centrum Rekonektivního léčení na světě je v Praze

V nově otevřeném pražském Centru pro Rekonektivní léčení pracuje 25 vyškolených praktiků, kteří absolvovali školení přímo u zakladatele této metody Erica Pearla. „V minulém roce jsem si řekl, že by bylo dobré postavit moderní místo, které může sdružovat více praktiků. a ukázat tuto metodu lidem v duchu metody, která má své místo ve 21. století a nejedná se o nějaké spirituální šamanství z dávnověku. Proto jsme se s praktiky dohodli a společně do Centra zainvestovali,“ vysvětluje důvod vzniku centra jeden z jeho zakladatelů Vladimír Ekart.

Rekonektivní léčení je vědecky potvrzeno a zdokumentováno ve více než tuctu mezinárodních studií. Když léčivé frekvence působí na energii v našem těle, naše tělo vysílá a vibruje na vyšší úrovni světla. Bylo prokázáno, že restrukturalizuje naši DNA, což vede k emisi měřitelné vyšší úrovně bio-fotonického světla. Emeritní profesor Stanfordské univerzity Dr. William Tiller říká, že informace přenášené prostřednictvím léčivých frekvencí vytvářejí soudržnost a pořádek. Jinými slovy, vytvářejí větší harmonii a rovnováhu v našem těle.

Jak léčení probíhá

Klienti většinou absolvují 3 – 4 sezení v rozmezí týdne až 10 dnů, potom se proces Rekonektivního léčení nechává působit, je to však vždy individuální. Léčení se netýká pouze problémů ve fyzické rovině, ale pomocí této techniky je možné napravit nerovnováhu i v oblasti mentální, emocionální a duchovní. Klient může v rámci této metody projít dvěma procesy. Jedním je již zmiňované Rekonektivní léčení, které je jednorázovým naladěním na frekvence, které vytvářejí rovnováhu a harmonizují věci v našem těle i v naší mysli. Druhým je komplexní proces The Reconnection – Znovunapojení. Ten se dělá jen jednou za život a dochází při něm k procesu, který nás vrací do stavu celkové harmonie. „Je to propojení našeho systému energetických drah s energetickými drahami v prostoru kolem nás. Toto propojení je trvalé a pracuje s námi v podstatě celý život. Pro většinu lidí je to velký evoluční skok ve vývoji dopředu. Na tento proces chodí většinou lidé, kteří se zajímají o rozvoj svého osobního potenciálu, nebo si chtějí dát celý svůj život účinným způsobem dohromady,“ vysvětluje možnosti této metody praktik Vladimír Ekart.

Semináře pod vedením Erica Pearla

Pokud Vás tato metoda zajímá, můžete si ji vyzkoušet na semináři, který se uskuteční pod přímým vedením zakladatele této metody Erica Pearla v termínu 24. - 28. 6. 2016 ve Slovanském domě v Praze. Vyzkoušíte si na vlastní kůži, jak komunikovat s rozšířeným vědomím prostřednictvím frekvencí rekonektivního léčení. Dozvíte se, jak identifikovat, následovat, připojit se a komunikovat s tímto všezahrnujícím spektrem energie, světla a informací. Znovu se propojte se svou pravou podstatou, vlastním vývojem a skutečnými schopnostmi.

Tento poutavý seminář vás seznámí s podstatou rekonektivního léčení, novou rozvinutou úrovní zdraví, rovnováhy a lidského potenciálu.

HLAVNÍ BODY PROGRAMU

Objevíte plné spektrum rekonektivního léčení, které vás obklopuje

Naučíte se přistupovat k frekvencím rekonektivního léčení

Osvojíte si metody bezkontaktního léčení druhých a léčení sebe sama

Prozkoumáte svůj vlastní smysl pro uvědomění/vědomí

Naučíte se praktikovat principy rekonektivního léčení v každodenním životě

Získáte další informace o rekonektivním léčení, filosofii a průzkumech na toto téma

Pod přímým vedením Dr. Erica Pearla a mezinárodního týmu lektorů rekonektivního léčení budete celý víkend pracovat s ostatními účastníky a dozvíte se řadu způsobů, jak objevit a seznámit se s různými aspekty rekonektivního léčení.

Pokud jste nováček, zjistíte, jak jednoduše pracovat s tímto novým a rozšířeným kontinuem frekvencí rekonektivního léčení. Pokud jste zkušený praktik, objevíte myšlenkový skok, který jste hledali.

Více informací na: www.eric-pearl.cz, www.humanconnection.cz

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Největší Centrum Rekonektivního léčení na světě otevře v Praze zakladatel metody Eric Pearl zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »