KM Beta: Kvalitní materiály pro hrubou stavbu

16.3.2011 | KM Beta, a.s. | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Z kvalitních materiálů od společnosti KM Beta, a.s. lze nyní kompletně realizovat hrubou stavbu včetně střechy a stropů.

KM Beta: Kvalitní materiály pro hrubou stavbu - foto, Hyperbydleni.cz

 

K tradiční výrobě betonové střešní krytiny KM BETA a vápenopískových zdicích prvků SENDWIX přibyla cihlářská výroba v Hodoníně. Nový pálený zdicí systém Profiblok zahrnuje sortiment jak pro vnitřní a vnější nosné zdivo, tak pro příčkové zdivo, doplněné prvky pro řešení stropních konstrukcí, věncovky a překlady. První novinkou Cihelny Hodonín po její rozsáhlé rekonstrukci je zdicí prvek Profiblok 300 s rozměry 247 × 300 × 238 mm, který patří, spolu s prvky tloušťky 240, 365, 400 a 440 mm do řady zdicích prvků pro nosné stěny. Předností nového prvku je především nižší hmotnost při zachování pevnosti a vylepšené tepelně-technické vlastnosti. Více na www.profiblok.cz.

 

KM Beta: Kvalitní materiály pro hrubou stavbu, fotka

 

Tradiční krytina pro vaši novou střechu

Nejen pro střechu nového domu, ale i pro rekonstrukci je ideálním materiálem tradiční krytina KM Beta. Střešní systém zahrnuje dva různé typy střešní krytiny v sedmi barvách a čtyřech variantách povrchové úpravy a dále více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších střešních konstrukcí. Střešní tašky KM Beta vynikají mimořádnou pevností, odolností a dlouhou životností. Díky těmto vlastnostem vydrží nová střecha KM Beta až 100 let.

 

KM Beta: Kvalitní materiály pro hrubou stavbu, fotka

 

Pro ozdobení a zvýraznění střechy s krytinou KM Beta je určen kohout, nový hřebenový okrasný prvek. Novinka pochází, stejně jako další hřebenové prvky KM Beta (věžička, pár hrdliček), z dílny akademické sochařky Karolíny Šimčíkové. Kohout, věžička i pár hrdliček jsou v nabídce v celkem pěti atraktivních barevných provedeních - cihlová, višňová, hnědá, černá, šedá. Více na www.kmbeta.cz.

Zdicí systém pro tepelně-úsporné bydlení

Pro stavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů je určen systém vícevrstvých konstrukcí KMB SENDWIX. Jeho základem je vápenopísková cihla nebo kvádr, na kterou se z vnější strany přikládá tepelná izolace. Ve třech variantách systému KMB SENDWIX je k dispozici 12 různých typů řešení, které se liší tloušťkou i tepelně-technickými parametry.

 

KM Beta: Kvalitní materiály pro hrubou stavbu, fotka

 

Ve variantě KMB SENDWIX P je tepelným izolantem kontaktní stabilizovaný polystyren, ve variantě KMB SENDWIX M kontaktní minerální izolace z čediče. Třetí možností je KMB SENDWIX L, provětrávaná konstrukce krytá pláštěm z pohledových spárovaných vápenopískových cihel s izolantem v podobě minerální izolace. Všechny varianty jsou cenově zajímavé a v mnoha případech daleko výhodnější než jednovrstvé konstrukce. A to s ohledem na jejich užitné vlastnosti. O systému KMB SENDWIX se podrobnosti dočtete na www.sendwix.cz.

 

KM Beta: Kvalitní materiály pro hrubou stavbu, fotka

 

Tip pro vaši peněženku: Stavební materiály KM BETA lze s výraznou slevou zakoupit v internetovém obchodě KM BETA na www.shop.kmbeta.cz (případně http://shop.kmbeta.cz). Společnost KM Beta zde trvale nabízí slevy 20 – 30 %! E-shop KM BETA znamená maximální komfort při nákupu - od výpočtu prvků krytiny až po objednání dodávky či montáže - vše přímo z klidu domova prostřednictvím internetu. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta.

Více o materiálech KM Beta na www.kmbeta.cz.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek KM Beta: Kvalitní materiály pro hrubou stavbu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »